uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #91
    Re: dongike üritab

    Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    ebareaalne vend.
    nice hit.
    thank youuuu

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #92
      Re: dongike üritab



      Viimased 13.5k kätt siis, nl20s.
      Miks mängin nii madalas limiidis pärast selliseid turna hitte? Jõin enamus raha maha ja täispeaga sai nl100s ja nl50s natuke alla kukutud. Nüüdseks juba nl40 roll koos aga see limiit tundub selline rõve, ei taha edasi liikuda millegi pärast. Sattusin eile mõnusa heateri otsa.


      NL20 6max, statsid 22/18/6/3.5/

      Soov oleks limiidist kõrgemale ronida, kuid ei julge, sest ka nl40s olen hävinud, küll sita jooksu tõttu ja sita mängu tõttu.



      Lisan ka mõned käed ehk keegi oskab aidata, mis oleks kõige õigem.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Hetkel rohkem käsi ei leiagi Ehk keegi oskab öelda, mis teha nende käte puhul.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #93
        Re: dongike üritab

        Esimeses käes foldiksin . vend tahab stackide peale mängida ja ei näe väga mida me biidime seal. AK kus tal A on ruutu on väga tõenäoline seal. Ta ei tee seal sellist liigutust meist halvema käega.

        Teine käsi..oleneb kui palju käsi venna kohta.

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #94
          Re: dongike üritab

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          Esimeses käes foldiksin . vend tahab stackide peale mängida ja ei näe väga mida me biidime seal. AK kus tal A on ruutu on väga tõenäoline seal. Ta ei tee seal sellist liigutust meist halvema käega.

          Teine käsi..oleneb kui palju käsi venna kohta.
          300 kätt umbes, 3bet oli ca 12 ja btnilt seda arvu ei mäleta aga enamus ikka

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #95
            Re: dongike üritab

            vastik olukord, aga kuna sa CO ka veel, siis ei suudaks ilmselt kätt maha panna ja 4betiks seda jobu. Callida on nõme, eriti veel OOP, sest 50% kordadest tuleb vähemalt 1high card lauda + kui kõik madalad tulevad, siis ei saa me ka väga kindlalt ennast tunda.
            Võibolla on ka fold ja parema käe ootamine õige, oleneb kuidas on vastane silma jäänud antud lauas.
            Las targemad vennad võtavad sõna.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #96
              Re: dongike üritab

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              vastik olukord, aga kuna sa CO ka veel, siis ei suudaks ilmselt kätt maha panna ja 4betiks seda jobu. Callida on nõme, eriti veel OOP, sest 50% kordadest tuleb vähemalt 1high card lauda + kui kõik madalad tulevad, siis ei saa me ka väga kindlalt ennast tunda.
              Võibolla on ka fold ja parema käe ootamine õige, oleneb kuidas on vastane silma jäänud antud lauas.
              Las targemad vennad võtavad sõna.
              Njh seda minagi, otsustasin 4bet kasuks, kui teha 4bet kas siis foldiksid shove peale? Suhtkoht commited ju.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #97
                Re: dongike üritab

                300 kätt ei ütle just väga palju 3beti kohta.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #98
                  Re: dongike üritab



                  viimased 5k kätt siis nl50

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #99
                    Re: dongike üritab

                    kuidas päeviku nime muuta saab

                    Comment

                    • raaids
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 606

                      #100
                      Re: dongike üritab

                      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                      kuidas päeviku nime muuta saab
                      esimest postitust muutes

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #101
                        Re: donk reg [NL50 prima]

                        +8,5bi sess, peab meeldima =D kuigi sain siukest sitta vahepeal
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        + veel ässadega läks üks stack kus nitreg callis oop 3beti TJs ja turnas rea

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #102
                          Re: donk reg [NL50 prima]

                          miks sa #1 käes sellise overbet shove teed?

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #103
                            Re: donk reg [NL50 prima]

                            Algselt postitas qjet Vaata postitust
                            miks sa #1 käes sellise overbet shove teed?
                            väike meta ning, et näida välja kui AK

                            Comment

                            • Ämmapets
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 171

                              #104
                              Re: donk reg [NL50 prima]

                              Ma ei mõista, kuidas saab nii mängida, et non SD joon nii kõrgel jookseb, isegi kõrgemal kui SD oma. Tean küll, et peab olema agro ja tulistama ka õhuga palju, kuid kas see on selle limiidi eripära, et nii lihtsalt folditakse? Madalamates küll võib enne mõne mehe vastu bustoks joosta, aga oma low/mid/pocket paarist ta ei loobu ka mitme bulleti peale.
                              Last edited by Ämmapets; 19.07.10, 19:34.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #105
                                Re: donk reg [NL50 prima]

                                Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
                                Ma ei mõista, kuidas saab nii mängida, et non SD joon nii kõrgel jookseb, isegi kõrgemal kui SD oma. Tean küll, et peab olema agro ja tulistama ka õhuga palju, kuid kas see on selle limiidi eripära, et nii lihtsalt folditakse? Madalamates küll võib enne mõne mehe vastu bustoks joosta, aga oma low/mid/pocket paarist ta ei loobu ka mitme bulleti peale.
                                Oleneb mis limiiti parajasti ämmad. Kõrgemal limiidil toidab agro stiil kindlasti ära. Respecti saad rohkem ikka. Aga lisaks pidid Primas nii nitid regid olema, et seal saab agrotada.

                                Comment

                                Working...