[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #811
    Re: [NL50 SH] starving

    Nice!
    Lol, volüüm on sul ikka sama kõva nagu su avataril oleval mehel :)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #812
      Re: [NL50 SH] starving

      tore, et said hiiterit ka tunda. wp!
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #813
        Re: [NL50 SH] starving

        Oot misasja? Mismoodi kristjanil minu avatar? Ranka, apppiiiiiiiiiii!!!

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #814
          Re: [NL50 SH] starving

          üle ev ei lasta kaua joosta still, hommiku kohta olid lauad head, nüüd vajusid ära

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #815
            Re: [NL50 SH] starving

            ei saa seda ev joont kuidagi kätte, jooks üleüldse ka kehva, üritad peenet valuet võtta ja siis imetakse välja. 10h ja 1.5bi kasumit on great success
            Last edited by KristjanRawk; 16.02.13, 07:26.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #816
              Re: [NL50 SH] starving

              kirss tordil, viimased 3 päeva täielikult domineeritud enamikes pottides, võimatu profitit näidata, jõle pikalt huiab ikka, arvestades et eelmised päevad 7-8h grindi each. frustreeriv on, esimene päev läksin ehk tilti isegi, kuid praegu juba suudan mööda vaadata tulemustest ja keskenduda rohkem otsustele, kuigi siiski tulemused mõjutavad mingil määral.



              Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2106862
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: $79.29
              BB: $91.25
              UTG: $81.78
              Hero (CO): $132.87
              BTN: $50.00

              Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 7 8
              1 fold, Hero raises to $1.25, 1 fold, SB calls $1, BB calls $0.75

              Flop: ($3.75) 9 J T (3 players)
              SB checks, BB checks, Hero bets $3, SB raises to $9.56, BB calls $9.56, Hero raises to $29.74, SB raises to $78.04, BB calls $68.48, Hero raises to $126.34, BB calls $11.96 all in

              Turn: ($261.79) 5 (3 players - 1 is all in)

              River: ($261.79) 3 (3 players - 1 is all in)

              Final Pot: $261.79
              SB shows Q K
              BB shows Q K
              Hero shows 7 8
              SB wins $116.94
              BB wins $116.93
              BB wins $23.92
              (Rake: $4.00)

              Comment

              • tdx
                Grinder
                • Oct 2008
                • 768

                #817
                Re: [NL50 SH] starving

                Ma ei teagi kas almost 200bb deep peaks siin flopil bustoks minema. Ilmselt vale pole, aga ma calliks raise.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #818
                  Re: [NL50 SH] starving

                  ma pole väga paljude turnide üle õnnelik, any non diamond(poleks isegi diamondi üle väga õnnelik, sest kõrgem fd võib nii mängida) 8 9 J T Q K üle happy pole. läheks edasi väga raskeks. , sb on regular, bb vaal. ilmselt sisse pannes oli ette teada et kellelgi KQ on, kuid siiski lootsin et mitte KdQd ning nende vastu equitit on. võibolla ma lihtsalt näen kolle voodi all järgmistel tänavatel, kuid flop peaks piisavalt hea olema et 3bettides saab raha sisse.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #819
                    Re: [NL50 SH] starving

                    võib ütelda et järjest paremaks läheb, pacificus kaotati rb diilid ära, ning viimased 5 päeva, millal rb'd enam ei saanud genesin mingi 350 taala väärtuses rb'd, võib sellest suu siis puhtaks pühkida.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #820
                      Re: [NL50 SH] starving

                      Kõik teed viivad PokerStarsi.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #821
                        Re: [NL50 SH] starving

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #822
                          Re: [NL50 SH] starving

                          tee viiski starsi, nagu arvata on, sest mujale nagu polegi reaalselt minna. nl100 pole ka väga kaugel, ehk järgmine nv? :)
                          vaatasin paar päeva tagasi life of pi ära, väga hea film!

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #823
                            Re: [NL50 SH] starving

                            starsis algus veits raske aga küll paraneb
                            epic laul

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #824
                              Re: [NL50 SH] starving

                              kvaliteet maitse härral, ty

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #825
                                Re: [NL50 SH] starving

                                eelmised päevad olid lihtsalt meh, siis täna sai swingis ära käidud

                                Comment

                                Working...