[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #796
    Re: [NL50 SH] starving

    kuna on muid tegevusi ja blogi suht unaruses ning pokker on veidi tagaplaanil viimased 2 nädalat olnud siis üritan hakata andma daily updeite koos käte ja graffidega, et motiveerida ennast rohkem mängima, enda mängu analüüsima ning distsiplineeritumalt mängima. paar päeva tagasi oli võistlus, kus jäin teiseks. isegi hästi :)
    üks pilt kah mindseti treenimisest ratta seljas

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #797
      Re: [NL50 SH] starving

      algus on muidugi kõike muud kui suurepärane, volüümi volüümi volüümi

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #798
        Re: [NL50 SH] starving

        sorry kui oled juba maininud, aga mitu lauda enamasti korraga lased?

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #799
          Re: [NL50 SH] starving

          4-6, enamasti 6. rohkem ei saa :/

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #800
            Re: [NL50 SH] starving

            eile jäi -1 bi umbes, jooks oli ülipask ning mängisin 2-4 lauda max, et mõtlemine tagasi saada.

            aga see video on nii sick, soovitan kõikidel vaadata:

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #801
              Re: [NL50 SH] starving

              wow kui sick

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #802
                Re: [NL50 SH] starving

                eilne päev oli meh, suutsin mingi paari poti pärast nii tilti minna. lõpuks olin räigelt tiltis kui nägin et päev jäi -1.5bi, sick mindset fish... eks viimased päevad bad runni mõjutab ka seda :(

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #803
                  Re: [NL50 SH] starving

                  terve kuu on pmst mindset training, tänane päev on heaks näiteks, tho imo handlisin asja väga hästi :)
                  Last edited by KristjanRawk; 19.01.13, 00:12.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #804
                    Re: [NL50 SH] starving

                    Oled endiselt 888's?

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #805
                      Re: [NL50 SH] starving

                      jah

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #806
                        Re: [NL50 SH] starving

                        Liitun klubiga, algus superhiiter nüüd pmst nullis, ei tasu vist see kuu rohkem mängida, vähemalt be.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #807
                          Re: [NL50 SH] starving

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Liitun klubiga, algus superhiiter nüüd pmst nullis, ei tasu vist see kuu rohkem mängida, vähemalt be.
                          mõtlen sulle kasutaja välja kohe.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #808
                            Re: [NL50 SH] starving

                            oeh, terve päev vaevlev, nagu ka terve kuu, väga kahtlane jooks ning ka mäng kannatab seetõttu


                            enamik kuu päevadest on alustatud mingi rõveda suckoudiga ja siis päev otsa gene ennast miinusest välja, ehk saab mõned päevad nüüd sellised kah kus ei pea ennast välja grindima kuskilt
                            Last edited by KristjanRawk; 26.01.13, 01:04.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #809
                              Re: [NL50 SH] starving

                              viimased 2.5 kuud nii läinud, mindset tegelt üsna koomas, kuid sellega olen tegelenud kõvasti, mängin kõvasti parem sita jooksu ajal kui varem.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #810
                                Re: [NL50 SH] starving

                                eile upswing, ilmselt ka rekordpäev, oleks tahtnud rohkem mängida aga liialt väsinud ja ei tundnud et head mängu teen
                                Last edited by KristjanRawk; 09.02.13, 08:47.

                                Comment

                                Working...