[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #706
    Re: starving

    Ise sain just sarnase biidi quad 77ga str flushi käes, aga jah, niikaua kuni tilti ei lähe grindi rahus edasi.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #707
      Re: starving

      hommikule jätkuks

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #708
        Re: starving

        Respect, et pärast tuhandet kätt veel mängu isu oli.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #709
          Re: starving

          ega ikka polnud küll, võtsin paaritunnise pausi ja siis tegin paari mängijaga hh reviewi

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #710
            Re: starving

            vahepeal ka nl20 jõudnud ning täna üsna hea päev, eelmised päevad suht breakeven, seda siis sellepärast et ei suutnud üldse keskenduda, skype jne pask lahti.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by KristjanRawk; 25.07.12, 22:20.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #711
              Re: starving

              Huhuh, mis naised....
              Edu pokkeris. Hakkan ise ka 888-s taas müttama, sama fishine nagu alati seal ?

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #712
                Re: starving

                standard regular on mingi venelane 25/25 3bet 10-15 niiet mõistatamist kõvasti, ja neid sitaks. nitte väga vähe. vaalu on vahel väga palju vahel pole ühtegi, väga lampi kuidagi, 20 üldse rõve vahelimiit, homme üritaks 30 ära jõuda.

                Comment

                • Makuz
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 214

                  #713
                  Re: starving

                  Good luck NL30-s! Täna lasin ise ka 2.5k hande ja kogu see aeg oli sind ka laudades näha. NL10-30 ikka rõvedalt nitisemaks muutunud, eelmine aasta sama aja peale sai iga kell ideaalsed lauad kokku.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #714
                    Re: starving

                    vahepeal nl30 jõutud ning sealt paar bi nopitud. nl20ga oli siis lugu nii, mängisin 15k käsi ära ja jõudsin 0i tagasi, mõtlesin et asi pole ikka õige, võtsin laudade arvu 6 pealt 4 peale ning vaatasin paar videot just red line koha pealt, kuna sealt paistis leke tulevat. mõeldud tehtud. paar päeva nüüd 4 lauaga mänginud ja vist jätkangi nii

                    nl20 käed

                    nelja lauaga mängitud käed, obv hiiter

                    ja tänane päev, mis sai päris hea :P 5 bi nl20s ning pea 2 nl30s



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #715
                      Re: starving

                      juuli läbi, sai palju lekkeid leitud, üldse mängulist poolt arendatud, eriti hea meel on mul selle üle et ma sain välja päris august, kus ma juuli alguses 30 taalaga mängisin neljal laual nl6te. praegu olen püsima nl30te jäänd, augustis oleks nl50 väga meeldiv



                      eesmärgid selleks kuuks:
                      vaadata videosid nädalas vähemalt 2
                      teha 100h min mängu
                      võtta 2 coaching sessi

                      rb sain 290$ seega kokku kuu 640$
                      Last edited by KristjanRawk; 01.08.12, 08:57.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #716
                        Re: starving

                        :)

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #717
                          Re: starving

                          15 päevaga tõusid nl4st nl30ni ? :D

                          Comment

                          • BentleyMulsanne
                            Bännitud
                            • May 2012
                            • 499

                            #718
                            Re: starving

                            Siin ei ole midagi imestada - tegemist on kahe faktori koosmõjuga - kärbeslimidiid ja üpris hea pokkerialase mõtlemisvõimega. OP teab oma võimeid ja ütles selle ka ise välja, et ootab kiiret edasiliikumist.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #719
                              Re: starving

                              Hea motivaator-päevik :) Endal ka plaan selline teekond ette võtta, kuna rolli saaks just täpselt niipalju kanda, et saab alustada nl4-st.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #720
                                Re: starving

                                juuliga sai jah nl6st nl30sse liigutud, eile kaotasin veel 1 bi lisaks, pole midagi teha kui selline jooks on, muidugi enda spewimisi ka seal sees aga tõesti awful päev. -8bi jäi lõpuks, kena kink tänaseks irw.

                                Comment

                                Working...