[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wanapagan
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 310

    #691
    Re: starving

    Räägi kuidas sinu 8h päev välja näeb ? Kas teed ühe sessi pisikeste pausidega või teed mitu lühemat sessi ?

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #692
      Re: starving

      üks 10h päev kujundes nii et 10 paiku ärkan, 12-16 grind, tund pausi, 17-19 grind ja siis 22-02 grind
      see siis üldine nagu jaotus, pauside ajal tegelen millegi muuga vms, see varieerub nii tohtult tegelikult.
      põhiliselt üritan teha 3-4h osadena kus siis iga tunni kohta 5 minta pausi.
      Last edited by KristjanRawk; 09.07.12, 21:23.

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #693
        Re: starving

        Mitmel laual üldiselt tegutsed ja kui aktiivselt laudadel silma peal hoiad. Ses mõttes, et kas vahetad laudu tihedalt ?

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #694
          Re: starving

          6 lauda ning mängin laudades kus fish on paremal seatil või sellest järgmisel, seega on laudades lappamine suht tihe tegevus ning seda abistab tablescanner turbo

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #695
            Re: starving



            täna sai 6h kokku, esimene katsetus siis korralikult 8 tableda kah
            200h see kuu vist ära ei tule, kuna täna alles esimene mängupäev

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • wanapagan
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 310

              #696
              Re: starving

              Kas laudades istumine ei tundu holdemis nö. tuim grind ? Või on laudades palju jälgimist vastase vigade ära kasutamist ? Endal näiteks ei jätku kannatust see 500 kätt mis sul seal be on, holdem oleks koheselt kinni ja mingi muu mängu kallal.
              Hea näha, et keegi oskab ja viitsib

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #697
                Re: starving

                eks ikka viskab kopa ette tiba aga parem on ju breakeven joosta kui downerisse joosta. eks niikaua ole tuim kuni mõne hea poti kätte jälle saad :D. jälgid muidu ka mida fishid teevad ja regularid ning teed notesid.
                üks suur asi mida vaja on distsipliin
                Last edited by KristjanRawk; 10.07.12, 23:06.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #698
                  Re: starving

                  nonii, eile mängima hakates oli plaan teha 10h, aga vahepeal mõlkus ka 12h mõtteis ja sai eesmärgiks pandud
                  nüüd aga mängust iseenesest: eilse hiiteriga tekkis obv illusioon et biidingi 8 lauaga ja saab nii julma volüümi anda, reaalsus tegelt tiba teine, nonsd joon kukkus liiga palju ja mõned asjad jäid märkamata. seega 5k käe peal liikusin 6 laua peale tagasi.





                  kuigi jooks oli ka väga kehv, ma kõiki kaotatud käsi ei hakka panema aga mõned standardkäed mis kordusid paar korda. kindlasti seal mõned betsizingu vead jne kuidas oleks võimalik olnud mängida teisti, aga seda see 8 lauda ka põhjustas.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  enam ei viitsi arvatavasti 12h sesse teha, on küll julm nolife aga kommenteerides nagu mängulist poolt siis 6-7. tunni ajal jooksis mõistus vahepeal kokku, samas seal tiba puhates sai lõpuni jälle normaalset mängu lasta. selle graafiku jätan aga alatiseks siia, mis tuletab meelde et kui asi hästi ei lähe tuleb laudu vähemaks võtta.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #699
                    Re: starving

                    okse, eriti hea oli päeva alustada -4bi'ga kui fish hiiteril oli :D
                    korralik mindseti test on viimased 2 päeva


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #700
                      Re: starving

                      sick käsi oli just, pre ei näinud actionit vist, seepärast ka limp

                      Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1821859
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BB: $19.36 - VPIP: 7, PFR: 7, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 14
                      UTG: $15.42 - VPIP: 37, PFR: 13, 3B: 4, AF: 1.7, Hands: 943
                      CO: $5.30 - VPIP: 54, PFR: 7, 3B: 12, AF: 1.4, Hands: 96
                      Hero (BTN): $10.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.9, Hands: 368978
                      SB: $20.10 - VPIP: 36, PFR: 29, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 14

                      Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with J T
                      1 fold, CO calls $0.10, Hero calls $0.10, SB calls $0.05, BB checks

                      Flop: ($0.40) 8 7 7 (4 players)
                      SB checks, BB bets $0.25, CO folds, Hero calls $0.25, SB folds

                      Turn: ($0.90) 7 (2 players)
                      BB checks, Hero checks

                      River: ($0.90) 9 (2 players)
                      BB bets $19.01, Hero calls $9.65 all in

                      Final Pot: $20.20
                      BB shows 7 6
                      Hero shows J T
                      Hero wins $19.19
                      BB wins $9.36
                      (Rake: $-8.35)

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #701
                        Re: starving

                        wow, nh, nice river action

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #702
                          Re: starving

                          eilne päev algas suht raskelt, -4.5 bi kohe paarisaja käega. aga sellest grindisin välja ning olin isegi 6-7 bi plussis kui jälle swingitas tiba, ise andsin enda vigade tõttu ka paar bi ära. proovisin ka nl10t, võtsin 3 bi, andsin 3 tagasi ka kohe :D

                          täna hommiku aga uuesti nl10t ning vaikselt tiksub.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #703
                            Re: starving

                            Overlimbid sellise käega?

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #704
                              Re: starving

                              tähelepanematusest tulnud viga arvatavasti

                              aga täna korralik pirn

                              Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1823618
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              CO: $29.46 - VPIP: 22, PFR: 16, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 125
                              BTN: $14.48 - VPIP: 34, PFR: 12, 3B: 2, AF: 1.1, Hands: 703
                              Hero (SB): $12.42 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.9, Hands: 371539
                              BB: $18.25 - VPIP: 21, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 1491
                              UTG: $5.48 - VPIP: 38, PFR: 8, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 26
                              MP: $6.09 - VPIP: 54, PFR: 12, 3B: 5, AF: 1.1, Hands: 279

                              Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with A A
                              1 fold, MP calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.40, BB raises to $1.10, MP calls $1, Hero raises to $2.60, BB calls $1.50, MP calls $1.50

                              Flop: ($7.80) 4 6 7 (3 players)
                              Hero bets $9.82, BB folds, MP calls $3.49 all in

                              Turn: ($14.78) 5 (2 players - 1 is all in)

                              River: ($14.78) 3 (2 players - 1 is all in)

                              Final Pot: $14.78
                              Hero shows A A
                              MP shows 8 5
                              MP wins $14.05
                              (Rake: $0.73)

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #705
                                Re: starving

                                perfektne algus päevale

                                Comment

                                Working...