[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #676
    Re: starving

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    nuts imo, seetõttu varastan :)

    GL laudades!

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #677
      Re: starving

      igatahes olude sunnil on mu hetkene bankroll 55$ ning hakkan uuesti ehitama seda nl4st peale.
      üritan seda piltide traditsiooni jätkata iga päev kokkuvõtet postides.

      niikauaks üks hea loogiline video


      ja üks väga ilus video
      Last edited by KristjanRawk; 22.05.12, 17:06.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #678
        Re: starving

        mis BR'iga juhtus?

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #679
          Re: starving

          arvuti andis otsad ja sinna alla läks ära et uus saada.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #680
            Re: starving









            Last edited by KristjanRawk; 27.05.12, 16:32.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #681
              Re: starving

              Korralik vaikus ja pokkerit pole peaagu et üldse mänginud, hetkel on bankroll 45$, hakkan pihta nl4jast, kuu lõpuks eesmärk saada kokku vähemalt 100h mängu, aega selleks 17 päeva. Seda selleks vaja, et uuesti grindimise lainele end saada ning ka lõpuks raha jälle teenima hakata.
              Vahepeal on kaitsud lõputöö hindele A ning paari päeva pärast on käes ka Bachelor of Science in Engineering

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by KristjanRawk; 13.06.12, 23:09.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #682
                Re: starving

                tubli Kristjan! edu sulle edaspidiseks!

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #683
                  Re: starving

                  okei, polegi midagi väga kirjutanud, sest pole ka mänginud.
                  lugesin eile priidix'i blogi ning nägin seal tema 10h mängupäeva, mõtlesin et proovin ka järele, sest volüümi andmisega on raskusi viimased 2 kuud juba. korralik ettevõtmine oli ning kõige kirvemaks ostutus viimane tund, sest siis hakkas väsimus peale pressima. selle aja jooksul tuli koju ka üks royal :P
                  algul sai siis veidi valet stiili kasutatud, 2200 käe pealt muutsin veidikene rohkem tightimaks.
                  tegemist siis nl6'ga, seega sai korralikust august välja ronitud.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by KristjanRawk; 05.05.14, 21:55.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #684
                    Re: starving

                    rääkides siis grindimisest olid asjalood nii et alustasin 45 taalaga ning mul oli endal vaba raha piisavalt, mingi 250$ väärtuses, kuid ma ei pannud seda sisse, sest tahtsin välja grindida ennast nii mikrost. mindset oli kohati ikka väga perses kui sul on mingi 7 bi, mängid 6 lauaga ning reloadimisega ei jätku raha enam et kõigis olla. hetkel aga juba 20 bi nl6 jaoks olemas ning nl10 pole ka kaugel. edaspidi plaanin mingi 6-8-10 tunniseid päevi teha ning liikuda üles võimalikult kiiresti. kuna täna ilm nii halb, siis ehk tuleb veel üks 10h päev.

                    skype gruppi on kõik siiani oodatud, mikro 6max tüübid, kuid ma ei ütle kindlasti ära ka kõrgemal levelitel mängijatest (tegelt neid just tahakski rohkem )

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #685
                      Re: starving

                      tubli kristjan! Jätka samas vaimus!

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #686
                        Re: starving

                        eile sai nl6s 6 bi võetud ning siis 1.5 ära antud nl10s.
                        mängutunde tuli 7me paiku. tiba vähe aga pacific läks maha vahepeal ning jalkat sai ka veidi vaadatud.

                        täna plaaniks 8h teha

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #687
                          Re: starving

                          vahepeal mõtlesin siin et juulikuu teha 200h ning 100k kätt, 6 laual siis. päevas 8-10h, 3 tunniste blokkidena, iga tunni tagant pausidega. kuid see tähendaks suht kõva grindi ja just suvel, kuid kui vihmased ilmad on siis väga võimatut ma selles ei näe. suur eneseületus ja distsipliini hoidmine oleks see eluks ajaks arvatavasti.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #688
                            Re: starving

                            mõtlen hetkel sama asja peale, tundub päris rets, samas ma 10h sessidega üsna harjunud.. 150h min võiks ikka ära tulla, gl!

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #689
                              Re: starving

                              korralik tilt päev täna nl10s, lähen tagasi nl6te
                              mänguliselt üldse kuidagi värdjas päev, ei suutnud üldse keskenduda ja läksin tilti iga väikese asja pärast. volüüm samuti olematu


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by KristjanRawk; 28.06.12, 22:46.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #690
                                Re: starving

                                igatahes kellel igav siis siin paar reisiblogi, millest 3tk läbi lugenud ning üks poolepeal
                                kõik on väga huvitavad ja head, kaks viimast reisivad siiamaani veel.
                                Igas blogis korralikult pildimaterjali ning suureks motivaatoriks on need ka, sest endalgi plaan minna pikemaajalisele reisile siis mootorrattaga
                                pokkerit mänginud pole kuna olin terve kuu algus pärnus, täna õhtul hakkan pihta

                                http://www.moonsoftware.com/ahto/aafrika_2006/ Autoga Eestist Aafrikasse läänerannikut pidi
                                http://www.moonsoftware.com/ahto/kesk-aasia_2008/ Mootorrattaga Eestist Kesk-Aasiasse ja tagasi
                                http://tarmotamming.blogspot.com Autoga Eestist Aafrikasse idarannikut pidi
                                http://www.reisiguru.ee/lugu/1 Jalgsi Tartust Santiagosse (Hispaania)
                                Last edited by KristjanRawk; 09.07.12, 13:20.

                                Comment

                                Working...