[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #646
    Re: starving

    juhtus uuesti, aga täna tuleb miinuspäev

    Pacific $30.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1684882
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $12.99 - VPIP: 32, PFR: 16, 3B: 5, AF: 1.4, Hands: 477
    SB: $23.89 - VPIP: 22, PFR: 8, 3B: 7, AF: 1.9, Hands: 83
    BB: $32.91 - VPIP: 31, PFR: 24, 3B: 25, AF: 1.7, Hands: 58
    UTG: $32.54 - VPIP: 35, PFR: 19, 3B: 8, AF: 1.8, Hands: 37
    MP: $34.75 - VPIP: 65, PFR: 18, 3B: 0, AF: 3.5, Hands: 17
    Hero (CO): $30.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.9, Hands: 282371

    Pre Flop: ($0.45) Hero is CO with 4 4
    UTG raises to $1.05, MP calls $1.05, Hero calls $1.05, 3 folds

    Flop: ($3.60) 4 J 2 (3 players)
    UTG bets $3.60, MP raises to $7.20, Hero calls $7.20, UTG raises to $31.49, MP calls $24.29, Hero calls $21.75 all in

    Turn: ($95.53) T (3 players - 1 is all in)

    River: ($95.53) Q (3 players - 1 is all in)

    Final Pot: $95.53
    UTG shows J J
    MP shows 2 2
    Hero shows 4 4
    UTG wins $86.45
    UTG wins $5.08
    (Rake: $4.00)

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #647
      Re: starving

      järgmine kord istud sina top seti otsas

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #648
        Re: starving

        rõve päev, sai korralikult tilti ka mindud vahepeal. aga selliseid päevi peab ka olema :P
        eile vaatasin filmi war horse ning soovitaks seda. väga hea film.




        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by KristjanRawk; 19.03.12, 20:52.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #649
          Re: starving

          korraks tekkis tunne et hakkan võitma, aga ei lubatud ikka. tuleb võtta kui head mindseti testi :P
          Last edited by KristjanRawk; 16.03.12, 09:02.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #650
            Re: starving

            jälle oled midagi ära unustanud :(

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #651
              Re: starving

              Suhteliselt vali noomitus tuleks sellise käitumise pärast teha.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #652
                Re: starving

                päev veel noor, lihtsalt kajastasin hommikust sessi :D
                jätkus be'na, aga pole midagi, läbi grindida, kui muud ei saa sisi reikbäkki ikka :d
                pluss on hea vähemalt :P

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #653
                  Re: starving

                  3 päeva oli pausi, täna kõige sitem päev nagu mängutujuliselt
                  üldse nagu grindiisu pole, lihtsalt tuimalt mängisin, õnneks jäin plussi




                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #654
                    Re: starving

                    sain rutiini tagasi ning kütsin 7h täna, proovisin mingi 2k kätt 8 lauaga, aga tähelepanu hajus ja ei suutnud väga, läksin tagasi 6 laua peale.

                    üks väga meta käsi ka, lol
                    Pacific $30.00 No Limit Hold'em - 2 players
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    BB: $30.00 - VPIP: 27, PFR: 21, 3B: 21, AF: 2.6, Hands: 165
                    Hero (BTN/SB): $30.15 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.9, Hands: 290162

                    Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN/SB with 2 2
                    Hero raises to $0.75, BB raises to $3.60, Hero raises to $8.25, BB calls $4.65

                    Flop: ($16.50) 4 3 9 (2 players)
                    BB checks, Hero bets $21.90, BB calls $21.75 all in

                    Turn: ($60.00) A (2 players - 1 is all in)

                    River: ($60.00) 9 (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $60.00
                    BB shows 5 6
                    Hero shows 2 2
                    Hero wins $58.85
                    (Rake: $1.15)







                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by KristjanRawk; 21.03.12, 22:08.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #655
                      Re: starving

                      Palju br on juba ? =D Ülikiirelt oled üles saanud.. hea töö :)

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #656
                        Re: starving

                        täna proovisin korra nl50t, võitsin 2 bi, õhtune sess aga on suht halb, kaotasin samamoodi need 2 bi tagasi, liikusin 30sse tagasi ning seal andsin veel lisaks 6 bi ära. showdown lihtsalt jooksis auku täna, aga pole viga, mängisin väga hästi selle ajal ning selle üle hea meel. küll grindides see tagasi tuleb :P
                        Last edited by KristjanRawk; 21.03.12, 18:36.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #657
                          Re: starving

                          paha, aga parandasin kõvasti c-game täna
                          sickilt showdown ei tahtnud võita, aga parem ikka vist kui -8 bi miinuses olla
                          -8 peal olles kütsin lihtsalt edasi, teadsin et lõpmatult see jätkuda ei saa lol :D



                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by KristjanRawk; 21.03.12, 22:18.

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #658
                            Re: starving

                            you need to save this thread

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #659
                              Re: starving


                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #660
                                Re: starving

                                variante?:)

                                Comment

                                Working...