[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #511
    Re: [NL50 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

    täna on mõnna jooks, nagu ka viimased päevad, tahaks head mängu tagasi :(


    Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1283742
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $50.00
    SB: $66.37
    BB: $125.68
    UTG: $36.95
    MP: $38.72
    Hero (CO): $83.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with A K
    2 folds, Hero raises to $1.75, 1 fold, SB calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($4.00) 9 6 K (2 players)
    SB checks, Hero bets $2, SB raises to $7.50, Hero calls $5.50

    Turn: ($19.00) 6 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($19.00) K (2 players)
    SB bets $14.25, Hero raises to $73.75, SB calls $42.87 all in

    Final Pot: $133.24
    SB shows 6 6
    Hero shows A K
    SB wins $129.24
    (Rake: $4.00)



    Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1283679
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $59.93
    Hero (BB): $54.78
    UTG: $61.60
    CO: $57.46
    BTN: $61.91

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 2 2
    1 fold, CO raises to $1, BTN calls $1, SB calls $0.75, Hero calls $0.50

    Flop: ($4.00) 5 2 3 (4 players)
    SB checks, Hero bets $3, CO calls $3, BTN raises to $8, SB folds, Hero calls $5, CO folds

    Turn: ($23.00) 5 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $12.50, Hero raises to $32.83, BTN calls $20.33

    River: ($88.66) 2 (2 players)
    Hero bets $12.95, BTN calls $12.95

    Final Pot: $114.56
    Hero shows 2 2
    BTN shows 5 5
    BTN wins $110.56
    (Rake: $4.00)

    Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1283686
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $56.73
    CO: $50.00
    BTN: $30.17
    Hero (SB): $54.01
    BB: $50.75
    UTG: $29.46

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 7 7
    1 fold, MP raises to $1.75, CO calls $1.75, 1 fold, Hero calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($5.75) 8 7 5 (3 players)
    Hero checks, MP checks, CO bets $4, Hero raises to $10, MP folds, CO raises to $20, Hero raises to $52.26, CO calls $28.25 all in

    Turn: ($102.25) T (2 players - 1 is all in)

    River: ($102.25) 2 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $102.25
    CO shows 8 8
    Hero shows 7 7
    CO wins $98.25
    (Rake: $4.00)


    Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1283744
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $50.00
    BTN: $28.98
    SB: $172.67
    BB: $21.94
    Hero (UTG): $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with Q A
    Hero raises to $2, 1 fold, BTN calls $2, 2 folds

    Flop: ($4.75) 2 7 Q (2 players)
    Hero bets $3.50, BTN calls $3.50

    Turn: ($11.75) 2 (2 players)
    Hero bets $8.37, BTN calls $8.37

    River: ($28.49) 5 (2 players)
    Hero bets $14.24, BTN raises to $15.11, Hero calls $0.87

    Final Pot: $58.71
    BTN shows 2 2
    Hero shows Q A
    BTN wins $55.78
    (Rake: $2.93)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #512
      Re: [NL50 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

      Fcking rigged!!!

      Comment

      • Carl
        FPP Pro
        • Jul 2010
        • 213

        #513
        Re: [NL50 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

        Rõve. Tõsiselt rõve.

        Edaspidi paremat jooksu sulle. (Y)

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #514
          Re: [NL50 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

          igatahes mängida ma enam ei oska, lähen limiit alla tagasi, täiesti mõttetu 25k kätt tühja pandud ja tagasi grindimine on raske. tuleb arvatavasti miinuskuu üle pika aja. 2. shot see sisi mis olnud, ehk 3. õnnestub? reaalset sitta mängu toodan ikka, ei saa aru mis mindsetil viga. :S nonsd joones on mingi kamm sees, liiga palju foldin.
          enesekindlus kadunud, tahaks seda tagasi saada, paraneks ka mäng.

          Last edited by KristjanRawk; 22.04.11, 09:50.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #515
            Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

            igatahes nüüd natue nl30 toksinud, asjad tunduvad lihtsamad, hakkasin videosid vaatama bluefirest, suht asjalik isegi mõni. imelik, et mängustiil on ka natukene muutunud, et kas siis tõesti oli passiivne tilt, muu mindseti pask nl50s?



            ps. blogi uuendan ka ikka, http://kristjanrawk.tumblr.com

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #516
              Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

              Hea, et ülespoole oled liikunud. Ma vaikselt ikka madalam kui muru. :)

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #517
                Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust


                EDIT: LOL, mu vana tüdruksõbra pilt ka sinna ära eksinud.
                Last edited by Relamz; 24.04.11, 00:26.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #518
                  Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                  Algselt postitas Relamz Vaata postitust

                  EDIT: LOL, mu vana tüdruksõbra pilt ka sinna ära eksinud.
                  Solid brag.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #519
                    Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                    enesekindlus on tagasi igatahes, nl30s sai ükspäev üks 5 bi plusspäev tehtud, eile ei mänginud väga, ning täna oli juba võimalus uuesti nl50sse minna paremini kui varem, mida ma tegin ning 1 bi plussi, samas täna nii lamp päev, mängida üldse ei viitsi. tahaks 40k kätt ära teha ikka see kuu (31 praegu)

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #520
                      Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                      täna oli siis epic run :D -4 bi ja nüüd kupatan end tagasi nl30sse jälle, pole midagi teha.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #521
                        Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                        Üks kordki üle pika aja tuli set vs set minu kasuks. Aga edu edaspidi!

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #522
                          Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                          igatahes kuu läbi, põhiliselt nl50 mängitud ja kõvasti kaotatud, arvan et põhivärgid olid scared money ja värgid (20bi'ga võtsin shotte), plaanin natuke pikemalt nl30s konutada jälle, et umbes 30 bi pealt shot võtta nii, et keegi ka mängu pealt vaatab.
                          paar päeva tagasi võtsin ka nl50 shoti jälle ning see läks halva jooksu nahka ära, 2x set vs set, 2 outerid jne pask. 1. kaotav kuu siis pacis, aga noh mis sa teed, juhtub, toob reaalsusesse tagasi vähemalt, väga palju aega raisatud see kuu

                          Aprilli eesmärgid olid:
                          - 40k kätt (ei õnnestunud)
                          - 80% mängida 20% õppida (vähe sai, rohkem vaja)
                          - NL50 biitida (ei õnnestunud)
                          - Teha korralikku mängu (ei õnnestunud)

                          kokkuvõttes üsna fail kuu, rohkem õppida vaja veel ning mitte tildata, spewida ning korralikku mängu teha.

                          kuu graff:

                          nl30 läks samas ilusti:



                          Mai kuu tulekul ning sinna uued eesmärgid:
                          - 50k kätt
                          - 100h mängu
                          - Vaadata nädalas 4 videot ning võtta paar sessi mõne coachiga
                          - NL50 biitida
                          - Mängida A game ainult, lauad kinni ja paus kui pole A game
                          Last edited by KristjanRawk; 01.05.11, 16:20.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #523
                            Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                            pole nüüd korralikult üle kuu aja mänginud, proovin juuni teises pooles ikka mängu käima lükata
                            vahepeal sai valmis üks dokumentaalfilm, mis kirjeldab kuidas käisin sessionil.
                            film on bicycle film festivalisse võetud ning rändab aasta aega mööda maailma erinevates linnades ringi.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #524
                              Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                              pokkeriisu pole ikka tagasi tulnud, head ilmad olnud, olen vahepael nl50 laudades istunud paarkümmend kätt, paar bi'd võtnd ja siis jälle paar nädalat pole mängind, arvan et sügisel tuleb see põhiisu tagasi või kui ilmad pikalt halvad.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #525
                                Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                                (Y)

                                Comment

                                Working...