[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #421
    Re: [NL5 6max] KristjanRawk

    grooveshark on nuts, tegin vipiks ennast seal ära ka.
    3$ eest kuus kõige paremat muusikat
    Last edited by KristjanRawk; 19.11.10, 13:06.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #422
      Re: [NL5 6max] KristjanRawk

      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      FullTiltPoker
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG FanatMstislav ($5.42)
      UTG+1 vla13vla ($2.91)
      CO Hero ($5)
      BTN Emmaus84 ($8.09)
      SB L_Kitos ($5.02)
      BB CurtVanVort ($5)

      Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is CO Q J
      2 folds, Hero raises to $0.15, 2 folds, CurtVanVort calls $0.10

      Flop: 6 9 Q ($0.32, 2 players)
      CurtVanVort bets $0.20, Hero calls $0.20

      Turn: J ($0.72, 2 players)
      CurtVanVort checks, Hero bets $0.45, CurtVanVort calls $0.45

      River: A ($1.62, 2 players)
      CurtVanVort bets $1, $1 to Hero ($4.2)?


      kas callime ja saame note või foldime ?

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #423
        Re: [NL5 6max] KristjanRawk

        Ma oleks flopil 3bettinud. Vastane võib näha olukorda nii, et sina püüdsid varastada blainde. Teeb ise donk beti, et hirmutada sind ning loota, et sa ei betiks. Seepärast mina betiks, et näha, kus ma oma käega asuda võin.
        Turni vastase check vaid kinnitaks mu arvamust, et flopi bet oli nö. kaitse bet.
        As played, betiks nii nagu sina.
        Kuna A tuli lauda, meil on kaks paari, siis mina tema käe riveris calliks. Saame tema käest ka note kätte. Usun, et meie kaks paari on siiski veel üsna tugev käsi, millel on showdown valuet.
        Last edited by Jennifer; 19.11.10, 14:29.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #424
          Re: [NL5 6max] KristjanRawk

          jenny loe uuesti oma tekst üle ja vii parandused sisse. esimene lõik

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #425
            Re: [NL5 6max] KristjanRawk

            Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
            kas callime ja saame note või foldime ?
            Ma pigem kaaluks kas callida või raiseida. Kuna tegu on NL5ga, siis pigem tõstaks.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #426
              Re: [NL5 6max] KristjanRawk

              tundub suht easy call.

              aga Jenniferi jutule vastu ütleks, et hero ei saa siin cbettida ja bettida informatsiooni saamiseks on leak, sest see on liiga kallis. jah, flopi tõstes teeme endal elu kergeks. kui vastane tõstab meid omakorda üle või callib ja turnis tulistab, siis on easy fold ja kui flopis tõstele foldib, siis on pot meie, aga kahtlen, et see long runis rohkem +EV on kui praegune hero liin.

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #427
                Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                Imo liiga palju lähed ühe paariga ai.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #428
                  Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  jenny loe uuesti oma tekst üle ja vii parandused sisse. esimene lõik
                  Oih. Vale sõna jah, 3bettinud oleks teda.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #429
                    Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                    Tra see on easy call....seda enam vaadates villaini veidrat liini. Donkbetib floppi, turnis checkcallib. Ja riveris ise leadib välja. Ja betiks mingi 70 turnis.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #430
                      Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                      no aga kui võtta seda et vastane on tavaline lag, callib pf 66, 99'ga, flopis donkab, et saada setiga valuet, turnis tuleb j, ma teen üsnagi väikse beti, ma võisin vabalt ju pf KT,8T'ga raiseda pf, igaksjuhuks check/callib, et näha kaugel ta oma käega on ning riveris pure valuebet et võtta valuet ka kätel nagu AQ, KQ jne

                      aga ilmselgelt mõtlen ma üle :D

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #431
                        Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Oih. Vale sõna jah, 3bettinud oleks teda.
                        level? :D

                        Comment

                        • poro
                          Räme Fish
                          • Nov 2010
                          • 19

                          #432
                          Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                          no aga kui võtta seda et vastane on tavaline lag, callib pf 66, 99'ga, flopis donkab, et saada setiga valuet, turnis tuleb j, ma teen üsnagi väikse beti, ma võisin vabalt ju pf KT,8T'ga raiseda pf, igaksjuhuks check/callib, et näha kaugel ta oma käega on ning riveris pure valuebet et võtta valuet ka kätel nagu AQ, KQ jne

                          aga ilmselgelt mõtlen ma üle :D


                          Results oriented jutt tundub, aga kui sa ütled, et LAG, siis ta range, millega ta nii mängib, on ju MÄRKSA suurem kui 66 ja 99. Call. Kui tal oleks set ja ta su AQ ja KQ peale paneks, siis uhaks ta riveris sisse üldsegi ilmselt.
                          Raise on ilmselt halvem, sest kehvematest callib ilmselt ainult mingi Ax. Niiet call ja keep it simple.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #433
                            Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                            Algselt postitas poro Vaata postitust
                            Results oriented jutt tundub, aga kui sa ütled, et LAG, siis ta range, millega ta nii mängib, on ju MÄRKSA suurem kui 66 ja 99. Call. Kui tal oleks set ja ta su AQ ja KQ peale paneks, siis uhaks ta riveris sisse üldsegi ilmselt.
                            Raise on ilmselt halvem, sest kehvematest callib ilmselt ainult mingi Ax. Niiet call ja keep it simple.
                            Kuna vastane nüüd riveril välja leadib, siis tal pigem ongi Ax või 2 paari, näiteks 9J. Mingi A9, A6 on ka võimalik. Oleneb vastasest ja readist kas calliks või raise for value. Sellises limiidis on nii palju fishe, et tihti 2 paari on nuts ja mille pealt tuleb valuet võtta.

                            Comment

                            • poro
                              Räme Fish
                              • Nov 2010
                              • 19

                              #434
                              Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                              Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                              Kuna vastane nüüd riveril välja leadib, siis tal pigem ongi Ax või 2 paari, näiteks 9J. Mingi A9, A6 on ka võimalik. Oleneb vastasest ja readist kas calliks või raise for value. Sellises limiidis on nii palju fishe, et tihti 2 paari on nuts ja mille pealt tuleb valuet võtta.

                              Ega ta nüüd siin NII NUTS ka pole, et TULEB valuet võtta (minna riveris bustosse). Leiab ka palju mugavamaid kohti selles limiidis.

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #435
                                Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                                Algselt postitas poro Vaata postitust
                                Ega ta nüüd siin NII NUTS ka pole, et TULEB valuet võtta (minna riveris bustosse). Leiab ka palju mugavamaid kohti selles limiidis.
                                Nagu ma ütlesin, oleneb vastasest. Paljude vastu paneks küll.

                                Comment

                                Working...