[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #211
    Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

    shovesin ise ka seal, kaotasin muidugi, fish sai oma tripsi flopis juba kokku

    igatahes tänane nl5 sess +4 bi, mängisin suht loosemalt kui varem ning paistab tootvat.
    testin uut pf ranget ning vaatab mis saama hakkab
    30 bi juures tahaks jälle nl10t kiigata.

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #212
      Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
      shovesin ise ka seal, kaotasin muidugi, fish sai oma tripsi flopis juba kokku

      igatahes tänane nl5 sess +4 bi, mängisin suht loosemalt kui varem ning paistab tootvat.
      testin uut pf ranget ning vaatab mis saama hakkab
      30 bi juures tahaks jälle nl10t kiigata.
      loose is good

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #213
        Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

        kle täna siseka sport vist

        igatahes aega pole mängida viimastel päevadel, eksamisess peal
        inka eksam A vähemalt

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #214
          Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

          pole ammu midagi postitanud.. pole aega olnd, mängida ega midagi ehk homme saab mängida
          uuendasin jälle korra blogi
          Last edited by KristjanRawk; 31.05.10, 21:04.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #215
            Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

            järgmisest nädalast peaks mängima jälle hakkama
            käisin rakveres ka vahepeal sportimas

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #216
              Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

              Kas niisama oli jäm või võistlus ikka? Ei ole viimasel ajal üldse bmx maailmaga kursis.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #217
                Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                võistluse moodi asi oli jah

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #218
                  Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                  minu arvamus nl 5 suht basic ABC pokker kindel range ja thight agro play , nii meeldiv abuseda sellega rahvast.... eile lasin trio nl 4 laudades + 11 buy inni 6maxis

                  terve laud limpib ise bb AK obv squeezin sealt korralikult ja tuleb ning kui mingi AJ AT või AQ laadi käsi callib on juba EV+

                  loosem olen siis kui mingi 2-3 tyypi lauas ja siis ka hea loose olla kui mingi tihght passive tyypi vanad lauas siis saab neid abuseda :P

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #219
                    Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                    pole juba 2 kuud midagi kirjutanud.
                    igatahes grindin praegu nl2's, kuna nl5 jaoks mõeldud roll (20bi) kuivas lihtsalt kokku tänu väikestele buddytransferitele ning 3 nädalat sain ka sitta jooksu ning ei suutunud brm korras hoida. 6 dollarit oli vahepeal ainult alles kuid nüüd sain jälle järje peale ning vaikselt tõusen.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #220
                      Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                      olen ainult rattaga enamvähem sõitnud ning kundas panin ka ühe võistluse kinni



                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #221
                        Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                        viimast pilti vaadates tekis küsimus kohe, et kas kael on terve? :D

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #222
                          Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                          kael täiesti terve, tegemist saltoga mitte kaela peale kukkumisega ikkagi :D

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #223
                            Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                            WP! Mis pargis sõidad?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #224
                              Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                              Mune peab olema, et flipe lasta bmx'iga. Nice pics.

                              Tegija!!!

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #225
                                Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)

                                Tartus, Tähtveres.

                                Comment

                                Working...