Re: [NL5 6max] KristjanRawk (???)
shovesin ise ka seal, kaotasin muidugi, fish sai oma tripsi flopis juba kokku
igatahes tänane nl5 sess +4 bi, mängisin suht loosemalt kui varem ning paistab tootvat.
testin uut pf ranget ning vaatab mis saama hakkab
30 bi juures tahaks jälle nl10t kiigata.
shovesin ise ka seal, kaotasin muidugi, fish sai oma tripsi flopis juba kokku
igatahes tänane nl5 sess +4 bi, mängisin suht loosemalt kui varem ning paistab tootvat.
testin uut pf ranget ning vaatab mis saama hakkab
30 bi juures tahaks jälle nl10t kiigata.



Comment