Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)
see teine käsi sul ,täitsa flip ju ja arvatavasti oleks isegi bustoks läinud kui just kindlat readi ei ole.
ja esimene suht standard nii et ole üle ja edukat mängu !
see teine käsi sul ,täitsa flip ju ja arvatavasti oleks isegi bustoks läinud kui just kindlat readi ei ole.
ja esimene suht standard nii et ole üle ja edukat mängu !

7
(
(
Comment