[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #151
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

    see teine käsi sul ,täitsa flip ju ja arvatavasti oleks isegi bustoks läinud kui just kindlat readi ei ole.
    ja esimene suht standard nii et ole üle ja edukat mängu !

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #152
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

      Tänane päev siis: 4 lauaga tundub asi veits stabiilsem olevat.
      Algus on nii nagu on, ei saand mängu paika. Ja see suur auk vahepeal on lihtsalt, sain aru ka et ise valesti mängin, aga miks? seda ei teadnud.



      Panen 2 kätt sellest august kah, arvan et mõlemaid käsi poleks üldse pidanud nondel positsioonidelt tõstma ega ka limpima. Fold oleks mõlema käe puhul õige olnud.

      1. käes olin liiga kindel oma flushis, mis sest et madala kickeriga :D
      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      PokerStars
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG AnSeLmO VAN ($3.03)
      CO kettler26 ($6.02)
      BTN Shadowdeep ($14.11)
      SB Hero ($4.68)
      BB bootch35 ($2.60)

      Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is SB 8 7
      AnSeLmO VAN calls $0.05, 2 folds, Hero raises to $0.25, 1 fold, AnSeLmO VAN calls $0.20

      Flop: 2 10 2 ($0.55, 2 players)
      Hero bets $0.40, AnSeLmO VAN calls $0.40

      Turn: Q ($1.35, 2 players)
      Hero bets $0.70, AnSeLmO VAN calls $0.70

      River: 7 ($2.75, 2 players)
      Hero bets $1.70, AnSeLmO VAN calls $1.68

      Final Pot: $6.13
      Hero shows
      8 7
      AnSeLmO VAN shows
      A K

      AnSeLmO VAN wins $5.81 (net +$2.78)

      Hero collects $0.02 (net -$3.03)


      2. käes siis vastas 44/0 tüüp 43 käega ning kuna flopis/turnis reraise ei saanud, siis välistasin flushi millegipärast, kuid valesti tegin, kutt oli lihtsalt liiga passiivne ja selle unustasin täiesti ära ning sinna see raha läks. Riveri reraisega arvasin et sai oma xJ'ga tripsi kokku. Kõikidele bettidele flopist tuleks .05/.1 juurde lükata, riveris rohkem. Üldse olen riveris võibolla liialt passiivne.
      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      PokerStars
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Hero ($5.51)
      CO eric4444939 ($6.91)
      BTN beriosmuxia ($4.65)
      SB sting5002 ($2.53)
      BB ginkgolide ($12.87)

      Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is UTG 10 Q
      Hero raises to $0.20, 1 fold, beriosmuxia calls $0.20, 2 folds

      Flop: 4 J 8 ($0.47, 2 players)
      Hero bets $0.30, beriosmuxia calls $0.30

      Turn: 9 ($1.07, 2 players)
      Hero bets $0.60, beriosmuxia calls $0.60

      River: J ($2.27, 2 players)
      Hero bets $1.15, beriosmuxia raises to $2.90, Hero calls $1.75

      Final Pot: $8.07
      Hero shows
      10 Q
      beriosmuxia shows
      K 10

      beriosmuxia wins $7.72 (net +$3.72)

      Hero lost $4

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #153
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

        1. Käsi oli minu meelest õigesti mängitud. Cooler, mis seal ikka. Mul tuleb ikka üliharva, et ma kaotan sitema flushiga, kui lauas 3 mastist kaarti. Raise PF on õige.

        2. Siin sa ilmselt bettisid flopi, et see maha võtta, olen ise ka vaadanud, et töötab vahel päris hästi. Aga nüüd turnis kindlasti check/calli või isegi foldi olenevalt betsize'st, sama ka riveril. Ära betti kindlasti.

        Kui kellegil mind täiendada või parandada on, kuulan heameelega. Ise teen viimast/viimaseid sesse ja siis NL10 6maxi.

        Comment

        • 0ttt
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 444

          #154
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

          1. mina oleks pre foldinud SB pealt.
          2. flopil lihtsalt checkinud.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #155
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

            hommikuti äratab passat
            Last edited by KristjanRawk; 12.05.10, 08:01.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #156
              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

              Mõtlesin, et kas shove oli õige või mitte?
              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
              PokerStars
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG ad.jung ($3.55)
              UTG+1 DjPipa ($9.78)
              CO Hero ($5)
              BTN kuki307 ($3.92)
              SB yb1130 ($12.76)
              BB Gaby Dobre86 ($9.24)

              Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is CO Q Q
              1 fold, DjPipa raises to $0.20, Hero raises to $0.60, 3 folds, DjPipa raises to $1.60, Hero goes all-in $5, DjPipa calls $3.40

              Flop: Q 4 Q ($10.07, 2 players, 1 all-in)

              Turn: 2 ($10.07, 2 players, 1 all-in)

              River: 4 ($10.07, 2 players, 1 all-in)

              Final Pot: $10.07
              DjPipa shows two pair, Kings and Queens
              K K
              Hero shows four of a kind, Queens
              Q Q

              Hero wins $9.57 (net +$4.57)

              DjPipa lost $5

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #157
                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                UTG+1 teeb sulle 4-beti....

                kui vastane on nit reg ning mul ta kohta 1k+ käsi ja ta 4 bet on kena 0, siis loobuks südame rahuga.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #158
                  Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                  Metsapull palus edasi öelda: "Gert kurat, see on ju 6-max!"

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #159
                    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                    ai jah :D.... mhhh.... parem olen vait :D

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #160
                      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      6 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG mel takes al ($2.41)
                      UTG+1 kalach71 ($4.54)
                      CO Dmitriy775 ($1.83)
                      BTN BondyG ($5)
                      SB 666_seb ($5.53)
                      BB Hero ($7.87)

                      Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is BB 4 K
                      mel takes al calls $0.05, kalach71 calls $0.05, Dmitriy775 calls $0.05, 2 folds, Hero checks

                      Flop: 3 2 10 ($0.22, 4 players)
                      Hero bets $0.15, mel takes al calls $0.15, 1 fold, Dmitriy775 calls $0.15

                      Turn: 3 ($0.67, 3 players)
                      Hero bets $0.30, mel takes al raises to $0.60, Dmitriy775 calls $0.60, Hero raises to $2.10, mel takes al calls $1.50, Dmitriy775 goes all-in $1.03

                      River: K ($6.50, 3 players, 1 all-in)
                      Hero bets $0.15, mel takes al goes all-in $0.11

                      Final Pot: $6.76
                      Hero shows a flush, King high
                      4 K
                      mel takes al shows a flush, Ten high
                      5 9
                      Dmitriy775 shows a flush, Ace high
                      A 6

                      Dmitriy775 wins $5.31 (net +$3.48)

                      Hero collects $1.15 (net -$1.30)
                      mel takes al lost $2.41
                      kalach71 lost $0.05

                      sellist nalja pole ammu olnd :D

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #161
                        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                        igatahes hommik oli norm +2 bi isegi, ja nüüd hakkasin sitta mängu tegema, sain paar coolerit ja praegu -2 bi. eks õhtul mängib jälle.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #162
                          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                          ja -11 $ täna lõpuks siis, ehk be päevaga.
                          motivatsioon hakkab vaikselt ära kaduma, iga päev max 1 bi pluss või siis miinusesse mitme bi'ga. tõsised leakid on kuskil. :/

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #163
                            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                            esimene sess millega ma rahule olen nl5's jäänd, sain aru ise ka mida ma teen.
                            17 bb / 100

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #164
                              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                              kuidas rohkem raha sisse saada?
                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              PokerStars
                              5 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG altai999 ($1.97)
                              CO LebronVKobe ($5.12)
                              BTN Hero ($5.35)
                              SB Roly H ($4.03)
                              BB zvony6 ($2.24)

                              Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is BTN J J
                              altai999 calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.25, 1 fold, zvony6 calls $0.20, altai999 calls $0.20

                              Flop: A A J ($0.77, 3 players)
                              zvony6 bets $0.15, altai999 folds, Hero raises to $0.45, zvony6 calls $0.30

                              Turn: 2 ($1.67, 2 players)
                              zvony6 checks, Hero bets $0.65, zvony6 folds

                              Final Pot: $2.32

                              Hero wins $2.27 (net +$0.92)

                              zvony6 lost $0.70
                              altai999 lost $0.25

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #165
                                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                                ega ei saagi raha sisse, kui vastasel midagi pole.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...