[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #136
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

    OESD pole ? või ma valesti aru saanud. või siis noh, 2 gutshotti.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #137
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

      double gutshot. flopil easy fold. pealegi ei pruugi risti 9, K või Q sulle out olla (kugi jah, siis oleks sul omakorda nut fd, aga siiski).

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #138
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

        Tänan kommentaaride eest. Tõsine scared money tunne oli ikka eile ja täna hommiku, kuid õhtu poole hakkas asi edenema. Lõpetan tänase sessi ära, tõestasin endale et kohati ei oska üldse mängida ja teen lolle otsuseid.
        Last edited by KristjanRawk; 09.05.10, 20:48.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #139
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
          PokerStars
          6 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG ML316 ($4.03)
          UTG+1 sanrice ($12.60)
          CO MailmanMel ($13.64)
          BTN Hero ($9.56)
          SB SteveJ0HN ($11.85)
          BB golfun80 ($1.74)

          Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is BTN 7 7
          2 folds, MailmanMel raises to $0.30, Hero calls $0.30, SteveJ0HN calls $0.28, 1 fold

          Flop: 7 6 10 ($0.95, 3 players)
          SteveJ0HN checks, MailmanMel bets $0.40, Hero calls $0.40, SteveJ0HN folds

          Turn: 2 ($1.75, 2 players)
          MailmanMel bets $0.65, Hero calls $0.65

          River: K ($3.05, 2 players)
          MailmanMel bets $3, Hero calls $3

          Final Pot: $9.05
          MailmanMel shows three of a kind, Kings
          K K
          Hero shows
          7 7

          MailmanMel wins $8.65 (net +$4.30)

          Hero lost $4.35
          SteveJ0HN lost $0.30

          kuidas seda kätt mängida, ma ausaltüteldes ei oskandki mängida ja seepärast kaotasingi.
          Kas oleks pidand raisema flopis/turnis? Ja river siis 100% fold? Ise panin ta QQ / AK peale.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #140
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

            Raise flopis, Raise turnis. Arvestades tema kätt ja 6bb avangut, sa oleksid saanud nupud sisse juba, siis kui sa ees oled ja river oleks lihtsalt unlucky olnud.

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #141
              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Raise flopis, Raise turnis. Arvestades tema kätt ja 6bb avangut, sa oleksid saanud nupud sisse juba, siis kui sa ees oled ja river oleks lihtsalt unlucky olnud.
              +1

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #142
                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                Flopi call polnud kõige hullem, aga turnis oleksid pidanud kindlasti otsa panema.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #143
                  Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                  Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                  Flopi call polnud kõige hullem, aga turnis oleksid pidanud kindlasti otsa panema.
                  Mina poleks küll floppi callinud. Kaks tüüpi käes peale sinu, flop drawine.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #144
                    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Raise flopis, Raise turnis. Arvestades tema kätt ja 6bb avangut, sa oleksid saanud nupud sisse juba, siis kui sa ees oled ja river oleks lihtsalt unlucky olnud.
                    x2.

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #145
                      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                      Mina poleks küll floppi callinud. Kaks tüüpi käes peale sinu, flop drawine.
                      Ma rääkisin sellest, et kui võtta selline liin, nagu tema võttis, siis turnis oleks pidanud raisema. Ma ei väida, et flopi call õige oleks, vaid seda, et kui sa oled juba callinud ja turn tuli vastav kaart, oleks pidanud turnis nuppe panema.

                      Läks natuke segaseks, aga saab vast põhimõttest aru.

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #146
                        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                        Aa, nüüd saan küll aru mida mõtled.

                        Siiski jääb natukene arusaamatuks see, et kui hero paneb vastase QQ+/AK peale, siis miks võtta selline liin nagu antud käes? Ma saan aru, et 200BB stackid võtsin korraks mõtlemise sassi, aga võtta nii passiivne stiil, et kõik maha callida on küll müsteerium. :)

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #147
                          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                          Plaan oli riveris reraise kutile anda, kuna üliagro oli ta, aga kuna riverisse viskas K, siis tõmbas mõtlemise sassi. Tänan teid jällegi teie arvemuste eest! Igatahes on täna sama sitt jooks nagu eile alguses, ainult kaardid ei jookse sitalt vaid mängin ise ka sitalt. Võtsin lauad 6 pealt 4 peale, siis võibolla jäävad sellised lollid otsused ka ära ning suudan midagi teha ka.
                          Last edited by KristjanRawk; 10.05.10, 14:31.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #148
                            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            PokerStars
                            5 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Hero ($5.17)
                            CO Perdimonokl ($4.73)
                            BTN Bonnyclabber ($12.88)
                            SB vituss83 ($12.19)
                            BB CsnPVIL ($11.28)

                            Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is UTG K A
                            Hero raises to $0.20, Perdimonokl calls $0.20, Bonnyclabber raises to $0.90, 2 folds, $0.7 to Hero ($4.97)?

                            20/8 mängja 83 kätt. 3bet 4,2.

                            obv fold?

                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            PokerStars
                            6 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Perdimonokl ($4.53)
                            UTG+1 Bonnyclabber ($13.35)
                            CO Acebase8176 ($6)
                            BTN vituss83 ($12.17)
                            SB CsnPVIL ($11.23)
                            BB Hero ($4.97)

                            Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is BB A K
                            2 folds, Acebase8176 checks, vituss83 calls $0.05, CsnPVIL raises to $0.20, Hero raises to $0.80, Acebase8176 folds, vituss83 folds, CsnPVIL calls $0.60

                            Flop: 2 5 7 ($1.65, 2 players)
                            CsnPVIL checks, Hero ($4.17)?
                            checkin järgi või cbet? ja kui cbetist shove/raise saan siis fold jah?t
                            Last edited by KristjanRawk; 10.05.10, 14:59.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #149
                              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                              FAAAK YEA, huiad 4 lauaga mõnusalt plussi ja siis tuleb fish ja tõmbab sult 3 bi nagu naksti :)
                              Kuigi peab ütlema et 4 laua peale üle minek annab vist tulemusi. ~1700nda käe pealt läksin 4 lauale. (või oli lihtsalt hiiter korra)


                              2 viimast kätt milleag 2 bi läks.
                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              PokerStars
                              6 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG readyaz ($4.03)
                              UTG+1 hornet412 ($12.34)
                              CO WdeBrouwer ($3.32)
                              BTN Hero ($6.63)
                              SB M1kee089 ($1.77)
                              BB haeper ($4.50)

                              Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is BTN K A
                              readyaz calls $0.05, hornet412 calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.25, 2 folds, readyaz folds, hornet412 raises to $0.65, Hero calls $0.40

                              Flop: K 7 4 ($1.42, 2 players)
                              hornet412 checks, Hero bets $0.50, hornet412 raises to $1, Hero goes all-in $5.98, hornet412 calls $4.98

                              Turn: Q ($13.38, 2 players, 1 all-in)

                              River: J ($13.38, 2 players, 1 all-in)

                              Final Pot: $13.38
                              hornet412 shows two pair, Kings and Jacks
                              J K
                              Hero shows a pair of Kings
                              K A

                              hornet412 wins $12.73 (net +$6.10)

                              readyaz lost $0.05
                              Hero lost $6.63

                              2. käe oleks preflop foldind poleks bi läind, järgmine kord olen targem 53/10 111 käe tüübi vastu
                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              PokerStars
                              5 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG haeper ($4.72)
                              CO readyaz ($4.30)
                              BTN hornet412 ($8.14)
                              SB Hero ($5.40)
                              BB M1kee089 ($1.63)

                              Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is SB A J
                              2 folds, hornet412 raises to $0.15, Hero raises to $0.45, 1 fold, hornet412 raises to $0.75, Hero calls $0.30

                              Flop: J 8 10 ($1.55, 2 players)
                              Hero bets $1, hornet412 raises to $2, Hero goes all-in $4.65, hornet412 calls $2.65

                              Turn: 4 ($10.85, 2 players, 1 all-in)

                              River: 5 ($10.85, 2 players, 1 all-in)

                              Final Pot: $10.85
                              hornet412 shows a pair of Queens
                              Q Q
                              Hero shows a pair of Jacks
                              A J

                              hornet412 wins $10.35 (net +$4.95)

                              Hero lost $5.40

                              käsi ei saa jällegi süüdistada, ikka olen ise loll ja mängin valesti.
                              Last edited by KristjanRawk; 10.05.10, 20:02.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #150
                                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                                igatahes lõpetan. homme plaanin korraliku sessi 4 lauaga teha.

                                Comment

                                Working...