Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)
OESD pole ? või ma valesti aru saanud. või siis noh, 2 gutshotti.
OESD pole ? või ma valesti aru saanud. või siis noh, 2 gutshotti.
🎅 €10 riskivabalt pokkeriks
🎁 Võta pokkerisse 10 eurot pärisraha täiesti riskivabalt. Lisaks saad ka koheselt $1000 boonust.
VÕTA KOHE
7
6
10
($0.95, 3 players)
($1.75, 2 players)
($3.05, 2 players)
K
7
A
K
5
7
($1.65, 2 players)
A
7
4
($1.42, 2 players)
($13.38, 2 players, 1 all-in)
($13.38, 2 players, 1 all-in)
K
A
J
8
10
($1.55, 2 players)
($10.85, 2 players, 1 all-in)
($10.85, 2 players, 1 all-in)
Q
J
Comment