Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)
Kes siin riverist rääkis või üldse kaardijooksust ? Minu jaoks on arusaadav, sest mulle ei ole kunagi meeldinud pokerstarsis grindida. Ja Kristjan mainis ka oma postis, et rake ehk rakeback oleks hea, mida stars ei paku.
edit Ok: Nüüd ta jõudis juba riverit mainida.. :P
Algselt postitas nomerlot
Vaata postitust
edit Ok: Nüüd ta jõudis juba riverit mainida.. :P
Comment