[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #91
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Ei ole arusaadav.
    Ma olen starsis 170K kätt mänginud ja ei saa aru starsi riveri jutust (või üldse suvalise toa kaardijooksu jutust)
    Kui ütlete, et Starsis liiga nitised lauad või et otsese RB puudumine sakib, siis ma ei vaidle vastu.
    Aga see pidev riveri siunamine... äkki mängid lihtsalt sitasti - kas ei suuda tugevat kätt maha panna või siis mindset ei talu suckoute vms. Ja siis on hea kaardijooksu kaela ajada.
    Kes siin riverist rääkis või üldse kaardijooksust ? Minu jaoks on arusaadav, sest mulle ei ole kunagi meeldinud pokerstarsis grindida. Ja Kristjan mainis ka oma postis, et rake ehk rakeback oleks hea, mida stars ei paku.

    edit Ok: Nüüd ta jõudis juba riverit mainida.. :P

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #92
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      Ei ole arusaadav.
      Ma olen starsis 170K kätt mänginud ja ei saa aru starsi riveri jutust (või üldse suvalise toa kaardijooksu jutust)
      Kui ütlete, et Starsis liiga nitised lauad või et otsese RB puudumine sakib, siis ma ei vaidle vastu.
      Aga see pidev riveri siunamine... äkki mängid lihtsalt sitasti - kas ei suuda tugevat kätt maha panna või siis mindset ei talu suckoute vms. Ja siis on hea kaardijooksu kaela ajada.
      +1
      kui mängite trios siis on seal river haige ja kui FT siis seal turn haige. Suht mõtetu sellist jama ajada. Me kõik saame bad biite ja neid niinimetatud starsi rivereid kuid siiski nii mõnigi suudab sellest hoolimatta teenida.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #93
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

        Mida rohkem me riveri, turni või üldse suckoutide üle vingume...seda rohkem me neid saame :)

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #94
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

          Eks ta nii ole. Vaatasin all-time graffi 70k käsi ning 3bb/100le
          Selle kuu oma -2bb/100
          Võibolla tahaks isegi fr'i proovida, ehk sobib too paremini, kuid ei tea ka.
          Ei oskagi midagi teha praegu. Pole nüüd järjest mänginud ka pikalt, vahedega ikka, nagu tavaliselt.
          Mindset peaks ka paigas olema. Räägitakse küll et nl2 nl5 peaks ise läbi grindima aga vbla keegi viitsib käsi üle vaadata ning ütelda, mida valesti?
          Last edited by KristjanRawk; 19.04.10, 19:32.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #95
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

            You have it in your power to turn a bad-beat around simply by realizing this simple truth: The more bad beats you encounter, the luckier you are. It's a sign that you are playing against opponents who continually take the worst of it, and if you can't beat someone who always takes the worst of it, you can't beat anyone.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #96
              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

              Kristjan. Kobi Cakesse... sealne RB on liiga kuldne, et passida...

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #97
                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                Ma kahjuks kasutan hud'i mängimisel ning seal seda teha ei või.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #98
                  Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                  Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                  Ma kahjuks kasutan hud'i mängimisel ning seal seda teha ei või.
                  Märksõna oleks NOTE.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #99
                    Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                    Mängin starsis juba pea kuu ilma HUD'ita. Väga fain.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #100
                      Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                      Algselt postitas mkva Vaata postitust
                      Mängin starsis juba pea kuu ilma HUD'ita. Väga fain.
                      Kas sa ei arva, et vastastel on sinu suhtes edge, kui neil on HUD ja sul mitte?

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #101
                        Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                        Kuni nl10 ma kindlasti ei arva, et neild mu üle edge. Edasi ei tea..
                        E: vb 6+ tabledes oleks, aga alla selle küll mitte

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #102
                          Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                          tänane nl2 sess, 23.5 bb/100. üks hetk jooksis 4 qq'd erinevate laudede peal järjest kätte ja ühtegi ei saand realiseerida, sain ässakese või kunni floppi enda vastu. 2x juhtus siuke asi kah et flopis qj'ga 2 pairi, flop QJ4 näiteks ning turn A ning river Q
                          turnis muidugi villain bettis 1/4 potist, ning siis riveris sain enda betile raise, kas oleks see fold? sest mõlemal juhul sattus mu vastu AQ.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #103
                            Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                            igatahes olen edasi nl2s veel mingi aeg.
                            tundub et mäng hakkab paranema ning ka sitemaks minema.
                            nl2st välja saan siis panen ka nl2 graffi. sain ühe royal flushi kah üle pika aja.

                            Comment

                            • Rando
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 316

                              #104
                              Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                              Hmm, huvitav vaadata. Ma ei suuda küll üle mingi 5$ sessiooni NL2 saada.
                              Mis nimega mängid? PSis ikka?
                              Ostsid selle Hemi madalatele limiitidele?

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #105
                                Re: [NL2 6max] KristjanRawk (ei oska mängida üldse)

                                Sama nimega mis foorumiski, ostsin jah selle 60$ eest micro stakesi hem'i.
                                Tänane sess kisub enamvähem.. 18 $ praegu 2k käte peale. ~50 bb /100
                                Aprilli kuu jäi siis 10$ plussi :D Lõpu, nl5 tiltamise miinusest hakkasin vaikselt nl2ga välja ronima.
                                Silverstariks ei saanud, mingi 90 punni jäi puudu, nl5s edasi mängides oleks selle saand kokku küll aga pidi alla, nl2te, minema. Isegi stellarit ei saand eelmine kuu kätte, küll peaks selle 30 vpp'd täna/homme kokku saama mis puudu.
                                Last edited by KristjanRawk; 01.05.10, 21:30.

                                Comment

                                Working...