Re: [NL2 6max] KristjanRawk
Vb oleks .30 õigem olnd ja. Sitt cooler igatahes. Igatahes kui mõnel kõrgema limiidi inimesel väga igav on siis otsiks coachingut ka veidsa, 50/50 profiti näol. Aga sellest privas kui keegi huvitatud.
Vb oleks .30 õigem olnd ja. Sitt cooler igatahes. Igatahes kui mõnel kõrgema limiidi inimesel väga igav on siis otsiks coachingut ka veidsa, 50/50 profiti näol. Aga sellest privas kui keegi huvitatud.
10
6
K

Comment