[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #61
    Re: [NL2 6max] KristjanRawk

    Vb oleks .30 õigem olnd ja. Sitt cooler igatahes. Igatahes kui mõnel kõrgema limiidi inimesel väga igav on siis otsiks coachingut ka veidsa, 50/50 profiti näol. Aga sellest privas kui keegi huvitatud.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #62
      Re: [NL2 6max] KristjanRawk

      üle pika aja enamvähem normaalne hommikune sess

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #63
        Re: [NL2 6max] KristjanRawk

        See on NL5?

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #64
          Re: [NL2 6max] KristjanRawk

          NL5 jah

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #65
            Re: [NL2 6max] KristjanRawk

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            PokerStars
            6 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG H.SupreSS ($4.25)
            UTG+1 Andrew R.W. ($4.66)
            CO Hero ($5.77)
            BTN greshnik89 ($5.15)
            SB crismariu ($4)
            BB 31jarod31 ($2.50)

            Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is CO 10 10
            2 folds, Hero raises to $0.20, 1 fold, crismariu calls $0.18, 1 fold

            Flop: J 4 6 ($0.45, 2 players)
            crismariu checks, Hero bets $0.30, crismariu raises to $0.60, $0.3 to Hero ($5.27)?

            fold/call/3bet?

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #66
              Re: [NL2 6max] KristjanRawk

              Mingi imelik minraise, Ta võis J-l pihta saada küll.

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #67
                Re: [NL2 6max] KristjanRawk

                Ei julge siin midagi väga kindlalt soovitada. Ise olen täheldanud, et sellist minraise tehakse ka flushdrawga, et saada potcontrol enda kätte. Oletame, et sa callid, siis järgmisel tänaval checkid ja ta saab rahus järgi checkida, et riverit vaadata.

                Ma arvan et valikutest, võime kohe kindlasti calli maha võtta. Oletame, et callid ja järgmine kaart on ärtu 2 ja ta bettib. Callid jälle maha? Võimalus ka, et järgmine kaart on poti ja ta bettib. Sellisel juhul tahad ju suht kindlalt foldida, aga milleks siis veel raha potti panna.

                Ma ise leian, et arvatavasti oleks siin kõige parem foldida. Raisega ajad variatsiooni liiga suureks. Nagu öeldakse - on ka paremaid võimalusi, et fishilt raha kätte saada :)

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #68
                  Re: [NL2 6max] KristjanRawk

                  $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  6 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG zsono41 ($7.42)
                  UTG+1 Alex NVXMAO ($7.07)
                  CO joemood ($5.14)
                  BTN 7fabions ($6.99)
                  SB Hero ($11)
                  BB PaddyPoland ($5.76)

                  Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is SB K K
                  zsono41 raises to $0.15, Alex NVXMAO calls $0.15, 2 folds, Hero raises to $0.60, 1 fold, zsono41 calls $0.45, Alex NVXMAO folds

                  Flop: 8 K 7 ($1.40, 2 players)
                  Hero bets $0.85, zsono41 calls $0.85

                  Turn: 9 ($3.10, 2 players)
                  Hero bets $2.05, zsono41 calls $2.05

                  River: A ($7.20, 2 players)
                  Hero goes all-in $7.50, zsono41 folds

                  Final Pot: $14.70

                  Hero wins $14.35 (net +$3.35)

                  zsono41 lost $3.50
                  Alex NVXMAO lost $0.15


                  Kuidas tegelikult seda kätt mängida tuleks? Ise arvan et mängisin valesti ja oleks pidanud varem shovema või siis passiivsema liini võtma kuna str8 ja flushi oddsid olemas. Või siis riveris mingi 3/4 bettima hoopis


                  teine käsi mis pani mõtlema
                  $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  5 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Hero ($10.20)
                  CO Eish-Bobby ($9.39)
                  BTN Simon_checks ($5)
                  SB rossistorm ($6.06)
                  BB elchaninov ($10.05)

                  Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is UTG Q K
                  Hero raises to $0.20, Eish-Bobby calls $0.20, 3 folds

                  Flop: 8 2 9 ($0.47, 2 players)
                  Hero bets $0.35, Eish-Bobby calls $0.35

                  Turn: Q ($1.17, 2 players)
                  Hero bets $0.65, Eish-Bobby raises to $2, $1.35 to Hero ($9)?
                  Last edited by KristjanRawk; 04.04.10, 12:10.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #69
                    Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    PokerStars
                    6 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG 555-Alina555 ($3.44)
                    UTG+1 Plyusch ($3.23)
                    CO Hero ($4.93)
                    BTN madziuLLek ($1.88)
                    SB Immolate7 ($5)
                    BB zerek777 ($5.94)

                    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is CO K A
                    2 folds, Hero raises to $0.20, 1 fold, Immolate7 raises to $0.60, 1 fold, Hero calls $0.40

                    Flop: A K 5 ($1.25, 2 players)
                    Immolate7 bets $1.25, $1.25 to Hero ($4.33)?


                    kas flopis reraise? ise paneks ta qq peale, 22/19
                    Last edited by KristjanRawk; 04.04.10, 15:10.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #70
                      Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                      Kuna uus ka siis lükkan kuu alguse täna siia.
                      Tänane päev (lõpus oli üks kole käsi, mida ise ka valesti mängisin) +7.4bi:

                      Ja aprilli kuu algus siis, praegu läheb hästi 23bb/100


                      Selle kuu eesmärgid siis NL10 jaoks roll kokku saada ja seal shotte võtta ning ka Silverstariks tahaks ära saada, siiamaani passin pronkstasemel. Hetke seisuga olen graafikust eest (iga päev 25 vpp), 161/100.
                      Last edited by KristjanRawk; 04.04.10, 21:10.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #71
                        Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                        Niipalju siis ilusast graafikust.. täna hommikuga -20$ ehk -4bi, lihtsalt ulme kuidas hititakse kaarte.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #72
                          Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                          sittagi ei oska mängida :(
                          motivatsioon puudub
                          mindset on tuksis
                          fishid hitivad

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #73
                            Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                            Kuna langus jätkub ja hakkama ei saa liigun alla nl2

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #74
                              Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                              Ehk keegi vaatak mu preflop range üle?
                              Kasutan ranka tabelit kus 4 esimest positsiooni ära võetud, ehk keegi oskab mida juurde võtta ja kuhu et veitsa loosemaks lasta end. Praegu mängin 15/12

                              Sinuni folditud, siis raise:
                              UTG: 22+, AJ+, QK, ATs, KJs
                              MP1: 22+, AT+, QK, KJ, QJs, A8s+
                              CO: 22+, A2s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+
                              BTN: 22+, A2+, 67s+, 79s+, Any broadway (JT, JQ, JK, QK, TK)
                              SB: 22+, A2+, kõik connectorid, mis suuremad kui 6 (ka 1 gapperid), Any broadway ja K7+

                              Kui ees on 1 limper siis RAISE kätega, mis on mustad ja LIMBI kätega, mis on tähistatud siniselt:
                              UTG: 22+, AJ+, QK, ATs, KJs
                              MP1: 22+, AT+, QK, KJ, QJs, A8s+
                              CO: 22+, A8s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+
                              BTN: 22+, A8s+, A9+, 78s+, 79s+, Any broadway
                              SB: 77+, AJ+; Limbi: 22-66, A8s+, T9s+, QK, QJ, KJ
                              BB: 77+, AJ+

                              Kui ees on 2 või rohkem limpereid:
                              Siis limbi järgi IGALT POSITSIOONILT: 22-77, alates MP3 limbi järgi IGA SUITED CONNECTOR ja suited 1 gapperiga, A2s-ATs,
                              QJs, KJs, QTs. Ja raise IGALT POSITIOONILT: 88+, AJ+. Teised käed fold.

                              Kui ees on raise:
                              Siis calli 22-TT ja reraise JJ+, AK. MUUD KÄED FOLD.
                              Last edited by KristjanRawk; 07.04.10, 12:53.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #75
                                Re: [NL5 6max] KristjanRawk

                                Ehk saad siit ka midagi kasulikku: http://www.pokertrikz.com/videos/48-...g-Hands-Chart/

                                Comment

                                Working...