Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #1

    Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

    Tegelen siis nüüdsest 1.15$ DoNide ja 5.4$ DoNidega. Stake raames 2000 mängu. Wish me good luck!

    Mind hakkavad tõsiselt need DoNid huvitama! Keegi DoN pro coach+stake diili ei taha teha? Idee oleks 2000 mängu 1.15$ DoN, 100 buy-in BR management ja iga nädal siis teha mingi video ühest sessist ja coachiga arutada, mis toimub. Profit 40-60 coachi kasuks. Põhjus ka miks ma tahaks seda teha on see, et siis on nagu selline tunne koguaeg, et keegi jälgib mind ja see loodetavasti distsipliini arendab, kuna selle puudus mul on. Kui kellegil on huvi, siis andku teada!

    Kui coachi pole, aga keegi tahab lihtsalt stakeda seda asja, siis sel juhul kasum jaotub 50-50, stake suuruseks on 110$, pikkuseks siis ikka 2000 mängu, vahepeal muid mänge ei mängi, luban et pühendun DoNide õppimisele. Vajadusel võin stake teha osakuteks ka... Iga nädal teeks kokkuvõtte. Stakejale jääb õigus diil katki jätta iga hetk.

    Kirjutan punktiviisi välja diili - kiiremini saab aru
    Mäng:DoN 1.15$ Texas Hold'em
    Diili pikkus: 2000 mängu Pokerstarsis
    Stake suurus: 110$
    Tingimused mida täidan:
    1. Tegelen ainult DoNidega diili vältel
    2. BR management 100 Buy-ini leveli jaoks. tagasi kui BR langeb 80 buy-ini peale.
    Raha jaotub coachi puhul 40-60 coachi kasuks, lihtsalt stakeja puhul 50-50.


    Lisaksin veel, et olen mänginud DoNe hetkeks 59 ja average ROI on 12% 1.15$ Buy-in levelil

    Stakejaks on taipupole, summaks 110$, diili pikkus 2000 DoN mängu ja ülejäänud reeglid üleval +
    Lisaks on kokkulepe, et poolte kokkuleppel on võimalik stake katkestada. Stellarid siis 50-50 ja kui miskipärast peaks diil poolikuks jääma, siis esmalt tagastatakse stake'i raha, kui kasum, siis samuti 50-50.


    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Vastastikusel kokkuleppel lisandus stake'i 165 dollarit, mis teeb stake'i kogusummaks 275 dollarit.

    Kasutajal seep on nüüd õigus proovida 5,4-dollarilisi DON mänge. Seda seni, kui BR pole langenud 150-dollarilini.
    Kinnitan kokkulepet, mis on eelnevas quotes kirjutatud!
    Diili katkestasin kokkuleppel Taipupolega

    Algselt postitas seep Vaata postitust
    Pean kahjuks oma stake katkestama isiklikel probleemidel. Pere>pokker. Kuna järgnevad kuud alates tänasest saavad minujaoks emotional rollercoaster olema, ei saa nii mängida pokkerit, mis on raudse mindsetiga mäng. Mängulist kasumit tuli 465 mängu peale kahjuks ainult 29$+10$stellar, sellest 25$ läheb Taipule(staketud raha muidugi ka tagasi) ja ülejäänud jätan oma kontole paremaid päevi ootama.

    Suur tänu Taipupolele, et stakesid mind, ning oled mõistev ja võib-olla et kunagi kui elu paremaks läheb, siis võib jälle mingit diili teha, kui tahtmist on...

    Seniks edu ja päikest teile kõikidele. Ilmselt külastan siin foorumit küll ja hoian sidet teiega - kaasfoorumlased!
    Last edited by seep; 16.08.10, 16:43.
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #2
    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Oehh, vahel juhtub ka nii!:D

    Comment

    • Mr.Kylm
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 98

      #3
      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

      MP2 on küll veits idioot

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #4
        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

        Kuule, ega seal nl2 eriti geeniuseid ei ole...:D

        Aasta on alanud ilusti!

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #5
          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

          Edu!:)

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #6
            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

            Tänud Jennifer!
            Nonii, br on 77.73$. Täna on üpriski hea päev olnud võiks öelda! Mindset paigas... mõned coolerid, kuid need ei heiduta mind... :D

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #7
              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

              Mitu tundi mängisid ka täna?:D
              Ma ise mängin suht öösel tavaliselt :D

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #8
                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                Oops, kus aeg lendab... 7,07 tundi ;D MTT ratio on 6,79. Aga jah tänaseks aitab. Ei maksa üle ka pingutada!

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #9
                  Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                  Tiksusime täna vahepeal ühes lauas ja see Eesti tüdruk oli ka kellega sa seal chattisid ... juttu chatis ja siis tuli minu maja vs tema AAA... u 5,60$ pott tuli ära :)

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #10
                    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                    Oehh jah, soovitasin tal tulla siia foorumisse... Aga jah, ta ei paistnud eriti osav olevat. Kusjuures täna mitu korda sain niimoodi inimesi kotitud, endal nt 55, flop AA5 ja lihtsalt koguaeg betin betin... ja keegi ei pane A GK maha sellise flopiga... Lihtsalt nuts! :D

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #11
                      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                      lihtsalt NL2

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #12
                        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TBkYdUgl3-M[/youtube]
                        Lol, eilse õhtu nali!:D

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #13
                          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                          Selle nv plaan siis jõuda NL5 kottima. Loodetavasti täna crushin NL2te nii palju, et saan 100$ kokku, et saaks NL5te minna.
                          E: Lol, ma ei oska kohe üldse mängida hudiga...

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #14
                            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                            kuni 300 käeni mängisin hudiga, sealt edasi hudita. Win!


                            Õhtul mängin edasi, praegu välja, haigelt seks ilm

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #15
                              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              oleks keegi seda osanud oodata?

                              Comment

                              Working...