Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1231
    Re: Jenny on the block! :)

    Soovitan hankida inglise keelse, kui keelega probleeme ei ole
    Midagi ülirasket seal ei ole ning kõik on väga hästi seletatud :)

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #1232
      Re: Jenny on the block! :)

      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
      Soovitan hankida inglise keelse, kui keelega probleeme ei ole
      Midagi ülirasket seal ei ole ning kõik on väga hästi seletatud :)
      +1 ja kui aru ei saa siis sõnaraamat aitab :) või foorum.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #1233
        Re: Jenny on the block! :)

        mindseti eestikeelne versioon?

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #1234
          Re: Jenny on the block! :)

          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
          mindseti eestikeelne versioon?
          Flop.fm väidab, et asi on tulemas.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #1235
            Re: Jenny on the block! :)

            Väga hea, et päevikute teema uuesti käibele läks.
            Väga halb, aga et ma ei ole üldse enam eriti pokkerit mänginud. Aeg on lihtsalt neeldunud kuhugi ning viimasest mängust on väga kaua aega möödas. Kui mul oleks rohkem aega, siis ma usun, et mu joon jätkaks vaid tõusmist:

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #1236
              Re: Jenny [NL10 6max]

              Eile võtsin järjekordse shoti NL10sse.
              Olen proovinud sinna viimased 4 korda püsima jääda, aga siiani olen alati kolinal tagasi NL5te kukkunud. Stop lossiks on mul 2 BI, kui sellest kaotan rohkem, lähen tagasi NL5te.

              Eilne shot:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              NL10 üldse 6maxis:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Palju käsi pole, kuna olen alla kukkunud.


              Ning see alltime hands:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




              Eilsest sessist paar kätt:

              1.Kõige kulukam:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              2.Kuidas selles käes oleks pidanud käituma?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              3. Mida sellises olukorras teha?

              Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1591481
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: $4.73 - VPIP: 22, PFR: 11, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 18
              BB: $26.90 - VPIP: 29, PFR: 24, 3B: 12, AF: 4.5, Hands: 119
              Hero (UTG): $10.30 - VPIP: 14, PFR: 10, 3B: 3, AF: 2.9, Hands: 176100
              CO: $12.68 - VPIP: 22, PFR: 22, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 18
              BTN: $10.89 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 2, AF: 2.2, Hands: 478

              Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with J J
              Hero raises to $0.40, 3 folds, BB raises to $1.30, Hero calls $0.90

              Flop: ($2.65) 8 9 5 (2 players)
              BB bets $1.89, Hero calls $1.89

              Turn: ($6.43) 8 (2 players)
              BB bets $4.59, Hero folds

              Final Pot: $6.43
              BB wins $6.12
              (Rake: $0.31)

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #1237
                Re: Jenny [NL10 6max]

                ak vs aa käes, paardunud flopil obv cbet

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #1238
                  Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                  Kolmas käsi wp imo :)

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #1239
                    Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                    Tänud! :)

                    Mis range'ga te CO ja BTN 3betite?

                    Kui utg avab 3x raisiga, kas siis nt KQo 3bettida on ok?

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #1240
                      Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                      Ei soovita küll KQo 3bettida BTN. Enamasti on mängijatel UTG range suht tight, seega peab ka sinu BTN 3bet olema tight JJ+ AK.
                      KQo-ga BTN olles võid 3bettida CO pealt palju varastavat mängijat.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #1241
                        Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                        Aga sel juhul oleks utg, mp raisi peale kqo lihtsalt fold või pigem call?

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #1242
                          Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                          AK käes,call river otsa pole seal väga mõtet enam panna

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #1243
                            Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                            kas see 1800euri läheb tsikli jaoks?

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #1244
                              Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              kas see 1800euri läheb tsikli jaoks?
                              See on 1/3 kaamera maksumusest, mis mul hetkel puudu on :)

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #1245
                                Re: Jenny juuniks 1800 eurot [NL10 6max]

                                Mis kaamera?

                                Comment

                                Working...