Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #796
    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Ei olnud ju!?

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #797
      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

      Oli küll, see ei muuda asja, et lõpuks joppas ja hea käe hittisid. Selliseid asju ei tohi teha, et 'noh, teen nüüd täpselt 3 buy-ini plussi ära, siis aitab kah tänaseks.'

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #798
        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

        ..ja kui ta pähe oleks saanud, grindiks ta veel praeguse hetkeni :)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #799
          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

          mismoodi siis teha tohib?

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #800
            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

            Ei. Siis ma oleks kindlalt lõpetanud.
            Siiani olen alati jõudnud ilusasti nulli tagasi. Ega mu mängu kvaliteet või käigud ei muutu :D

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #801
              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

              Players who focus on the short term will do anything possible to avoid losing session. If they are stuck, they will be inclined to keep playing until they are at least even. This attitude can have catastrophic results.

              Miks? Seda saate teada kui loete edasi The Poker Mindseti lehekülge number 24 :)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #802
                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                Sellepärast ma mängingi, et saaks endale tellida ka mindseti :D

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #803
                  Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  Vastane oli suht lammmas.
                  Kas see on cooler või mängisin oma kätt üle?

                  Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 591669
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  UTG: $8.70
                  UTG+1: $2.00
                  UTG+2: $11.80
                  MP1: $2.00
                  Hero (MP2): $15.80
                  CO: $1.30
                  BTN: $3.65
                  SB: $4.75
                  BB: $7.25

                  Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with K A
                  4 folds, Hero raises to $0.30, 3 folds, BB calls $0.20

                  Flop: ($0.65) J K A (2 players)
                  BB checks, Hero bets $0.55, BB calls $0.55

                  Turn: ($1.75) 6 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $1.40, BB calls $1.40

                  River: ($4.55) 8 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $3.50, BB raises to $5 all in, Hero calls $1.50

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #804
                    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    Sul top2, vastane fish, kuidas sa oma kätt üle mängida said?

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #805
                      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      Kui ei ole pokkeri päev, siis lihtsalt ei ole:
                      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 591770
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      BB: $11.90
                      UTG: $10.75
                      UTG+1: $12.90
                      UTG+2: $10.10
                      MP1: $11.80
                      MP2: $2.00
                      CO: $10.00
                      Hero (BTN): $10.25
                      SB: $10.20

                      Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with A A
                      UTG raises to $0.40, 2 folds, MP1 calls $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.55, 2 folds, UTG raises to $4.50, MP1 calls $4.10, Hero raises to $10.25 all in, UTG raises to $10.75 all in, MP1 calls $6.25

                      Flop: ($31.90) 8 7 5 (3 players - 2 are all in)

                      Turn: ($31.90) K (3 players - 2 are all in)

                      River: ($31.90) J (3 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $31.90
                      UTG shows K K (three of a kind, Kings)
                      MP1 shows Q Q (a pair of Queens)
                      Hero shows A A (a pair of Aces)
                      UTG wins $0.95
                      UTG wins $29.40
                      (Rake: $1.55)

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #806
                        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Sellistest cooleritest vaatan tuimalt mööda,suht igapäevane asi,siis kui ära crakid näiteks KKvsAA siis on hea meel!

                        Comment

                        • Poku
                          Bännitud
                          • Mar 2010
                          • 295

                          #807
                          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          hmz.... See oli ala 65/35 situatsioon sina vs. teised mängijad. Et sellise cooleri pärast ära eriti muretse. Next hand pls. AA on kõva käsi ühe vastase vastu, ja kui siis ära cräkitakse, teeb natukene ehk meele mõrudamaks. 2he vastase vastu ta enam nii hullult tugev käsi ei ole.
                          Ole pigem rahul et said ees olles rahad sisse.

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #808
                            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            Poku, vahet pole kas sa lähed ässadega 1 venna vastu või 8 venna vastu AI preflop, kasumlik on see nkn. Ütleme, et kõik vennad on 100bb stack, sul ka 100bb, kui sa lähed 8 venna vastu AI saad sa oma rahale 8-1le ja sa pead võitma ainult 11,2% ajast et BE olla(ma loodan, et ma jälle valesti ei arvutanud XD) ning AAga võidad tunduvalt rohkem kordi kui 11,2%

                            Comment

                            • StripPoker
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 609

                              #809
                              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Selliseid asju juhtub mõlematpidi. Eks teiseltpoolt ehk rohkem sest sina ei lähe preflop AI näiteks K6o käega nagu mõni donk (kes siis läbi ime 2 paari hitib). Aga kokkuvõttes püüan suhtuda sellistesse cooleritesse nii, et olla tänulik vastasele kes nii mängib - just tänu sellisele mängustiilile saame temalt edaspidi oma raha väga hea "intressiga" tagasi.

                              Vahest saab ka ise imesid läbi elada, kui minu KK tõmbas vastase AA vastu kokku rea :) Ei saanud ütlemata jätta, et "wow, I can donk!"

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #810
                                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                AA-ga kahe vastase vastu all-in minna on rohkem +EV kui ühe vastu.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...