Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ämmapets
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 171

    #781
    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Lohutuseks niipalju, et ka FT-s on selliseid pärleid päris tihti

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #782
      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

      Need 4 daalased 180 mehe omad on suht funid. Skilli ja väikese luckiga on neid võimalik isegi biitida. 2 daalastes on ikka igasugused, nendest hoia eemale.
      2-4 daalased suure fieldiga on puhas luckbox, sial ple skilliga midagi teha.

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #783
        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

        180 mehe sng 4.40 sisse on päris asjalik IMO. Ma neid 3 kokku teinud ja kõik 3 on üpriski edukalt läinud. Kahel korral rahakohal ja ühekorra läksin shortstackilt blindi varastama ning vastu joppas AA ja 1 läkski selle perse. Aga üldiselt soovitan neid teha küll.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #784
          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

          Ma ei tea, mis jama on.
          Ei suuda NL10 korralikult biitida.

          Kas keegi oskaks aidata, mida ma valesti teen

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #785
            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

            pane ikka showdown ja nonshowdown jooned ka graafikule..

            aga imho natukene liiga passiivne oled.. 3bet liiga väike võiks 4% juures olla.. aggF võiks ka kuskil 4 olla.. mis sus cbet, cbet success, fold to cbet ja turn cbet näitajad on? kui on käsi.. ära oota.. hakka paugutama...

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #786
              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

              nende stattide põhjal ütleks järgnevat.
              3-bet väike, call vs 3-bet veits liiga suur. w$wsf suht väike, agg suht ok, aga agg% liiga väike.
              Ehk siis tundub, et pre callid veits liiga palju 3-bet-e ja post flopis vastupidi oled weak-tight ja foldid liiga palju paremaid käsi.
              cbet näitajad annaks ka infot tõepoolest.

              E: cbet siis veits väike (70 võiks imo vähemalt olla), fold to cbet võiks ka väiksem olla. Iseenesest oleks see isegi suht ok, aga kui sa pre foldid 3-bettidele ainult mingi 55% siis peab post flop olema parem plaan, kui foldida 75% kordadest
              Last edited by r3o; 11.03.10, 09:27.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #787
                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                Sellised siis:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #788
                  Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  flop cbet kõrgemaks, turn cbet madalamaks..

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #789
                    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    stars? nl10? hullumaja ju... 3bet ei peagi kõrge olema, seal ei visata niikuinii maha, ja ei saada niikuinii aru, mis sul, endal j alaual kokku tuleb, v.a erinevad üksikud regulaarsed monkid...

                    cbet, flopis jup, kõrgemaks, nõus...
                    fold to flop cbet, kõrge, järelikult, callid liiga ilghtilt maha, ja sealt veritsed raha välja
                    kui lähed callima tõsteid, 3bette, jms, mõtle, mida sa teed flopil kui hitid? kui mööda paned? kui vastas on donk? kui vastas on regular? kui vastas on short?... ja siis calli, mitte ära calli jja mõtle sealt edasi :)

                    ja üleüldiselt, võib kammitseda ka lithaslt eriti halb jooks, mida aeg-ajelt tuleb, biidile, pahari kokku saadud mastid, read, naerata, ja mängi edasi....

                    motivatsioon tuleb heast mängust, heast enesetundest, kui tuju pole, või on halb jooks old, tee paus 2-3 päeva, vaata mingit eriti "halba" filmi, käi väljas, tule tagasi, oled värskem, tunne parem, mäng ilusam...

                    jaksu...

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #790
                      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      Pole täna üldse pokkerituju.
                      Vaatan pigem filmi :D

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #791
                        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Algselt postitas ingu Vaata postitust
                        180 mehe sng 4.40 sisse on päris asjalik IMO. Ma neid 3 kokku teinud ja kõik 3 on üpriski edukalt läinud. Kahel korral rahakohal ja ühekorra läksin shortstackilt blindi varastama ning vastu joppas AA ja 1 läkski selle perse. Aga üldiselt soovitan neid teha küll.
                        Kolme mängu põhjal järeldamine on liiga ennatlik.

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #792
                          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                          Kolme mängu põhjal järeldamine on liiga ennatlik.
                          Nõustun, aga nüüd neid kuskil 10 tehtud ja julgen endiselt soovitada :)

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #793
                            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            Palju fishe aga täiega swingine :/

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #794
                              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Tänane sess siis:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Alates 400ndast käest tekkis täielik kaardisurm. Ainult blindidega saingi vast raha
                              Lubasin, et ei lahku enne, kui nulli tagasi saan.
                              Hakkasin juba mängu lõpetama, kuna lihtsalt mitte midagi ei paranenud, kui äkitselt tuli see käsi:


                              Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 588510
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              UTG: $5.95
                              UTG+1: $1.90
                              UTG+2: $2.20
                              MP1: $5.80
                              MP2: $3.10
                              Hero (CO): $10.00
                              BTN: $11.95
                              SB: $2.10
                              BB: $10.00

                              Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K K
                              UTG calls $0.10, 4 folds, Hero raises to $0.50, BTN raises to $5.60, 2 folds, UTG calls $5.50, Hero raises to $10 all in, BTN calls $4.40, UTG calls $0.35 all in

                              Flop: ($26.10) 2 6 Q (3 players - 2 are all in)

                              Turn: ($26.10) 5 (3 players - 2 are all in)

                              River: ($26.10) K (3 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $26.10
                              UTG shows A T (high card Ace)
                              Hero shows K K (three of a kind, Kings)
                              BTN shows A A (a pair of Aces)
                              Hero wins $7.70
                              Hero wins $17.10
                              (Rake: $1.30)


                              Wuuuuh. Tänaseks siis lõpetan :)

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #795
                                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Lubasin, et ei lahku enne, kui nulli tagasi saan.
                                Biiiig mistake:)

                                Comment

                                Working...