Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #736
    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

    kasulikum vast fold to flop cbet, kui raise flop cbet.
    Selle järgi parem vaadata, kas cbet võib mõjuda

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #737
      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

      2000 kätt, et teenida korralik kasum.
      Ning vaid 3 kätt, et kõik see ära kaotada :S

      Mängisin õieti?
      Vastane 40/6/1.4 ja 102 kätt.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kas õige koht nupud sisse lükkamiseks?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #738
        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

        Mängiks ise olukordi enam-vähem samamoodi ilmselt. Vbla esimese käe puhul teeksin riveril veidi väiksema stopper beti, saab natuke raha säästa. Check-Call võib kallimaks maksma minna, seega ise bettida mingi väiksem summa imo.. 2$ näiteks. Ja teise käe puhul ei tea kas shove just hea on, kuna SB-l võib vabalt mingi rida või 2 paari olla.. Seega paneksin sellise summa, mis paneks BB allini. Muidugi oleneb, mis SB oleval mängija statid ka on, kui suur fish, siis võib lükata ka imo...

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #739
          Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

          Teine on täiesti fine. Vastasel ainult poolik stäkk ka.

          AJo foldiks juba PF.

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #740
            Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Teine on täiesti fine. Vastasel ainult poolik stäkk ka.

            AJo foldiks juba PF.
            Lihtsalt uuriks, et kas SB pärast üldse muretsema sis ei pea? 234 rb flopil võib SB vabalt omada 56s kätt näiteks ja imo ta calliks seal ka, mitte ei raiseks. Või saan ma valesti asjadest aru?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #741
              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

              Võib, aga see on väga väike osa tema rangest.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #742
                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                BB oli täielik fish stattidega 80/30/6
                Ning SB oli vist mingi 12/6/0.1 Ei uskunud, et ta pihta oma käele sai.
                Arvasin, et shove oleks sellise boardiga ning BB veel suht väike short, kõige õigem käik.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #743
                  Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  Täna võtan siis uue shoti NL10sse.
                  Bankroll:202$
                  Stop-loss:170$

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #744
                    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    Bankroll:241$
                    Ning nüüdsest siis NL10s :)

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #745
                      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Bankroll:241$
                      Ning nüüdsest siis NL10s :)
                      Edu.

                      Comment

                      • SALMOSA
                        Julm Donk
                        • Mar 2010
                        • 48

                        #746
                        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Nagu siit lehelt tuntud mängija on öelnud, kes BB ei korja see buy-ini ei saa. Edu sulle edaspidi.

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #747
                          Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          BB oli täielik fish stattidega 80/30/6
                          Ning SB oli vist mingi 12/6/0.1 Ei uskunud, et ta pihta oma käele sai.
                          Arvasin, et shove oleks sellise boardiga ning BB veel suht väike short, kõige õigem käik.
                          Offtopic korraks.
                          Olen pikemalt mõelnud, mida see "80/30/6" mängija puhul tähendab?
                          Mingid, fold/bet/raise..?
                          Aga muidu tubli, ma oleks õnnelik kui ma nl2 crushiks.

                          Comment

                          • MrRiver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 735

                            #748
                            Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            Vpip/Pfr/Agg?

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #749
                              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              jep.

                              Comment

                              • Rando
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 316

                                #750
                                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                kasutad pt trialit?

                                Comment

                                Working...