Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #706
    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

    1. UTG+1te 3betida on liiga loose 2. betiks rohkem prf, kuskil 0,45$, et saaks HU ja siis cbetiks. 3. ega pääsu ei ole eriti, kuna turnis/riveris sul foldimisvõimalust nkn pole kui cbetid turni, mis on üks ainukesi võimalusi antud situatsioonis.
    Last edited by seep; 27.02.10, 13:30.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #707
      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

      Algselt postitas mkva
      ikka oled tüdruk v? (no offence) :)
      tüdruk, naine, mees või vana kurat ise. keda kotib, peaasi, et võidab!

      PS! jenni a täna peole?

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #708
        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

        ranka, oled sa alati selline peoleo või täna on eriline päev?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #709
          Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

          ei ainult nädalavahetuseti, nädala sees olen nolifer.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #710
            Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

            Täna mitte, eilsest oli küllaga :D
            Võtan vaikse nädalavahetuse :)

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #711
              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

              Nii, et passid kodus siis jah?
              Ma ka. Põen imelist viina kehast välja.
              Teeks väiksed webcamvärgi eh?

              Comment

              • speedi
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 295

                #712
                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                Krt tavaliselt ma ikka olen suutnud inimesi netist leida jne. Kõigist on kuskil mingi jälg vms, AGA FAKK SAKK see Jenny on meil kuskil peidus, 0 infot.

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #713
                  Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  Algselt postitas speedi Vaata postitust
                  Krt tavaliselt ma ikka olen suutnud inimesi netist leida jne. Kõigist on kuskil mingi jälg vms, AGA FAKK SAKK see Jenny on meil kuskil peidus, 0 infot.
                  sick vend oled, et üldse otsid ;D nooffence

                  Comment

                  • speedi
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 295

                    #714
                    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    uudisimu is killing.

                    Comment

                    • Toots_x
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2009
                      • 320

                      #715
                      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      Algselt postitas speedi Vaata postitust
                      AGA FAKK SAKK see Jenny on meil kuskil peidus, 0 infot.
                      Ilmselt valesti otsime...

                      Comment

                      • speedi
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 295

                        #716
                        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Üllata mind.

                        E:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Jenny, panin mööda eks.
                        Last edited by speedi; 27.02.10, 16:42.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #717
                          Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          ei hakka jälle seda teemat ajama plzz

                          Comment

                          • speedi
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 295

                            #718
                            Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            ok boss, :(

                            Ok aitab sellest OT'st siis, grindi rahus.

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #719
                              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Mr JakeSmith ?

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #720
                                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                                Mr JakeSmith ?

                                Jep. Olime paaris lauas isegi koos

                                Comment

                                Working...