Re: [?]Jenny from the block!
Jenny, täna peole ei tule w? Me angelisse tiirutama ja nii.
ps! ma ranka & estpatrick, tuled siis w?
edit:
ootam
edit2: me leedus ei ole ju.
Jenny, täna peole ei tule w? Me angelisse tiirutama ja nii.
ps! ma ranka & estpatrick, tuled siis w?
edit:
ootam
edit2: me leedus ei ole ju.

J 
A
A
Comment