Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #691
    Re: [?]Jenny from the block!

    Jenny, täna peole ei tule w? Me angelisse tiirutama ja nii.

    ps! ma ranka & estpatrick, tuled siis w?

    edit:
    ootam

    edit2: me leedus ei ole ju.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #692
      Re: [?]Jenny from the block!

      PS! sa ei tule siis w ? teeme trillut-trallut! Kui tuled siis saada PM lencile vms, keegi ikak numbrit teab ju D:

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #693
        Re: [?]Jenny from the block!

        lol ranka

        Comment

        • Ämmapets
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 171

          #694
          Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Jõuan jälgida küll.

          Roll on NL10 jaoks olemas, aga biitida seda ei suuda:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Mis on nii suur erinevus NL5 ja NL10 vahel, et NL5 strateegia seal korralikult ei tööta?
          Ootaksin ka sellele küsimusele vastust. Ise ka juba 24k kätt NL10 proovinud ja vist u -5$ siiani. Kohe kui lähen tagasi NL5 ja NL2, võidan seal natuke, saan mindseti paika ja graafiku ülesmäge jooksma ning aste kõrgemal jälle satun jälle mingite imetegelaste otsa, kes aina hullemate trikkidega mu BI-sid endale napsavad. Roll käib ka seal 200 ümber koguaeg ja graafik jookseb nagu EKG.

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #695
            Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

            Ma ütleks, et kuna nl10 on rohkem nitte, siis tuleb mängida palju konservatiivsemalt. UTG viskad 22-55 maha, ära bluffi, sest bluff ei lähe eriti läbi nkn. cbet ainult kuivale flopile - K72r on kuiv flop, KsTc8c see-eest pole väga kuiv. Kui tabad floppi, beti tavapärast cbeti, kui ei taba, c/f. Säästad enda raha ja enda aega.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #696
              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

              Mis loogika see on?

              Kui nitte on rohkem, siis tasub just natukene loosemaks tõmmata ja cbetid peaks rohkem respekti saama.

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #697
                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                nad on nitid prf ja nii palju kui ma neid mäletan, siis flopil callisid nad küll cbeti väga väga väga tihti maha... Selleks et sama winratet näidata mis NL5 ma pidin hakkama 2nd bärreleid tulistama, kuid see on nii riskantne et jube ja siis kui hakkas bad run, siis läks asi p***e ja tilt tuli peale. Aga selleks et seda ära hoida tuleb mängida riskivabamalt.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #698
                  Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  bluff on jah välistatud @NL10mnes aga mina utglt 22-55 pocketit muck ei viska kui ees on tõstetud 3-4BB vaid limbin kaasa ja siis flopil oleneb vastasest kuida postflopp kujuneb ja missugune flop välja näeb,6max siis ja samas kui ise olen positsioonil siis läheb enda poolt selline raise

                  Comment

                  • meh
                    Räme Fish
                    • Feb 2010
                    • 8

                    #699
                    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    Ma ei saa aru mis tuumafüüsikat te siin taga ajate micro limiitides. Kui olete võitev mängija ja on sitt run, siis mängige rohkem või ärge mängige üldse. Beat variance.

                    ''Kunagi võidan ma NIGUNII.''

                    (Ise pelan ka microt btw.)


                    Edit: See, et sita runniga rohkem mängida, eeldab, et ei tildi.
                    Last edited by meh; 27.02.10, 11:32.

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #700
                      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      Ma pidasin silmas kõige esimest positsiooni - ainult UTG, mitte UTG ja UTG+1 ja UTG+2. Ma rääkisin muidu kõike FRist mitte 6maxist, kuna nagu ma aru olen saanud siis Jenni mängib ikka meil FR.

                      Comment

                      • meh
                        Räme Fish
                        • Feb 2010
                        • 8

                        #701
                        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Algselt postitas seep Vaata postitust
                        Ma pidasin silmas kõige esimest positsiooni - ainult UTG, mitte UTG ja UTG+1 ja UTG+2. Ma rääkisin muidu kõike FRist mitte 6maxist, kuna nagu ma aru olen saanud siis Jenni mängib ikka meil FR.
                        Wat?

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #702
                          Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          bluff on jah välistatud @NL10mnes aga mina utglt 22-55 pocketit muck ei viska kui ees on tõstetud 3-4BB vaid limbin kaasa ja siis flopil oleneb vastasest kuida postflopp kujuneb ja missugune flop välja näeb,6max siis ja samas kui ise olen positsioonil siis läheb enda poolt selline raise
                          Kui sa oled UTG siis sinu ees ei saa olla tõstet, vaid sinu järel saab olla tõste...

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #703
                            Re: [?]Jenny from the block!

                            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                            Jenny, täna peole ei tule w? Me angelisse tiirutama ja nii.

                            ps! ma ranka & estpatrick, tuled siis w?

                            edit:
                            ootam

                            edit2: me leedus ei ole ju.

                            Me käisime sõbrannadega hoopis Hollywoodis :)

                            Proovisin NL10t teha siis neljalauaga ning kaotasin kaks buy ini. Kolin tagasi NL5 ja teen bankrolli 250$ni, siis võtan uuesti prooviks NL10 ette.

                            Comment

                            • speedi
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 295

                              #704
                              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Jenny mis su sõbrannad su pokkeri huvist arvavad ? :)

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #705
                                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                Enamuste jaoks üsna huvitav tegevus :P
                                Parim sõbranna hakkas ise ka töö juures ajaviiteks Full Tildis sngsi mängima :)

                                Paar küsimust ka käte kohta:

                                Kas 3bettida AJs CO on liiga loose?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kas sellise käega te Cbetiksite flopis?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Kuidas sellistest olukordadest pääseda?
                                Mängin ennast alati settide vastu tühjaks TPTK, kuna vastane ei näita tugevust.
                                Hetkel TPGK, aga analoogsed olukorrad ka TPTKga.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...