Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #676
    Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Tänane kõige pikem sess üldse.

    Täielik feil ühesõnaga.
    Ei biidi enam midagi :S

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ma ei tea üldse, kuhu pidama jääda. Pean vist väikse pausi üldse võtma, miski ei suju enam.
    Bankroll 200$ hetkel.
    Jõuad jälgida ka 24 lauda? Äkki peaks vähemate laudadega proovima, mängukvall paraneb ehk. Edu!

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #677
      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

      Algselt postitas mkva Vaata postitust
      Mis sa siis avastasid? ;O
      tuleb rohkem võita

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #678
        Re: [?]Jenny from the block!

        suht sarnane juhtum mu enda blogis kah.. aga suutsin välja tulla sellest.
        24 lauda on küll ulme :O

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #679
          Re: [?]Jenny from the block!

          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
          suht sarnane juhtum mu enda blogis kah.. aga suutsin välja tulla sellest.
          24 lauda on küll ulme :O
          Ma ei näe seal küll midagi eriti ulmelist, ise 24tablen 6maxi.

          Welcome to NL2!

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #680
            Re: [?]Jenny from the block!

            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
            Ma ei näe seal küll midagi eriti ulmelist, ise 24tablen 6maxi.

            Welcome to NL2!
            mis limiiti?

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #681
              Re: [?]Jenny from the block!

              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
              Ma ei näe seal küll midagi eriti ulmelist, ise 24tablen 6maxi.

              Welcome to NL2!
              õige, mõtlemine on fishidele

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #682
                Re: [?]Jenny from the block!

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                õige, mõtlemine on fishidele
                +1

                Nali-naljaks, hetkel pole eesmärk mõelda vaid kähku raha kokku ajada, küll hiljem on aega limiitides ülesse liikuda

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #683
                  Re: [?]Jenny from the block!

                  Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                  +1

                  Nali-naljaks, hetkel pole eesmärk mõelda vaid kähku raha kokku ajada, küll hiljem on aega limiitides ülesse liikuda
                  nl2-s vä

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #684
                    Re: [?]Jenny from the block!

                    Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                    nl2-s vä
                    Ikka jah.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #685
                      Re: [?]Jenny from the block!

                      starsi nl2 6max tundub väga ez money olevat igasuguseid elukaid leidub seal:d kui vaid suudaks tildi probleemidest yle saada oleks see nuts:D

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #686
                        Re: [?]Jenny from the block!

                        naljakas et tänapäeval üldse NL2 nii palju mängitakse ja arututatakse kas ikka on ez $$

                        stars võiks lisada NL0.1 imo :D

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #687
                          Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                          Algselt postitas nalg Vaata postitust
                          Jõuad jälgida ka 24 lauda? Äkki peaks vähemate laudadega proovima, mängukvall paraneb ehk. Edu!

                          Jõuan jälgida küll.

                          Roll on NL10 jaoks olemas, aga biitida seda ei suuda:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Mis on nii suur erinevus NL5 ja NL10 vahel, et NL5 strateegia seal korralikult ei tööta?

                          Comment

                          • speedi
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 295

                            #688
                            Re: [?]Jenny from the block!

                            halb jooks obv.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #689
                              Re: [?]Jenny from the block!

                              NL10 on nii palju vendi kes callivad cbeti maha koguaeg, lootuses, et sa turnis checkid ja teevad 1/3 betiga sulle silmad ette ja sa ära jooksed?!?

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #690
                                Re: [?]Jenny from the block!

                                Algselt postitas seep Vaata postitust
                                NL10 on nii palju vendi kes callivad cbeti maha koguaeg, lootuses, et sa turnis checkid ja teevad 1/3 betiga sulle silmad ette ja sa ära jooksed?!?
                                Mitte päris.

                                Kas peale ESTpatricku video, on veel NL10st mingit head õppevideot?

                                Usun, et kui nüüd uuesti püüan NL10sse minna, siis võtan lahti maksimaalselt 4 lauda ning püüan sellega hakkama saada. Tean, et läheb üsna raskeks
                                ~20lt-> 4le minek, aga usun, et see on ainuke võimalus, kuidas hakata mängima pokkerit, kui pokkerit inimesena, mitte robotina.
                                EDIT: Juba kirjutades, tahaks panna 6 lauda, aga EI, ma pean seda tegema 4 lauaga :)

                                Comment

                                Working...