Re: [NL10 FR] Jenny from the block!
Mina olen pigem seda meelt, et mängi enne limiit kõrgemal, aga vähem laudu.
Ise püüan viimasel ajal 10-12 laual NL10 asemel 4-table NL25 ja NL20 mängida, siiamaani ei ole kahetsenud.
Mina olen pigem seda meelt, et mängi enne limiit kõrgemal, aga vähem laudu.
Ise püüan viimasel ajal 10-12 laual NL10 asemel 4-table NL25 ja NL20 mängida, siiamaani ei ole kahetsenud.
5 
5


Comment