Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #661
    Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

    Mina olen pigem seda meelt, et mängi enne limiit kõrgemal, aga vähem laudu.

    Ise püüan viimasel ajal 10-12 laual NL10 asemel 4-table NL25 ja NL20 mängida, siiamaani ei ole kahetsenud.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #662
      Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

      Hetkel mängin ma NL10s 7-10 lauaga. Jõuab ilusasti otsused ära teha ning note kirjutada :)

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #663
        Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

        See kõik oleneb inimesest, kui inimene suudab teha 16 lauaga rohkem õigeid otsuseid kui 4 lauaga(FPS - fancy play syndrome), siis parem mängida 16 lauaga, või teine võimalus, arendada ensesedistsipliini 4 lauaga mängides, kuna kõrgemates limiitides on raskem ümber harjuda. Ma ütleks, et kuni 12 lauda suudab ilusti keskenduda kõikidele laudadele, sealt edasi läheb robotlikuks mänguks ja lihtsalt BRi kasvatamiseks lihtsate otsuste läbi.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #664
          Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

          No ei ole lihtsalt normaalne.
          55 versus QQ mõlemal setid. Kaotus.
          22 versus 77 mõlemal setid. Kaotus.
          AA pf all in versus QK, tal kaks paari. Kaotus.
          KK versus AA mõlemal setid. Kaotus.

          Kamoooooon nagu!?!?

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #665
            Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

            Täiesti perses, ma kukkusin täpselt samasuguste asjade otsa praegu. Jamalt tilti ajab. Esimese BI läks nuts mast mul, teisel maja(blaindide võitluses). Teine BI A9 mul, buttonilt raisen. see sama vana callis. Flop A93 vms. Arvasin et vanal mingi AQ vms. Tegelt oli 99 ja sinna ta läks, ei osanud foldida ka, olin eelmisest laksust tiltis alles. Ühesõnaga kaotasin 2 minuti jooksul ühele tüübile 2 BI :S:S

            See on kõige haigem...istu seal NL2 ilmatu aeg, et väikegi kasum saada ja siis läheb paari käega jälle p*tsi. Tra masendav on siis halada, aga ma lähen vist istu ja minedele üle, seal teenib ka rohkem kui NL2, kuid paraku BR ei luba kõrgemale minna(kuigi cash on südames).
            Last edited by nalg; 25.02.10, 22:18.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #666
              Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

              Okei. Tänasest ei tule absoluutselt midagi välja.
              Lõpetan ära, pole mõtet punnitada, täna pole minu päev.
              Fish, kes lükkas iga prahiga viimased 6 kätt all in, võitis ka mind.
              Leian btn JJ ja otsustan teda callida ning tema näitab KK.

              No ei või lihtsalt :S

              Comment

              • nalg
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 489

                #667
                Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                Palju cashi läks täna siis?

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #668
                  Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                  Bankroll kukkus 240$ pealt 180$ peale.
                  Hommikul on veits vaba aega, proovin siis uuesti.
                  Kui peaksin veel kaks buy ini kaotama, siis kolin NL5 tagasi.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #669
                    Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                    Huvipärast, mida selle käega oleks pidanud teisiti tegema?

                    Vastane suht fish stattidega 24/9/4

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #670
                      Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      Ranka, ütle ausalt, mitut lauda sa ise korraga maksimaalselt ette võtad?
                      Cakes see kuu üle 6 laua ei ole mänginud

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #671
                        Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        wat?

                        igatahes ma soovitaks
                        1 x HU
                        4 x 6max
                        6 x FR
                        Nõus

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Hetkel mängin ma NL10s 7-10 lauaga. Jõuab ilusasti otsused ära teha ning note kirjutada :)
                        Võid jõuda küll aga kas need otsused on ikka kõik maksimaalselt head?

                        Algselt postitas seep Vaata postitust
                        See kõik oleneb inimesest, kui inimene suudab teha 16 lauaga rohkem õigeid otsuseid kui 4 lauaga(FPS - fancy play syndrome), siis parem mängida 16 lauaga, või teine võimalus, arendada ensesedistsipliini 4 lauaga mängides, kuna kõrgemates limiitides on raskem ümber harjuda. Ma ütleks, et kuni 12 lauda suudab ilusti keskenduda kõikidele laudadele, sealt edasi läheb robotlikuks mänguks ja lihtsalt BRi kasvatamiseks lihtsate otsuste läbi.
                        Kõik on õpitav ja oleneb ka eesmärkidest. Codeccile meeldib kõrge tunnitasu, mulle winrate aga millegipärast on meil asjad vastupidi :) Codeccil kõrge winrate (obv ka tunnikas) ja mul kõrge tunnikas ja low winrate. haha.

                        Comment

                        • nalg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 489

                          #672
                          Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Cakes see kuu üle 6 laua ei ole mänginud

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          See graafik on ikka väga julm, midagi pole öelda. Tahaks ise ka nii graindiga. NL200 ?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #673
                            Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                            200NL, natuke 100NL'i ka FTP-s/Starsis.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #674
                              Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Cakes see kuu üle 6 laua ei ole mänginud

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Must be hiiiter...

                              Me like this graph.

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #675
                                Re: [NL10 FR] Jenny from the block!

                                Tänane kõige pikem sess üldse.

                                Täielik feil ühesõnaga.
                                Ei biidi enam midagi :S

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ma ei tea üldse, kuhu pidama jääda. Pean vist väikse pausi üldse võtma, miski ei suju enam.
                                Bankroll 200$ hetkel.
                                Last edited by Jennifer; 26.02.10, 15:20.

                                Comment

                                Working...