Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #586
    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

    Kas see on loogiline, et kui mul on vähem laudu, teen ma rohkem vigu?
    Hetkel tundub, et mida rohkem laudu ma mängin, seda vähem teen ka lolle otsuseid.
    Või petan ma lihtsalt ennast?

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #587
      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
      Kas see on loogiline, et kui mul on vähem laudu, teen ma rohkem vigu?
      Hetkel tundub, et mida rohkem laudu ma mängin, seda vähem teen ka lolle otsuseid.
      Või petan ma lihtsalt ennast?
      FPS - Fancy play syndrome?

      Pane käsi üles, ehk lihtsalt mõtled üle ja teed sellega vigu sisse...

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #588
        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

        võib-olla sa paljude laudadega ei saa aru, kui sa vea teed, kõik käib nii kiiresti.

        Ma tegin nädalavahetusel prooviks mingi 1,5 tundi NL5's 24 laual. Ma ei tea, päris jõhker robotitöö ja minul tuli küll vigu sisse, isegi misclickid ja mõelda ei jõua ikka üldse, et vaataks näiteks suuremas potis vastase statsidele otsa ja mõtleks korra käe käigu läbi, et kes kus tänaval bettis või checkis. Ei tundunud +EV. Minule sobib ikka 8 lauda, max. 12, üle selle tekib tihti olukordi, kus sa oled korraga 4-5 suures potis, aga mõtlemiseks aega pole.

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #589
          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Imo oled sa nagu väike laps, kes igast uuest asjast ilgelt rõõmu tunneb.
          Kuu aega tagasi oli HUSNG, siis HU cash ja nüüd 6max. Iga erinevat pokkerimängu iseloomustasid ka sõnad: "see on see, mida ma tahan" jne.

          Sorry, et vales teemas, aga pidin selle välja ütlema.
          Hah, nii et sa väidad, et ma avastan pokkeri, hakkan mängima FR'i ja peangi jääma nüüd seda 4mylife mängima? No offence aga FU :)

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #590
            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

            Algselt postitas mkva Vaata postitust
            Hah, nii et sa väidad, et ma avastan pokkeri, hakkan mängima FR'i ja peangi jääma nüüd seda 4mylife mängima? No offence aga FU :)
            None taken.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #591
              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

              Mängisin eile siis nii nagu mulle meeldib :P
              Mäng läks üsna hästi, ainult ühe käega rikkusin natuke ära :D

              Käsi1:
              Vastane oli totaalne fish. Oleksin pidanud turnil foldima, aga ei uskunud, et ta mind võidaks :D
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Käsi2:
              Vastane 29/8/1,4
              Kui saame siin reraisi, tuleks foldida?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Käsi3:
              Vastane tundmatu.
              Oleme vist üsna biit?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              PS. Ärge vaadake mu stäki suurust. Tegin prooviks mängida sellise suurusega ning sain bb/100 hoida 24 ringis. Full stäkiga oli keskmiselt vaid 5-10.

              Comment

              • Platinum
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 248

                #592
                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                Esimene käsi on küll väga fail ju.
                Turni checkiks järgi ja riveril maksaks max. poti ehk 0,30c.
                Kui sa all in läksid, siis mis kätt sa võita lootsid?
                2. ei saa foldida 29/8/1,4 niiet wp
                Olin eile samas situatsioonis KK-ga ......ütleme, et flop oli sama crap(259 rainbow) ja vastane oli 18/10......showdownil näitas 66 , ise olin pannud ta JJ,QQ peale.
                3. käes foldi siis kohe flopil äkki? või lootsid turni Q tõmmata? tundmatu vastu paha mängida sealt edasi.
                Ise panustaks flopi 0,36c ja sealt gayraise saades foldiks ära.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #593
                  Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                  Järjekordne sess möödas ning seekord oli päris palju küsitavaid käsi :/

                  Käsi1:
                  Vastane oli totaalne fish. 79/8/1,5
                  Mängisin oma TPTK liiga üle?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Käsi2:
                  Vastane 18/2/5
                  Kas sellisel boardil tuleks teha cbet?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Käsi3:
                  Vastane 36/5/2
                  Õige fold?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Käsi4:
                  Oleksite toiminud sarnaselt?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Käsi5:
                  Vastane 16/10/2,5
                  Foldime turni?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Käsi6:
                  Vastane 31/8/6
                  Õige fold või oleks pidanud callima?
                  Donk bet all in tunduks nagu flushi püüdma minek.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Andke aga tuld mu vigade kohta!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #594
                    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                    Ma mängiks osad käed teisiti aga minu arvates on sul kõik käed hästi mängitud. Vähemalt hindeks 3 kindlalt

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #595
                      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                      3. käsi tundub suht kehvake - setmined 5-bet pottides? Tahad safe flopil sisse ajada(et ta oma AK/AQ foldiks ilusti)? Kuna ta 36/5 on, siis parem calli see min 3-bet või aja nupud sisse PF(mida mina teeks).

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #596
                        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                        1. käes imo nupud sisse turnis, 2. käes betiksin .80$, kuna see on niiii märg flop, et see kutt sai üpriski kindlalt flopile pihta ja shove peale foldiksin. Ma kipun arvama, et kui sa betid üle 60% oma chippidest, siis sel juhul oleks parem shove.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #597
                          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                          Tunnen, et teen hetkel oma A mängu aga siiski olen -2 buy ini :/

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #598
                            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                            Jess, sain lõpuks aru, kuidas biitida NL5 edukalt!

                            Tegin siis 2400 käega +8 buy in. Oleks isegi natuke rohkem olnud, kui poleks kaks viimast kätt saanud:

                            KK versus 55, tema saab seti ja
                            99 versus KK, minu sett tema seti vastu. Ikka juhtub.

                            Homme postitan paar kätt ka, mis sooviksid teie abi :P

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #599
                              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                              Mis sa siis avastasid? ;O

                              Comment

                              • Toots_x
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2009
                                • 320

                                #600
                                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                                Algselt postitas mkva Vaata postitust
                                Mis sa siis avastasid? ;O
                                Hiiteri?

                                Comment

                                Working...