Re: [NL5 FR] Jenny from the block!
Kas see on loogiline, et kui mul on vähem laudu, teen ma rohkem vigu?
Hetkel tundub, et mida rohkem laudu ma mängin, seda vähem teen ka lolle otsuseid.
Või petan ma lihtsalt ennast?
Kas see on loogiline, et kui mul on vähem laudu, teen ma rohkem vigu?
Hetkel tundub, et mida rohkem laudu ma mängin, seda vähem teen ka lolle otsuseid.
Või petan ma lihtsalt ennast?
6 
T
Comment