ffs noliferid, lõppude lõpuks vahet pole, on ta m või n, aga mida te inimese päevikut solgite? On see ju siiski autori poolt enese mängu parandamiseks tehtud, mitte kaasfoorumlastele ila ajamiseks... mõni siin nagu noor vasikas kevadel esimest korda aasale saanuna! Viisakas oleks ju erutust piirata.
ffs noliferid, lõppude lõpuks vahet pole, on ta m või n, aga mida te inimese päevikut solgite? On see ju siiski autori poolt enese mängu parandamiseks tehtud, mitte kaasfoorumlastele ila ajamiseks... mõni siin nagu noor vasikas kevadel esimest korda aasale saanuna! Viisakas oleks ju erutust piirata.
omfg, solkisid teemat praegu :( Ma kusjuures arvan, et Jenniferile tähelepanu meeldib. Kui ei, on tal endal suu peas, et kogu see kemplemine selle ümber lõpetada. Üsna solvav on see, kui kedagi noliferiks nimetatakse tho..
ffs noliferid, lõppude lõpuks vahet pole, on ta m või n, aga mida te inimese päevikut solgite? On see ju siiski autori poolt enese mängu parandamiseks tehtud, mitte kaasfoorumlastele ila ajamiseks... mõni siin nagu noor vasikas kevadel esimest korda aasale saanuna! Viisakas oleks ju erutust piirata.
Comment