Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #301
    Re: Jenny on the block

    turnad on homodele (c) leits

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #302
      Re: Jenny on the block

      Algselt postitas bounce
      turnad on homodele (c) leits
      lilladele, saate aru v

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #303
        Re: Jenny on the block

        no kui Jenny muutub homoks, siis tähendab see seda, et talle hakkavad hoopis naised meeldima.. kaotus siinsele foorumkonnale..

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #304
          Re: Jenny on the block

          Algselt postitas Rage
          no kui Jenny muutub homoks, siis tähendab see seda, et talle hakkavad hoopis naised meeldima.. kaotus siinsele foorumkonnale..
          Ei. Siis ta veab oma tüdruksõbra ka siia

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #305
            Re: Jenny on the block

            Algselt postitas mcbethk
            Ei. Siis ta veab oma tüdruksõbra ka siia
            Aga siis on neid ju 2

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #306
              Re: Jenny on the block

              Algselt postitas totaldonk
              Aga siis on neid ju 2
              double chicks = double fun

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #307
                Re: Jenny on the block

                Lol

                Minu kommentaar oli StripPokerile aga mulle meeldib kuhu teie m6ttek2ik liigub kamraadid :D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #308
                  Re: Jenny on the block

                  Algselt postitas Fabulous
                  double chicks = double fun
                  mhm... selleks peaksid nad bi'd olema.. mitte lesbid..

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #309
                    Re: Jenny on the block

                    vahet pole kes nad on, pea see, et oleksid :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #310
                      Re: Jenny on the block

                      Algselt postitas mkva
                      vahet pole kes nad on, pea see, et oleksid :D
                      I agree my brother... there is serious lack of women in the internet and in this forum:_P

                      Comment

                      • metsnik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 462

                        #311
                        Re: Jenny on the block

                        ffs noliferid, lõppude lõpuks vahet pole, on ta m või n, aga mida te inimese päevikut solgite? On see ju siiski autori poolt enese mängu parandamiseks tehtud, mitte kaasfoorumlastele ila ajamiseks... mõni siin nagu noor vasikas kevadel esimest korda aasale saanuna! Viisakas oleks ju erutust piirata.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #312
                          Re: Jenny on the block

                          Algselt postitas metsnik
                          ffs noliferid, lõppude lõpuks vahet pole, on ta m või n, aga mida te inimese päevikut solgite? On see ju siiski autori poolt enese mängu parandamiseks tehtud, mitte kaasfoorumlastele ila ajamiseks... mõni siin nagu noor vasikas kevadel esimest korda aasale saanuna! Viisakas oleks ju erutust piirata.
                          omfg, solkisid teemat praegu :( Ma kusjuures arvan, et Jenniferile tähelepanu meeldib. Kui ei, on tal endal suu peas, et kogu see kemplemine selle ümber lõpetada. Üsna solvav on see, kui kedagi noliferiks nimetatakse tho..

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #313
                            Re: Jenny on the block

                            Algselt postitas metsnik
                            ffs noliferid, lõppude lõpuks vahet pole, on ta m või n, aga mida te inimese päevikut solgite? On see ju siiski autori poolt enese mängu parandamiseks tehtud, mitte kaasfoorumlastele ila ajamiseks... mõni siin nagu noor vasikas kevadel esimest korda aasale saanuna! Viisakas oleks ju erutust piirata.
                            HERO: Jenny is saved ! :D

                            Comment

                            • metsnik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 462

                              #314
                              Re: Jenny on the block

                              no offense m8s

                              lihtsalt tahaks pokkeripäevikust võimaluse korral pokkeri kohta lugeda

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #315
                                Re: Jenny on the block

                                siis loe ridade vahelt ja eks ikka leiad pokkerist kh miskit!

                                Comment

                                Working...