Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #121
    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    nojah, seda küll, vaatasin et 8k kätt oli.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #122
      Re: Jenny on the TILTTILTTILT

      Algselt postitas 5lehte
      Tere,
      Mina paneks just selle viimase käega nupud sisse. See kord kaotasid aga võidad neli korda sellises olukorras, väga tihti suvaline A või mingi JJ vastasel.
      +1

      Betid on ka ilusasti pot-size, minu meelest täiesti korrektselt mängitud käsi.

      Flushi võimalust ka pole, raudselt oleksin ise arvanud, et tal on A käes ja läks oma setist lolliks. Enamus lähevad...
      Sellised coolerid käivad asja juurde, mida rohkem käsi mängid, seda rohkem näed, et sellised olukorrad lahenevad rohkem sinu kasuks kui kahjuks.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #123
        Re: Jenny on the TILTTILTTILT

        Ma foldiks riveril rea paardunud boardil kui vastane poleks just täielik maniakk-idioot.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #124
          Re: Jenny on the TILTTILTTILT

          Täna läks natuke paremini ja teenisin 4BIni.
          Kuid siiski käib graafik üles ja alla. Mu mängus on kindlalt leake. Kas keegi saaks mind aidata ja õelda, kus kohas on mul probleeme?:)

          Minu statid siis 19K käe peale.

          Statid:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Positsioonid:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #125
            Re: Jenny on the TILTTILTTILT

            SB pealt oled natuke liiga palju varastanud. Seda tegema hakates jälgi eelkõige vastast. Kui nit siis any2 kui miski callstation siis kindlasti tugevama käega ning sama kehtib ka korralike mängijate kohta. Kui veel ei ole, siis lisa hudi laouti stat nimega fold to steal. Saad kindlasti kiiremini ülevaate kellelt varastada ja kellelt mitte. bb pealt kaotad natuke palju, muidu tundub ok. Buttoni ja CO mängu puhul ma ei muudaks midagi kuna nendest on sul winrate väga ok. Pigem hakka just jälgima blindide mängimist. Lihtne teooria, kui lastakse varastada, siis tee seda, kui varastatakse sinult üsna tihti siis hakka blindidelt otsa panema miski rangega 88+AJ+ja vahel isegi KQs jms. Jälgi kellelt restealima hakkad. Blindide mängu päris plussi vist ei olegi võimalik saada, aga miski -25bb/100-le on vabalt võimalik saavutada. Mul viimase 19k käe peale on sb -23bb/100 ning bb on -28bb/100-le. Kui blindid korda saad, peaks winrate märgatavalt paranema.

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #126
              Re: Jenny on the TILTTILTTILT

              kui õigesti aru saan siis callid 3-bet-e ca 50%. Kui nii siis see on suur leak.
              Sellest ka läheb showdown winning % nii väikeseks ilmselt

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #127
                Re: Jenny on the block

                Kas keegi oskab õelda, miks mu joon selline on?
                Ning miks nad peaaegu identsed on :D

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #128
                  Re: Jenny on the block

                  Algselt postitas Jennifer
                  Kas keegi oskab õelda, miks mu joon selline on?
                  Ning miks nad peaaegu identsed on :D
                  Meeletu volüüm ja õppimine puudub, tee endale rahaline teene ja joini mingi videopokkeri treeningsaidiga. Näiteks : leggopoker.com on 7 päevaline tasuta trial. Kui ei taha maksta, siis võta pastakas ja märkmik kätte ja vaata, kuidas prod mängivad sellisete mängijate vastu nagu sa igapäev kokku puutud ja 7 päeva pärast võid tellimuse tühistada. Samas soovitaks mikro mängijale deucescracked.com -i vist rohkem, kehvemad coachid aga vähemalt on videosid full ring microstakesi kohta, leggopokkeris need puuduvad.

                  Sellises tempos nagu sa praegu jätkad on sul paari kuu pärast heal juhul 100 taala koos.
                  Samas kui investeeriksid 7 päeva õppimisele oleks sul paari kuu pärast ~600+ taala koos.

                  Saad põhitõed sealt kätte ja loodetavasti edaspidi suudad juba ise mõelda, miks ja kuidas.

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #129
                    Re: Jenny on the block

                    Heia Jenny,

                    Panin ma õigesti tähele, et mängisid pokerstarsis täna NL2 lauas? Nimi oli miski imelik aga sama avatar oli.

                    Vaatan Su graafikut ja kuidagi väga lainetav on.

                    Kuna ma mitmetel põhjustel (peaasjalikult aga selle pärast,et bankroll kokku kuivas) pidin alustama jälle NL2 -st,siis on mul võimalus panna siia võrdluseks oma selle nädala graafik umbes samas mahus.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Muud kavalust ei oska soovitada, kui et vali vastaseid, nagu Davy'gi õpetas.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #130
                      Re: Jenny on the block

                      Algselt postitas Oliverk
                      Sessi video võib alati teha.
                      ot mida filmitakse?

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #131
                        Re: Jenny on the block

                        Muhklionu, ma lihtsalt naudin, sinu kui niti kõrval istumist.:D

                        Adam_q, filmitakse ekraani, kuidas mängid, et teised saaksid jälgida, mis otsuseid teed, ning eriti hea ja mõnus on jälgida, kui on ka mikker. Muideks, isegi kui sa ei näita seda videot kellegile, siis see aitab mängule räigelt kaasa, eriti kui mikker on. Sest siis sa selgitad oma otsuseid, ning sa mõtled käsi rohkem läbi!

                        Comment

                        • muhkLionu
                          Grinder
                          • Jan 2009
                          • 522

                          #132
                          Re: Jenny on the block

                          Algselt postitas seep
                          Muhklionu, ma lihtsalt naudin, sinu kui niti kõrval istumist.:D
                          Ega sa äkki see laurikoo ei ole?

                          EDIT: Ahhaa, oledki. No egas midagi, istu aga edasi, aga ei mingeid inetusi! :)

                          Comment

                          • 0ttt
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 444

                            #133
                            Re: Jenny on the block

                            SB'lt oled liiga loose nagu ennem öeldud ja minuarust on Preflop raise ka liiga väike. Mingi 10-11 oleks päris hea VPIP 13'ne juures.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #134
                              Re: Jenny on the block

                              NL2 peaks olema kõik positsioonid rohelised... mul on ainult 1 positsioon punane ja see on ka mingi korduvate coolerite pärast ühelt ja samalt positsioonilt. Rohelised peaks just sp olema, et need blindid on nii väiksed, ning kõik on väga deepstack... võidad ühe AI(2$=100bb) siis oled kohe 100jaks ringiks BBlt plussis ja 200 ringiks SBlt plussis. Mingi tõsine leak peab olema SB ja BB sul.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: Jenny on the block

                                Algselt postitas seep
                                NL2 peaks olema kõik positsioonid rohelised... mul on ainult 1 positsioon punane ja see on ka mingi korduvate coolerite pärast ühelt ja samalt positsioonilt. Rohelised peaks just sp olema, et need blindid on nii väiksed, ning kõik on väga deepstack... võidad ühe AI(2$=100bb) siis oled kohe 100jaks ringiks BBlt plussis ja 200 ringiks SBlt plussis. Mingi tõsine leak peab olema SB ja BB sul.
                                Ma ei tea ühtegi inimest, kellel on pikemas perspektiivis BB plussis ja tean ainult ühte inimest, kellel oli SB plussis (see oli ka tegelt suht nullis). Teiseks on vaja väga palju käsi, et vaadata positsioone, kui pikas perspektiivis.

                                Comment

                                Working...