Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • volde
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 185

    #61
    Re: Jenny on the block.

    Tähendab kas sa siis proovisid 6maxi, usu mind mäng on põnevam :D:D

    Comment

    • OskarR89
      Julm Donk
      • Dec 2009
      • 81

      #62
      Re: Jenny on the block.

      Eriti nõmedad coolerid Sul ;D
      Kui kaardid pidama hakkavad, küll siis ka roll kiiremini kasvama hakkab :)

      Tubli oled, edu igatahes :)

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #63
        Re: Jenny on the block.

        standard low level coolerid, aga sealt see kasum tulebki, kuna koguaeg saab aktsiooni. oskaks seda veel ära ka kasutada...

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #64
          Re: Jenny on the block.

          Algselt postitas volde
          Tähendab kas sa siis proovisid 6maxi, usu mind mäng on põnevam :D:D
          äääääääääääää, jube põnev on

          Comment

          • volde
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 185

            #65
            Re: Jenny on the block.

            Algselt postitas Lutzky
            äääääääääääää, jube põnev on
            Kurvad tildi kogemused ve?

            Comment

            • Firzen
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #66
              Re: Jenny on the block.

              Ma ei saa aru miks pekstakse teise inimese päeviku teemas sellist offtopicut?

              Teemasse ka, sa võiks cooleri käed ka postitada, teised saaks kommenteerida ja analüüsida mingil määral (NL2 analüüsimine ftw).

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #67
                Re: Jenny on the block.

                Algselt postitas volde
                Kurvad tildi kogemused ve?
                ei.

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #68
                  Re: Jenny on the block.

                  Algselt postitas Firzen
                  Ma ei saa aru miks pekstakse teise inimese päeviku teemas sellist offtopicut?

                  Teemasse ka, sa võiks cooleri käed ka postitada, teised saaks kommenteerida ja analüüsida mingil määral (NL2 analüüsimine ftw).
                  Mismõttega ta coolereid postitama peaks lol ???

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #69
                    Re: Jenny on the block.

                    Algselt postitas Lutzky
                    äääääääääääää, jube põnev on
                    jrgn olen
                    tra lutzky on ainuke õige vend,kes ei tule siia teemasse sebima
                    teab, mis ta väärt on, ma ütlen,dängo!

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #70
                      Re: Jenny on the block.

                      Algselt postitas Marek K.
                      jrgn olen
                      tra lutzky on ainuke õige vend,kes ei tule siia teemasse sebima
                      teab, mis ta väärt on, ma ütlen,dängo!
                      for shizzle

                      Comment

                      • Firzen
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #71
                        Re: Jenny on the block.

                        Algselt postitas mcbethk
                        Mismõttega ta coolereid postitama peaks lol ???
                        Tihtipeale defineerivad alustavad mängijad kogenud mängijatest terminit "cooler" teisiti, seega võiks ta need postitada ja ehk mõni polegi.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #72
                          Re: Jenny on the block.

                          Kasutan praegu HEMi, aga tundub, et väga paljud siinsed foorumlased kasutavad PT3e.
                          Kas peaksin ka üle minema?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: Jenny on the block.

                            Algselt postitas Jennifer
                            Kasutan praegu HEMi, aga tundub, et väga paljud siinsed foorumlased kasutavad PT3e.
                            Kas peaksin ka üle minema?
                            Vastupidi. HEM'i kasutatakse rohkem ja keskmisele kasutajale suurt vahet ei olegi.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #74
                              Re: Jenny on the block.

                              räägi parem, kui kiirelt sa see nv siidrilt viinale üle läksid :D?

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #75
                                Re: Jenny on the block.

                                Väga väga väga kehvalt läheb :S
                                Ma ei saa aru, miks nii feil kõik on.

                                Tänane sess siis:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Haigelt tilti ajavad sellised käed, grrrrr:

                                Käsi1:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Käsi2:
                                Oleks saanud tema võitmist kuidagi vältida?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Käsi 3.
                                Cooler?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Väga jube ikka. Kui nii jätkub, siis ma ei jõuagi NL5 mängima :(

                                Comment

                                Working...