Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #271
    Re: Facepoker NL25 to NL2 @ Tilt & NL 5 @ Stars

    Mis austraalias asjatasid?

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #272
      Re: Facepoker NL25 to NL2 @ Tilt & NL 5 @ Stars

      Puhkasin natuke :)

      Comment

      • Kriminaal
        Bännitud
        • Apr 2011
        • 225

        #273
        Re: Facepoker NL25 to NL2 @ Tilt & NL 5 @ Stars

        Lugesin ka selle teema algusest peale lõpuni, aga arusaamatuks jäi üks asi
        Sa alustasid NL2, siis sai mingiaeg raha otsa, siis lisasid 10 taala, sai raha otsa jne .
        Nüüd oled NL25. Sinna said nagu ma aru saan NL10st. Aga kuidas sa NL10sse jõudsid? Deposid mingi normaalse summa või ehitasid kõik NL2st mingiaeg üles?

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #274
          Re: Facepoker NL25 to NL2 @ Tilt & NL 5 @ Stars

          Koguaeg ehitanud ülesse mingist summast. Kuid enam ma ei ole NL25 kuigi ma väga tahaks(olen avatud pakkumistele) Hetkel siis NL2 Full Tildis 13-16 lauda korraga.
          Last edited by Facepoker; 08.05.11, 12:57.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #275
            Re: Facepoker asju ajamas

            Nii Triobet openil siis seksikas 69 koht ja 132Eur :) Vägev üritus olen ise hullult rahul.

            Plaanis siis veel Pärnu Meistrivõistlustelt osa võtta + 8 Juulil Triobet Live...Kui satikatelt hitib siis ka järgmine kuu Pokerstars live ning OOPS.

            Eile väike MTT trios 1,1Eurine

            Comment

            • Facepoker
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 364

              #276
              Re: Facepoker asju ajamas

              Täna või hiljemalt homme lükkan NL10 käima.

              Augusti eesmärgid:
              30K kätt
              Plantiumstar
              Profit

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #277
                Re: Facepoker Hyper turbo 3,5$ HUSNG

                Aitab selles FR.

                Hakkasin Hyper Turbo HUSNG pelama. Vaatasin ,et lifetime olen teinud 300 turnat ja seis on hetkel -4$ :D

                Eile 13W/10L ROI 5,4

                Palju on normaalne Roll Hyperite jaoks. Hetkel lasen üle 50 BI ning kui roll on 350$ siis võtan shoti 7$ turnades.
                MIlline on normaalne ROI millega võiks neid biitida?

                Augusti lõpuks vähemalt 600 turnat!.
                Last edited by Facepoker; 07.08.11, 10:12.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #278
                  Re: Facepoker Hyper turbo 3,5$ HUSNG

                  alla 100 ei soovitata neid mängida
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #279
                    Re: Facepoker! NL5/NL10 @ stars

                    Tänane hiiter

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kui 10K kätt valma saan siis postitan kõik oma statsid. Hetkeseis 8,8K kätt.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #280
                      Re: Facepoker!

                      Väike sess sai tehtud ja viskan ka kaotatud käed.

                      1.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      4.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #281
                        Re: Facepoker!

                        Esimene käsi näiteks beti suuremalt(pot or close to it), saad kergemini rahasid sisse, vastane nagunii sul midagi aru ei saa.

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #282
                          Re: Facepoker!

                          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                          Esimene käsi näiteks beti suuremalt(pot or close to it), saad kergemini rahasid sisse, vastane nagunii sul midagi aru ei saa.
                          Võtan sellise sizingu arsenali.

                          Day1 purgis

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Facepoker
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 364

                            #283
                            Re: Facepoker! NLO Hi/Lo 25

                            Nii pole ammu midagi kirjutanud aga nüüd siis hakkasin mängima NLO Hi/Lo 25. Mängin 3-4 lauda korraga.

                            Tänane graafik

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Facepoker; 21.09.12, 18:15.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #284
                              Re: Facepoker! NLO Hi/Lo 25

                              Esimene päev selles limiidis?
                              Mis BRM kasutad?
                              Kuidas üldise tasemega lood on?

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #285
                                Re: Facepoker! NLO Hi/Lo 25

                                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                                Esimene päev selles limiidis?
                                Mis BRM kasutad?
                                Kuidas üldise tasemega lood on?
                                Muidu grindisin 2,5$ 180 man turbosid. Aga täna proovisin lambist seda ja tundus põnev, Br 30+BI. Laudu vähe Huilos ja pooled mängijad tunduvad regularid.
                                Last edited by Facepoker; 21.09.12, 20:25.

                                Comment

                                Working...