Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #226
    Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

    Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
    Tänkjuuu Very Much kõik kes head nõu jagasid, lähen magama ära varsti ja kell 4-5 hommiku äratus siis annan mõned tunnid volüümi.
    Lauad siis kõige magusamad ka :)

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #227
      Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Blindidelt limpimine on kõige weakim play ültse,eriti sb-lt.SBlt limpides saad poti võita ainult käega.
      Kohe üldse ei nõustu.
      SBlt limpimisel ei ole midagi häda minu meelest kui ees on ntx 1limper.
      Sa ei taha oma 78s OOP isoleerida ja saad kenasti limpida. (muidugi tuleb jälgida ka BB-l olevat venda, et ta pole suurem isoleerija) Su käel on väga hea postflop value + õigetel floppidel saad poti endale ilma, et sa kuidagi üldse connectiks boardiga. Lihtsalt tuleb leida need flopid, kus on sul kenasti fold equityt ja lihtsalt selle peale mängida :)
      Limbitud potid on kõige lihtsamad potid üldse :)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #228
        Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

        1 limper on ees siis ma never ever ever ei limpi.
        Jah siis limpin ise ka sb-lt kui mingi 4-5 venda ees limbib ja mingi 78s käes nagu mainisid.
        Eks on erinevad arusaamad tihti neis asjades.
        Mul coach ütles üldse,et ei taha siukest asja nagu limp näha mu mängus enam kui paar kuud tagasi 6petust sain.Nagu,et absoluutselt enam ei limbiks.Isegi kui terve laud limbib.Et potti sisenetakse ainult raisega.
        Ma arvan,et ma viimase 100k käe jooksul on sb limp mul close to zero
        Last edited by qbj0hn; 14.11.10, 20:33.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #229
          Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

          Arutasin just seda teemat temaga ja vastus oli kiire ja lühike.
          Et sp-lt limpimine on super weak.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #230
            Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

            sul on 22 SB pealt, ees on 2rasvast fishist limperit kelle limp-call on 80%.. hakkad isoma? foldid???

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #231
              Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Limbitud potid on kõige lihtsamad potid üldse :)
              vaidleks vastu. 3bet/4bet potte on palju kergem mängida imo kui limbitud potte.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #232
                Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                sul on 22 SB pealt, ees on 2rasvast fishist limperit kelle limp-call on 80%.. hakkad isoma? foldid???
                1 limperiga enda ees pidasin silmas.
                Sinu näite calliks muidugi

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #233
                  Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                  Vaidluse käigus selgubki tõde :)

                  Aga Hommikusest sessist siis: FAIL Magasin 7meni ja läksin tööle :D Kell 4-5 oli veel mega uni ,et ärgata.

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #234
                    Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                    Nii 1400VPP-d veel siis saab goldstariks, see tähendab ,et kuskil 1k kätt kuulõpuni igapäev.

                    Paha Fish tahtis ownida.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #235
                      Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                      Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                      Nii 1400VPP-d veel siis saab goldstariks, see tähendab ,et kuskil 1k kätt kuulõpuni igapäev.

                      Paha Fish tahtis ownida.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Leidsin omale motivatsiooniboosti. Mina NL10 platinumi püüdmas vs. Facepoker NL25 goldstari püüdmas

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #236
                        Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                        Algselt postitas Facepoker Vaata postitust

                        Paha Fish tahtis ownida.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Tore kohe vaadata , hea töö!

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #237
                          Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Leidsin omale motivatsiooniboosti. Mina NL10 platinumi püüdmas vs. Facepoker NL25 goldstari püüdmas

                          Räägi enda volüümist?

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #238
                            Re: Facepoker NL25 @ Stars

                            Kui muid kohustusi (kooli , tööd) pole siis vb tõesti võimalik NL10 platinum grindida . Muidu täiesti välistatud. NL25 peaks Gold stari suht lihtne teha olema , 1h mängu päevas 19-20 laual.

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #239
                              Re: Facepoker NL25 @ Stars

                              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                              Kui muid kohustusi (kooli , tööd) pole siis vb tõesti võimalik NL10 platinum grindida . Muidu täiesti välistatud. NL25 peaks Gold stari suht lihtne teha olema , 1h mängu päevas 19-20 laual.
                              Ega ta midagi keerulist ei ole jh aga 19-20 lauda ei viitsi nühkida. Kasumi eesmärgil 8-10 lauda+ tableselection.

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #240
                                Re: Facepoker NL25 @ Stars

                                Tänase päeva võtmesõna oli 3bet + limparite karistamine. 3bet on nüüd kuskil 4-5 vahel, kas see näitaja on normis nüüd?

                                + tänane graafik



                                E: 940 VPP-d to Goldstar

                                E2: Tänane suurim võidetud pot regulari vastu, mis algas misclick min 3beti-ga.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by Facepoker; 20.11.10, 21:10.

                                Comment

                                Working...