Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #121
    Re: Facepoker proovib HU...

    Tundub, et lõpus oled jooksma saanud ju. Esimene tõus on puhtalt lucki pealt nagu ma näen.

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #122
      Re: Facepoker proovib HU...

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      Tundub, et lõpus oled jooksma saanud ju. Esimene tõus on puhtalt lucki pealt nagu ma näen.
      krat ei tea eks ta präegu jookseb ka enamvähem lucky pealt aga olen omale kindla strateegia paika pannud mille järgi mängida.

      Unistus oleks HUsng.com kasutaja saada, videomaterjal aitaks mind kindlasti jube palju!
      Last edited by Facepoker; 30.03.10, 13:44.

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #123
        Re: 9 matsi sit n go-d! Facepoker

        Kahjuks jäi HU sinnapaika hetkel.
        Proovin nüüd Bankrolli kasvatada 9 mehe sng-del.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #124
          Re: 9 matsi sit n go-d! Facepoker

          Ehtne hunt kriimsilm, vaata, et seda kümnendat ametit aint pidama ei hakka siis on kõik ok.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #125
            Re: 9 matsi sit n go-d! Facepoker

            Kogemusi on vaja igas pokkeri valdkonnast :)
            Küll lõpuks kuskile pidama jään (:

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #126
              Re: 9 matsi sit n go-d! Facepoker

              kas sul miskit HU graphi ka visata on?

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #127
                Re: 9 matsi sit n go-d! Facepoker

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                kas sul miskit HU graphi ka visata on?
                Olude sunnil pidin br välja kandma ja ei saanud edasi tegeleda HU-ga, aga kui peaks br kaugemale jõudma, võtan oma coatchiga ühendust ja jätkan sealt kus pooleli jäin.

                Kõik hu-sngd mis teinud olen.

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #128
                  Re: No turbo sng-d. Facepoker

                  Paar päeva õrnalt volüümi andnud. Kui alguses mõtlesin mis see 10 ühelaua turnat korraga lasta on, siis pärast 100 mängu mõtlesin ,et see puhtalt -EV üritus. Esimesi kohti tuli vähe, kuna ei suutnud HU eriti keskenduda, sest palju laudu lahti. Nüüd siis vaheldumisi 18 mehe ja 9 mehe sng-d.
                  18 mehe sng-i lasen 3-4 lauda korraga ja tulemus hoopis parem.

                  Esimene Rida siis 18 mehe omad ja teine rida 9 mehe sng-d.



                  Küsiks siis veel mitu BI oleks normaalne 18 mehe omades ülesse liikuda?

                  Ise tekitasin omale sellise suhte.
                  50BI liigun ülesse ja kui langen seal 30BI peale siis alla tagasi, ehk siis midagi sellist:
                  1,2$ - 60$ BR, Busto 0$
                  3,4$ - 170$ BR, tagasi 102$
                  5,5$ - 275$ BR, tagasi 165$
                  11$ - 550$ BR, tagasi 330$
                  Last edited by Facepoker; 30.05.10, 10:54.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #129
                    Re: No turbo sng-d. Facepoker

                    Siin soovitatakse küll pisut suurema rahaga tegutseda: http://www.pocketfives.com/jennifear...layers-3682554

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #130
                      Re: No turbo sng-d. Facepoker

                      Nood on siiski life prodele, kes ei mängi just kõige kõrgema ROIga ja ka suures koguses laudu korraga.
                      Ma oma blogis mõtlesin võtta sellest 75% ehk 1,5 hobimängija oma ja 0,5 life pro oma peaks üsna sobima küll.

                      Ja kui sa isegi 10 lauda korraga ei lase siis ma kujutan ette, et üsna sickilt võib mindsetile variatsioon mõjuda kuna SnGs are sick :D, but still GL !
                      Last edited by Madis Very; 30.05.10, 11:49.

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #131
                        Re: No turbo sng-d. Facepoker

                        Üks õnnetus teise otsa.
                        Nüüd lendas auto käigukastist hammasratas välja ja lõhkus selle tagajärjel käigukasti ära. Ja sinna minu väike Br läks+ veel hulgi eesti kroone.
                        Hetkel siis ei mängi enam, ennem ,kui kuskil raha tuleb.
                        Samas kui kellelgi pakkuda mõnda diili siis saaksin ennast tõestada (Mtt wms)
                        Opr-ist saab vaadata mu endist pokkeri käike. Stars: Kallepops ja mujal kasutaja Ganadian
                        Kui kellelgi midagi pakkuda siis PM, seniks eemal sellest huvitavast pokkeri melust.

                        Kalle

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #132
                          Re: Facepokeri blogi.

                          Nii väheke siis vahepealsest elust.
                          Auto mis mu rahakotist raha röövis on nüüd mahakantud.
                          Kolmapäeval hakkasin maarjast sõitma naise, venna ja õega. Ennem sõitma hakkamist nagu saatuse värk, ütlesin ,et ennem sõitma ei hakka ,kui kõigil turvavööd peal. Turvavööd peal ja sõit võis alata rakvere poole, ennem Maarjast väljajõudmist õde ütleb ,et oleks vaja automaadis käija. Sai käidud ja sõitsime rakvere poole. Ennem Rakvere jõudmist õde ütleb ,et lähme toome tema auto Bauhofi eest ära, et sinna sõita läksime tõrma ringilt Tallinna poole ja mööda oleksime pidanud sõitma ainult ühest ristist(Lepna rist). Ise elan Lepnal ja kui oleks koju läinud oleksin aegsasti hoogu maha kruvinud ja laks oleks ära jäänud. Aga meie läksime otse ning 81 aastane vanapapi otsustas üle risti sõita nii ,et ei vaadanud kummalegi poole. Pidurdada ei jõudnud ja autod olid omavahel koos(minu kiirus oli 90km/h). Peale natukest külgees libisemist jäi auto seisma ning esimene reaktsioon oli kas kõik on korras. Vaatasin taha ja nägin ,et Õde seal pikali ilma turvavööta, ta oli unustanud peale automaadis käimist vöö peale panna. Õnneks sai ta näopiirkond ainult väikse sinika ja muu oli korras.

                          Kinnitage alati turvavöö, kuna kunagi ei või teada ,kust lepiku tagant võib 100 a poolpime ette keerata.

                          Ühesõnaga oli õnnelik õnnetus.

                          Pokkerist: Nüüd siis proovin möllata DON-ides, loen natuke materjali mis Seep mulle saatis ja õhtu vaatan kas teooriast on praktikas kasu ka.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #133
                            Re: Facepokeri blogi.

                            Tore, et kõik õnnelikult lõppes.

                            Seoses vanapapidega on pidevalt mingeid jamasi. Ise sattusin ohtliku olukorda alles, kui üks suht äkitselt keset maanteed otsustas seisma jääda, põhjus oli selles, et matuserong tuli kuskilt kaugelt ja isegi vaatasin korra, et mis autorivi see nüüd tuleb ja siis äkki ette vaadates äkki auto seisis keset maanteed ees, vanapapi tekitas mega ohtliku olukorra ikka, hea oli et kuidagi kobaga vastasuunast mööda sain. Tahtis vist keset maanteed austust avaldada või midagi sellist. Ja alles ükspäev nägi kuidas üks papi oli siksiga bussi külje maha sõitnud.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #134
                              Re: Facepokeri blogi.

                              Edu sulle DoNides! BR managementi koha pealt soovitan 10 x laudade arv korraga mängides x buy-in. Ehk kui oled 1.15$ limiidis, mängid 10 lauda korraga, siis soovitav oleks 115$ BR, kui mängid 5 lauda korraga, siis 57,5. Laudade arvu saad siis ka suurendada BRI kasvades. iga 11,5$ pealt 1 lisa laud. Muidugi see on üks kõige ohutumaid viise BRi kasvatamiseks, võid ka palju aggressiivsema BR managementi võtta, kui tunned, et on mindseti.

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #135
                                Re: Facepokeri blogi.

                                Algselt postitas seep Vaata postitust
                                Edu sulle DoNides! BR managementi koha pealt soovitan 10 x laudade arv korraga mängides x buy-in. Ehk kui oled 1.15$ limiidis, mängid 10 lauda korraga, siis soovitav oleks 115$ BR, kui mängid 5 lauda korraga, siis 57,5. Laudade arvu saad siis ka suurendada BRI kasvades. iga 11,5$ pealt 1 lisa laud. Muidugi see on üks kõige ohutumaid viise BRi kasvatamiseks, võid ka palju aggressiivsema BR managementi võtta, kui tunned, et on mindseti.
                                Mai tea ma mängin küll starsis 1,1$ DON-e. ehk siis turbokaid ja Br: 50$. Hetkel siis sinu pakutud Br managementi ei kasuta.
                                Eile tegin prooviks siis 18 lauda korraga ja Roi jäi siis nende mängude tulemusel 11% peale.
                                Täna plaanis rohkem lasta, 100 vähemalt.. 15 lauda miinimum, kuna muidu läheb igavaks.

                                Comment

                                Working...