Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #256
    Re: Facepoker NL25 @ Stars

    1) ei cbetiks seda floppi

    2) ei tea kui hea see on, aga ilmselt calliksin turni, sest raise peale ta kõik sitemad käed viskab ära. Ofc calliks ka riveri siis

    3)arvestades ta mitte 100bb stacki ja et tegu on bb vs btn mänguga, siis läheksin ise ka QQ-ga bustoks seal ta vastu.

    4) täitsa ok, kuigi 3beti teeks ehk tiba suurema..teeb mängimise lihtsamaks endal kui ta peaks 3beti callima.
    Last edited by k2snakalle; 03.12.10, 13:43.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #257
      Re: Facepoker NL25 @ Stars

      miks mitte esimest kätt cbettida? Flop on ju kuiv, sul on ilusad ülekaardid, sa oled PF aggressor, sisuliselt oled HU, sest üks osaleja on nii short, et tema vastu enivei ei foldiks enam.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #258
        Re: Facepoker NL25 @ Stars

        kuidas edasi seda kätt mängid..kui action on nii läinud nagu praegu läks?

        Comment

        • 5lehte
          Jube Noob
          • Apr 2009
          • 126

          #259
          Re: Facepoker NL25 @ Stars

          Esimene käsi kui A turnis ja vastane tugevust näitab siis TPTK jääb tavaliselt nõrgaks. Enda käsi vaadates olen alati taga olnud. See on see koht kus vaatad oh A tuli ja mõtlemine on ainult enda kaardis kinni.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #260
            Re: Facepoker NL25 @ Stars

            obv pool tundi naersin kui oma graafikult sellised peaaegu identseid mägesi nägin :) ja mõtlesin ,et teeks ühe veel.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #261
              Re: Facepoker NL25 @ Stars

              Ühe päeva grind w? :o Tavaliselt kui suurest miinusest nulli või plussi jõuda, tasuks väike vahe teha. Mindsetile mõjub jube hästi. :)

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #262
                Re: Facepoker NL25 @ Stars

                9K kätt ühe päevaga oleks päris raju volüüm.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #263
                  Re: Facepoker NL25 @ Stars

                  very nice graph

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #264
                    Re: Facepoker NL25 @ Stars

                    Räägi mis vahe on starsis NL10-l ja NL25-l. Kuidas mäng erineb nende limiitide vahel ?

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #265
                      Re: Facepoker NL25 @ Stars

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Räägi mis vahe on starsis NL10-l ja NL25-l. Kuidas mäng erineb nende limiitide vahel ?
                      numbrid on erinevad ning regid on enamus imepisikese winratega masstablerid.
                      Muu on sama.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #266
                        Re: Facepoker NL25 @ Stars

                        paljud regid on tegelikult kaotavad masstablerid. : D

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #267
                          Re: Facepoker NL25 @ Stars

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          paljud regid on tegelikult kaotavad masstablerid. : D
                          mis ei tähenda alati, et nad ilgelt mugavad ja EZ rahamasinad oleks

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #268
                            Re: Facepoker NL25 @ Stars

                            ei olegi seda väitnud. lihtsalt paljud neist on postflop fit or fold. mõni üksiks teeb metagame jne. + muidugi fishe on ka raskelt niiet kui vähegi tableselectida, siis leiad alati endast paremale mõne suurelt kaotava mängija ja kui mõni reg peakski sinust vasakule istuma, siis ei tunne ka eriti muret.

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #269
                              Re: Facepoker NL25 @ Stars

                              9K kätt ei ole kindlasti 1 päeva grind :)

                              Hetkel grindin hoopis FullTildis ja peab natuke veel selle softiga harjuma. Muidu täitsa OK.
                              NL10 ja NL25 vahe ei ole jh midagi erilist. NL10 ainult vb mingi 5K kätt mänginud ja rohkem ei oska kommenteerida. Regulare mõlemas hunnikute viisi ja samapalju on ka fishe.

                              Proovin hetkel oma mängu rohkem lahtisemaks saada, vahepeal vajusin juba päris nitiks ära aga see ei taha toita midagi.

                              Setidega on ka pull lugu, viimased 2K kätt on Set% väga väga väike.

                              NB: Ei tasu ikka kodust välja minna, suutsin pool tunnikeset autoga ringi sõita ja sain selleajaga trahvi, kuna numbrimärk oli lumine :D

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #270
                                Re: Facepoker NL25 to NL2 @ Tilt & NL 5 @ Stars

                                Nii seisud siis sellised ,et peab hakkama jälle otsastpeale :) Pole hetkel võimalusi rohkem kui NL2 ja NL5 :(
                                Vahepeal sai pulli ja värki tehtud Austraalias käidud ja muud möllu aga nüüd grindima Aasta lõpuks Nl100 ikka vaja kätte saada :)

                                Comment

                                Working...