Re: Facepoker NL25 @ Stars
1) ei cbetiks seda floppi
2) ei tea kui hea see on, aga ilmselt calliksin turni, sest raise peale ta kõik sitemad käed viskab ära. Ofc calliks ka riveri siis
3)arvestades ta mitte 100bb stacki ja et tegu on bb vs btn mänguga, siis läheksin ise ka QQ-ga bustoks seal ta vastu.
4) täitsa ok, kuigi 3beti teeks ehk tiba suurema..teeb mängimise lihtsamaks endal kui ta peaks 3beti callima.
1) ei cbetiks seda floppi
2) ei tea kui hea see on, aga ilmselt calliksin turni, sest raise peale ta kõik sitemad käed viskab ära. Ofc calliks ka riveri siis
3)arvestades ta mitte 100bb stacki ja et tegu on bb vs btn mänguga, siis läheksin ise ka QQ-ga bustoks seal ta vastu.
4) täitsa ok, kuigi 3beti teeks ehk tiba suurema..teeb mängimise lihtsamaks endal kui ta peaks 3beti callima.
Comment