Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #211
    Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

    foldi rohkem 3betile ja 3beti ehk ise ka rohkem.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #212
      Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

      liiga tight oled ja 3betid liiga vähe

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #213
        Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

        Muudan õhtul mängu nende nõuannete järgi.

        Peak vist PL HE ka välja jätma :D See toodab miinust.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #214
          Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

          PL on lauad palju paremad, pigem vaata nats strateegia üle

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #215
            Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

            Blindidelt lekid ka kõvasti, eriti SB-lt. Imo võta sealt tightimaks ja vaata üle miks kaotasid nii palju.

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #216
              Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Blindidelt lekid ka kõvasti, eriti SB-lt. Imo võta sealt tightimaks ja vaata üle miks kaotasid nii palju.
              miks blindidelt peaks tightimaks võtma?

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #217
                Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                Ei tea, oleneb kust see suur miinus tuleb. Ainult monstereid mängides oleks SB winrate ilmselt vähem miinuses.
                Last edited by virukunn; 14.11.10, 13:17.

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #218
                  Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Ei tea, oleneb kust see suur miinus tuleb.
                  Hetkel ei ole kodus arvutitaga aga usun ,et Olen nendelt positsioonidelt biite saanud . Võin pärast täpsustada. Eile õhtu täna saanud standart biite AA vs 96, QQ vs AQ/AK, AK vs set jne.

                  3bet lekib mul jh aga võib öelda ,et õhtust enam mitte.

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #219
                    Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                    Ei tea, oleneb kust see suur miinus tuleb. Ainult monstereid mängides oleks SB winrate ilmselt vähem miinuses.
                    tuleb rohkem vastu ise varasta, mitte callida blindidelt.

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #220
                      Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                      Blindidelt olengi kaodanud fullstacky-d mingi biidi läbi, kui mul on MONSTER :(

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #221
                        Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                        okei, aga sa limpad sb pealt liiga palju

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #222
                          Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                          SB steal on imo isegi väike based on stats.
                          Varasta SB-lt ja BB-lt igal võimalusel kui tight playerid on taga.
                          Austa 3 bette mis sinu vastu blindidelt tehakse.
                          Ära setmine 3bet pottides.
                          Ei limpi mitte KUNAGI.Potti sisened ainult raisega.
                          Preflop on kaks võimalust AINULT kas raise või fold.(va. muidugi kui mingi 5-6 inimest callib ja sul mingi semi decent hand käes või siis muidugi small pocketiga setmine.
                          Blindidelt limpimine on kõige weakim play ültse,eriti sb-lt.SBlt limpides saad poti võita ainult käega.Aga raise annab sulle 2 võimalust poti võitmiseks.Kas bettimisega võita või siis käega teisisõnu.
                          Ja CO=BTN.Ehk siis tegevus sama pmst.

                          Pre ja VPIP on ka liiga tight.Ürita mängu lahtisemaks saada mitte a'la UTG-lt mängin alates AQ ja MP alates 66.Mängijatele vastavalt tehakse ka vastavad kordinatsioonid ranges.Hetkel tundub see sul üli tight.
                          Last edited by qbj0hn; 14.11.10, 18:45.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #223
                            Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                            sb pealt tavalise regi vastu kellele väga palju 3bettida ei meeldi steali any2'ga
                            btn või co pealt tulnud raise 3beti olenevalt vastastest AQ+, JJ+, vahel KQ, AJ
                            broadway suitediga ning 66-TT calli.
                            Last edited by KristjanRawk; 14.11.10, 18:34.

                            Comment

                            • 5gww
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2010
                              • 333

                              #224
                              Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                              kui oled bb ja keegi üritab stealida, siis vaata mis on tema fold to resteal. kui on kõrge siis pane lightilt otsa. osadele panen ka suht kergelt ja foldivad nii mis koliseb.

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #225
                                Re: Facepoker Kinnitame kanda NL25 @ Stars

                                Tänkjuuu Very Much kõik kes head nõu jagasid, lähen magama ära varsti ja kell 4-5 hommiku äratus siis annan mõned tunnid volüümi.

                                Comment

                                Working...