Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #166
    Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

    Algselt postitas WIN Vaata postitust
    Gudluck
    Tänud
    Tegelikult täna tegin lõuna ajal juba ühe 300 käelise sessi. 4-5 tehnilist praaki, kaks korda maksti set kinni ja tuli 0,5BI kasumit.

    E: Kui kellelgi suurt hand historyt NL10 kohta Full tildis on võiks selle kuskile Uploadida ja linki visata :)
    Last edited by Facepoker; 02.10.10, 15:39.

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #167
      Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

      Küsimused:
      1. Mitu korda oleks soovitav NL10-s tõsta preflop 3xBB, 3,5xBB või 4xBB? (arvestades ,et limpareid pole)
      2. Mitu Protsenti potist panna flopis cbetiks?

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #168
        Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

        Standard peaksid olema.
        1. 4bb (ise panen 3BB, LP/OOP-st 4bb)
        2. 70%

        Comment

        • WIN
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 275

          #169
          Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

          Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
          Küsimused:
          1. Mitu korda oleks soovitav NL10-s tõsta preflop 3xBB, 3,5xBB või 4xBB? (arvestades ,et limpareid pole)
          2. Mitu Protsenti potist panna flopis cbetiks?
          1. mina lasin pre aint bet pot ehk siis 3,5x FTPs on see hea ja mugav kah. eks see oleneb ka, late pos võid panna tugeva käga ju 4bb kui on vasakul kalad ja vähem kui nitid. või mis.

          2. Oleneb täiesti kelle vastu, boardi tekstuurist, oma holekaartidest. 70% selline ümmargune keskmine kuid oleneb, võid panna õhuga 10% vähem, mis töötab täpselt samahästi ja made-handiga 70 - 85% saades rohkem valuet.
          in my opinion.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #170
            Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

            Algselt postitas WIN Vaata postitust
            1. mina lasin pre aint bet pot ehk siis 3,5x FTPs on see hea ja mugav kah. eks see oleneb ka, late pos võid panna tugeva käga ju 4bb kui on vasakul kalad ja vähem kui nitid. või mis.

            2. Oleneb täiesti kelle vastu, boardi tekstuurist, oma holekaartidest. 70% selline ümmargune keskmine kuid oleneb, võid panna õhuga 10% vähem, mis töötab täpselt samahästi ja made-handiga 70 - 85% saades rohkem valuet.
            in my opinion.
            3bb CO, Button ning ka BB ja SB kui pole limpareid, ülejäänud 4BB (stars)

            Oleneb täiesti vastasest, reg`ide vastu on 70% hea, fishi vastu pole vahet kas 50% või 90%, pead vaatama oma kätt.

            Comment

            • Facepoker
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 364

              #171
              Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

              Täna õhtune sess siis,
              Ei tohi lollitada ning siis liigub asi ülessepoole.

              statid olid 12,5/9,5

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #172
                Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                Täna hommikune sess oli üks vägevamaid :)
                Kuna tegin omale reegli ,et peale igat sessi, postitan 2 kõige rohkem raha kaodanud kätt siia.

                1. CO statid 51/16 50 käe kohta, UTG statid 29/6 17 käe kohta.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                2. Puhtalt enda viga, shortstackerid on jubedad nitid.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ja graafik:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by Facepoker; 05.10.10, 10:44.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #173
                  Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                  JKo ma ei calliks elusees sellise venna shove preflopis. Olid ju inult 30c sisse pannud.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #174
                    Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                    1. käsi ka - sa pmst dead seal juba. :D
                    Paneks flopis 3bet 4.2 pigem vms, mitte 6.6 :D ja siis foldiks.

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #175
                      Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                      Nii üleeile sai tehtud üks 500 käeline sess ja kahjum tuli -4BI, kõige suurem võidetud pot oli 2$ kopikatega. Unreal. Minu käsi ei makstud kinni ja standart shit AA vs AK coinflipid ei tulnud ära :D

                      Eile tegin pisikeses sessi (300kätt) muidu täitsa normaalne aga sain siis 5K käe kohta esimese KK vs AA.

                      Nv annan volüümi juurde ,kuna aega selleks on. + siis üks sess Provokeriga. (Y)

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #176
                        Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                        eile ja täna siis bumhuntisin NL50 HU Cashi, seda stiili ma polegi proovinud, täitsa meeldib.

                        t6estuseks graafik.



                        ja ainult HU CASH see kuu

                        Last edited by Facepoker; 13.10.10, 22:09.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #177
                          Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                          Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                          eile ja täna siis bumhuntisin NL50 HU Cashi, seda stiili ma polegi proovinud, täitsa meeldib.

                          t6estuseks graafik.



                          ja ainult HU CASH see kuu

                          Nii see bustoland tuleb kui üle rolli mängida
                          (loodan, et eksin)

                          Comment

                          • Facepoker
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 364

                            #178
                            Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                            See on pigem nagu NL25 shot. 25$ ostan sisse mõne fishi lauda ja ilma auto rebuyta. Kui kaotan 25$ ära siis ei m2ngi rohkem Ma arvan ,et bustosse niilihtne ka pole minna. :)

                            E: Kui bumhuntida leiab ikka selliseid jõuluvanasid ,et jube. Natuke mängid nendega siis hakkad adjussima ning siis juba easy money.
                            Last edited by Facepoker; 14.10.10, 07:26.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #179
                              Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                              Mäletan seda aega. Läksin ka NL10->NL50HU näppima. Sain kasumi +500 peale ja donkasin ühe päevaga ca pool maha (coolerite tõttu pigem, variatsioon ). Rohkem üle limiidi ei taha mängida!

                              Be careful!

                              Comment

                              • H2O
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 362

                                #180
                                Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                                LOL mis selle NL10 graafiku lõpus toimub mingi ulme hit?

                                Comment

                                Working...