Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.
NL 50 HU.
Ma usun ,et ma olen piisavalt ettevaatlik :)
E: Samas tegelikult varsti Soome minek mingiks ajaks, siis depon omale BR-s 1500$ ja hakkan NL50 HU mängima/õppima.
NL 50 HU.
Ma usun ,et ma olen piisavalt ettevaatlik :)
E: Samas tegelikult varsti Soome minek mingiks ajaks, siis depon omale BR-s 1500$ ja hakkan NL50 HU mängima/õppima.
, J
, 4
Comment