Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.
Tänud
Tegelikult täna tegin lõuna ajal juba ühe 300 käelise sessi. 4-5 tehnilist praaki, kaks korda maksti set kinni ja tuli 0,5BI kasumit.
E: Kui kellelgi suurt hand historyt NL10 kohta Full tildis on võiks selle kuskile Uploadida ja linki visata :)
Algselt postitas WIN
Vaata postitust
Tegelikult täna tegin lõuna ajal juba ühe 300 käelise sessi. 4-5 tehnilist praaki, kaks korda maksti set kinni ja tuli 0,5BI kasumit.
E: Kui kellelgi suurt hand historyt NL10 kohta Full tildis on võiks selle kuskile Uploadida ja linki visata :)
, A
, Q

Ma arvan ,et bustosse niilihtne ka pole minna. :)
Comment