Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #151
    Re: Stt 2.25 turbo Full Tilt. Facepoker

    video siin olemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...groams&page=24.
    LuuK-i postituses, klõpsa groamsi nime peale.

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #152
      Re: Stt 2.25 turbo Full Tilt. Facepoker

      Tean ,et ta peaks siin olema.
      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...groams&page=48

      Aga seda faili enam ei eksisteeri :)

      Comment

      • Mandre
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 196

        #153
        Re: Stt 2.25 turbo Full Tilt. Facepoker

        Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
        Tean ,et ta peaks siin olema.
        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...groams&page=48

        Aga seda faili enam ei eksisteeri :)
        miksnii antud link töötab ilusti

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #154
          Re: Stt 2.25 turbo Full Tilt. Facepoker

          Algselt postitas Mandre Vaata postitust
          miksnii antud link töötab ilusti
          http://www.megaupload.com/?d=KVSLSXQJ
          Wow, okei tnx

          Viitsiks keegi täna mu sessi vaadata ja samal ajal kommenteerida/arutada ? :)
          Või on siin kedagi kes samamoodi madistab Stt-ga madalas limiidis, võiks muljeid vahetada :)
          Last edited by Facepoker; 21.09.10, 12:11.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #155
            Re: Stt 2.25 turbo Full Tilt. Facepoker



            Versus lifetime Sng graafik.



            Nii Fish donk Facepoker, mida sellest pildist järeldada. Ära nussi oma ajusid mingi kuradi sng-dega, kuigi need sulle meeldivad ja sa tahaks julmalt turbo sng-i biitida wms nagu kurikuulus Madys Very. Aga fakk sa ei oska ju. Mängi parem 24 lauda korraga NL2 ja saad fishidelt daalasid.
            Last edited by Facepoker; 26.09.10, 13:37.

            Comment

            • Facepoker
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 364

              #156
              Re: FACEPOKER

              Back in basic..

              Alustan siis NL2 FR ,et saada uuesti omale cashi tunnetus sisse ja palju palju leake tuleb parandada.

              Kuna midagi varjama ei hakka siis tuleb kohe ära näidata väga halvasti mängitud käed täna + siis ootan kommentaare, kuidas teie oleksite neid käsi m2nginud?

              Vastane 30/30 10ne käe kohta. Ise arvan ,et oleksin pidanud juba PF maha viskama 3beti peale. Või kuidas oleks pidanud edasi käituma peale PF 3beti callimist?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              2 käsi suht sarnane aga minu move lihtsalt pask? Kuidas oleksid pokkeriprod seda kätt m2nginud? Samas kui vaadata state 9/4/4 23 käe kohta siis vb oleks leidnud foldi flopis?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #157
                Re: FACEPOKER

                1 käsi fold jah. ip võid vahel callida ka pre. edasine on täitsa ulme
                2 käsi fold pre, setminining sb'lt ei ole kuidagi +ev
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #158
                  Re: FACEPOKER

                  Nii viimaselt sessist siis ka veel yks pirn? Kas Cooler või wrong play?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #159
                    Re: FACEPOKER

                    kuidas sa saad bb'l olles esimesena actida?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #160
                      Re: Stt 2.25 turbo Full Tilt. Facepoker

                      Algselt postitas Facepoker Vaata postitust

                      Ära nussi oma ajusid mingi kuradi sng-dega, kuigi need sulle meeldivad ja sa tahaks julmalt turbo sng-i biitida wms nagu kurikuulus Madys Very.
                      Haha, hello :D

                      (MadIs)

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      kuidas sa saad bb'l olles esimesena actida?
                      Nice read, sir

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #161
                        Re: FACEPOKER

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        kuidas sa saad bb'l olles esimesena actida?
                        Mai tea mul mingi jama FT-s , igakord olen BB-l ja pean esimesena alustama. Saadan supordi kirja.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #162
                          Re: FACEPOKER

                          Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                          Nii viimaselt sessist siis ka veel yks pirn? Kas Cooler või wrong play?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Hero= UTG

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #163
                            Re: FACEPOKER

                            Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                            Mai tea mul mingi jama FT-s , igakord olen BB-l ja pean esimesena alustama. Saadan supordi kirja.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            rofl

                            mängiks kätt samamoodi ja paneks note külge
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #164
                              Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                              Nii tänasest siis NL10 katsetama 30BI Bankrolliga.

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #165
                                Re: FACEPOKER NL10 @ Full Tilt.

                                Gudluck

                                Comment

                                Working...