Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #76
    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

    Never use the word: "võimatu"! Sa pole harjunud lihtsalt. Although, ma ei tea mis olukord FTP NL2s on... Äkki valgustad mind? Muide, nice run NL5!

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #77
      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

      Algselt postitas seep
      Never use the word: "võimatu"! Sa pole harjunud lihtsalt. Although, ma ei tea mis olukord FTP NL2s on... Äkki valgustad mind? Muide, nice run NL5!
      Nagu ma aru olen saanud siis seal Full Tildis kõik õpivad selles akadeemias wms mis seal on ...siin nad on NL2 kohta kõik kuidagi hüüber prod...Kõik lauad on 0,4$ vendasid täis ja ootavad häid käsi...FT soft on eluhea ja arvan ,et ei selles pole asi ,et pole harjunud...NL2 tegin mingi 2K+ kätt ja suutsin selle ajaga kaotada mingi 5BI ...Ronisin siis kõrgemale ja palju lahedamad vastased... Muidugi 2K+ käsi on väike sämpel aga nahui taielda seal NL2 ,kui Nl5 istub paremini :)

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #78
        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

        SSerid pole prod, lihtsalt kasutavad matemaatikat ära, grindivad oma freelolilt saadud 2$ üles... suht nitland teisisõnu siis?

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #79
          Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

          Ehk lähevad FT-s nüüd asjalood paremaks kuna min. sisseostu tõstetakse 40bb-ni ja kolivad SS-id kuhugi mujale või muutuvad MS-iks (mediumstäkkeriteks). Kaalun ka just selle otsuse tõttu FT-sse kolimist.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #80
            Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

            Algselt postitas ristijeesus
            Ehk lähevad FT-s nüüd asjalood paremaks kuna min. sisseostu tõstetakse 40bb-ni ja kolivad SS-id kuhugi mujale või muutuvad MS-iks (mediumstäkkeriteks). Kaalun ka just selle otsuse tõttu FT-sse kolimist.
            Kasu oleks sellest kindlasti jah...Väga Nitine on see NL2 seal jah.

            Comment

            • Facepoker
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 364

              #81
              Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

              Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


              Kui kedagi peaks huvitama.

              Comment

              • lenn17
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 163

                #82
                Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                Ma mäletan, et sind ma korra juba steikinud olen. Probleeme sinuga ei olnud, ja vaikselt oled arenenud ka nagu näha.

                Ostaks siis 90$ eest osakuid, kokku 3. Kuna ei oma kontot FTs siis kannaksin raha pangaülekandega. Igaksjuhuks saada oma nimi ja pangakonto nr. mulle postkasti.

                Comment

                • raidov
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 436

                  #83
                  Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                  võtaks ka 50$ eest, aga Full Tildis ka raha pole, saaks starsi või kontole kanda...

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #84
                    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                    Algselt postitas lenn17
                    Ma mäletan, et sind ma korra juba steikinud olen. Probleeme sinuga ei olnud, ja vaikselt oled arenenud ka nagu näha.

                    Ostaks siis 90$ eest osakuid, kokku 3. Kuna ei oma kontot FTs siis kannaksin raha pangaülekandega. Igaksjuhuks saada oma nimi ja pangakonto nr. mulle postkasti.
                    90$ eest saad 9 osakut...ühe osaku hind 10$!

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #85
                      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                      Lenn17 - 9 osakut 90$ Broneeritud
                      raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud

                      Vaba 16 osakut 160$

                      Kui kogu kamp koos siis saadan teile oma konto nri.

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #86
                        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                        Lenn17 - 9 osakut 90$ Broneeritud
                        raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud
                        ragzag - 5 osakut 50$ Broneeritud

                        Vaba 11 osakut 110$

                        Comment

                        • lenn17
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 163

                          #87
                          Re: Facepoker Diili tegemas!

                          Pekki, ma pean prillid omale ostma midagi lugesin siis vast valesti. Alguses arvasin et ... ma isegi ei mäleta hommik oli noh.

                          Comment

                          • ragZag
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 34

                            #88
                            Re: Facepoker Diili tegemas!

                            Nii Tarmo on ülejäänud osakud ära võtnud, varsti läheb siis asi käima!

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #89
                              Re: Facepoker Diili tegemas!

                              Lenn17 - 9 osakut 90$ Broneeritud
                              raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud
                              ragzag - 5 osakut 50$ Broneeritud
                              Tarmo182 - 11 osakut 110$ Broneeritud

                              Diil müüdud ja kui rahad käes siis arvatavasti hakkan homme pihta. Vb juba täna.

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #90
                                Re: Facepoker Diili tegemas!

                                Lenn17 - 9 osakut 90$ Makstud
                                raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud
                                ragzag - 5 osakut 50$ Makstud
                                Tarmo182 - 11 osakut 110$ Makstud

                                Ootame kuni raidov ära saadab rahad siis hakkame peale.

                                Ütlen siis ,et pühapäev ja esmaspäev ma kindlasti ei mängi, sest lähen otepääle spaasse..Teen väikese puhkuse omale 8)

                                Comment

                                Working...