J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #151
    Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

    Oh nice thanks.
    Maadlen selle mehega päris pikalt juba.

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #152
      Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

      Vastane see sama regfish, kellest eelnevalt juttu oli.
      Kas on õigesti mängitud või väga valesti ?

      49/36

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #153
        Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

        ära vaeva pead, leiad palju suuremaid fishe kui see tüüp =)

        mul ka väike sampel ta kohta NL25-NL100 aga dno, kui bluffhappy ta on ? mis riveri agressiion ? flop fold ?

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #154
          Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

          Tundub jah selline kergelt passivne fish, kelle käest on raske raha kätte saada. Otseselt ma teda kusagil bluffimas ei näinu, kui aus olla.

          River agg oli : 0.9

          Flop fold oli 59%

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #155
            Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

            Kusjuures see vend on supernova, ma ei ole suutnud seisukohta võtta misasi ta täpselt mängustiili poolest on :)...callib UTG-lt BTNi 3bette suited 3-gapperite jms värgiga, eile shoves 3b potis minu vastu OOP T-high flushdrawga jms...

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #156
              Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

              On jah supernova. Alguses märkisin regulariks ära. Aga mingihetk hakkasin ka vaatama, et callib TPNK ja 3betile foldib väga vähe.
              Lõpuks ma ei saanudki aru mis ta stiil on samamoodi. Tegelikult oli isegi raske ta vastu mängida. Sai mu käest 2bi ja lahkusin.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #157
                Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                T6s raiseks floppi suuremalt
                415 kätt venna kohta, passiivne suht calling station vend. callib 3ette 75s, 87s. korra ei squeezenud AQs ja c/c 3 tänavat A5536 boardil. callib squeeze oop QJo jne. ei suuda QQ panna maha Kxxx boardil kui checkida üks tänav. suht dongine igastahes
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #158
                  Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                  Mul ta vist callis täna 3bet potis 3 tänavat TPNK-ga tuimalt ära.
                  Aga dongine ta on.
                  Aitäh note eest.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #159
                    Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                    .
                    Last edited by J0kker; 20.02.13, 01:14.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #160
                      Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                      Ära postita foorumisse SNe ilma tegematta a'la "xxxj0kkerxxx" vms.
                      Veel vähem fishide nimesid. Inimesed googeldavad ennast koguaeg ja siis eriti tore kui siukse teema peale satuvad.
                      Kirjutamatta reegel igas normaalse pokkeri foorumis imo.

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #161
                        Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                        Okei. Muudan ära.
                        Ära pane pahaks, aga need mata lõpud võiks ära õppida, riivab silma :)

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #162
                          Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Ära postita foorumisse SNe ilma tegematta a'la "xxxj0kkerxxx" vms.
                          Veel vähem fishide nimesid. Inimesed googeldavad ennast koguaeg ja siis eriti tore kui siukse teema peale satuvad.
                          Kirjutamatta reegel igas normaalse pokkeri foorumis imo.
                          Pole päris kindel aga spoilerisse panemine peaks ka varjama searchi eest. Muidu kindlasti +1!

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #163
                            Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                            Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                            Ära pane pahaks, aga need mata lõpud võiks ära õppida, riivab silma :)

                            Võiks.

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #164
                              Re: J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                              Hiiterile järgneb downer ja bad play :(

                              Comment

                              Working...