[NL10-50€ FR] veterani tegemised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #136
    Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

    olles vaid 67bb deeep, siis mina kohe kindlasti ei calliks 9To-ga ta raise PF-s

    Comment

    • seltsimees
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 132

      #137
      Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

      Jah, sul on täitsa õigus. Tavaliselt foldin, aga miskipärast callisin seekord viimasel sekundil. :/ Ja ega selline raise tavaliselt muud ei tähenda kui KK+ kätt.


      Hetke kuu seis siis:



      Viimased sessid kõik miinuses suht lõpetanud. No ei pea ükski kaart enam, kõik tõmmatakse lõpuks kokku. Tildi probleemid on kah tagasi tulnud ning selle tulemusena puhkab üks rott juba prügikastis. Peab Mindseti raamatu ikka tõsiselt kätte võtma.

      Ehk tuleb varsti ka minu aeg kätte, kus joon liigub ikka ülesse.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #138
        Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

        Jama!
        Ma ei saa aru, miks paljud klavasid ja hiiri peksavad? :D Mul ka kuus ikka paar coolerite päeva ja -6/8 bi ja koguaeg lasen BE, aga nii närvi ei lähe. :D

        Comment

        • seltsimees
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 132

          #139
          Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

          Ei oska öelda, ausalt. Kui mul see viimane hiir vastu seina käis ära ja lõplikult otsad andis, siis peale seda oli küll kohe küsimus endale, et KAS SEDA OLI TÕESTI VAJA?!?! Ja peale seda oli närv veel mustem. Irw. Nüüdsest püüan asjade loopimist vältida. Ei too see mingit kasu.

          Comment

          • seltsimees
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 132

            #140
            Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

            Natuke kurtmist päevikus ja kohe antakse hea jooks. Tore. Nüüd ära live'i taguma.

            Comment

            • seltsimees
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 132

              #141
              Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

              Live's tuli kah natuke plussi, kuigi kaardijooks oli suht kehvake,
              aga see selleks. Täna istusin kah hiiteri otsas. Graafik ise pole muidugi
              päris õige, sest mõned võidukäed kadusid kuhugi musta auku.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • seltsimees
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 132

                #142
                Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                Tore, kui vastane teeb õigel ajal täpselt seda, mida vaja. Pole just mingi huge pot, aga vähemalt teeb ka see tuju heaks.

                MicroGaming - €0.10 NL - Holdem - 7 players
                Hand converted by PokerTracker 3

                BTN: €7.14
                SB: €9.90
                Hero (BB): €10.75
                UTG: €14.32
                UTG+1: €8.70
                MP: €2.00
                CO: €1.81

                SB posts SB €0.05, Hero posts BB €0.10, MP posts DB €0.10

                Pre Flop: (€0.25) Hero has 4 2

                UTG calls €0.10, fold, MP checks, fold, BTN calls €0.10, SB calls €0.05, Hero checks

                Flop: (€0.50, 5 players) 6 3 5
                SB checks, Hero checks, UTG checks, MP checks, BTN bets €7.04 and is all-in, fold, Hero raises to €10.65 and is all-in, fold, fold

                Turn: (€14.58, 2 players) 3

                River: (€14.58, 2 players) 2

                Hero shows 4 2 (Straight, Six High)
                BTN mucks 5 A (Two Pair, Fives and Threes)
                Hero wins €13.86

                Comment

                • seltsimees
                  Jube Noob
                  • Aug 2009
                  • 132

                  #143
                  Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                  Septemberi kokkuvõte siis.

                  SEPTEMBRI GRAAFIK:


                  Mänguks oli peamiselt NL10 ja Nl20. Paarsada kätt ka NL40 ja Nl50 ning lõpus sai ka niisama NL10 6maxi proovitud.

                  Ei midagi erilist. Graafik pole ka päris õige, sest päris mitmed võidetud käed kadusid lihtsalt mutiauku. Lisaks sai ka jõutud mõnel väiksemal turnal rahadesse. Et üle 400€ tuli seekord siis kasumit ära. Kuu lõpp vajus kah tänu kampaaniale ära (sealt peaks kah mõned eurod tulema lisaks), kus pidi pea terve kuu koguma iga päev vajaliku arvu punkte...blablablaa... Paistab, et selline "must play" olukord mulle ei sobi mitte üldse. Mängimisest sai suht siiber.

                  See kuu üritaks rohkem NL20+ laudu mängida, vältida tilti ja panna midagi
                  tarka ka kõrvataha. Kui jõuab ja viitsimist on, siis ka rohkem 6maxi mängida.

                  ee... Boonust tuli siiski rohkem, kui arvasin. Tervelt €112.36. :)
                  Last edited by seltsimees; 04.10.10, 15:00.

                  Comment

                  • seltsimees
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 132

                    #144
                    Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                    Kuu pole just kõige parem olnud. Mängida jõudnud vähe, pea 8k kätt ja kenasti break even. Kurb.
                    Last edited by seltsimees; 12.10.10, 20:06.

                    Comment

                    • seltsimees
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 132

                      #145
                      Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                      Natuke update'i kah päevikusse. Oktoobris polnud erilist tahtmist mängida. Tuli 21k kätt kokku ja kuu lõppes break even. Graafikut ei hakka panema, pole seal midagi huvitavat vaadata. :)

                      Näis, ehk on november heldem minuga. Algus paistab olema vähemalt lubav. :)

                      Comment

                      • seltsimees
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 132

                        #146
                        Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                        Edaspidistest tegemistest juba siit:
                        http://foorum.pokkeriprod.com/entry.php/267-seltsimees

                        Comment

                        Working...