Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1876
    Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    TT käes raiseksin turni
    Ehk viitsid seletada?
    Miks raisida ja mis kaart callib?

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #1877
      Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

      accounte oli mitu 20+ ja 40 vms hackiti ära ja 67 või oli 68 selle müüsin maha kui quitisin,relvadest kasutasin 95% aint basic omasid või siis m4 või ak,ei olnud mingi famase või m60 mees,kuna ma mängisin ESLli palju

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1878
        Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        accounte oli mitu 20+ ja 40 vms hackiti ära ja 67 või oli 68 selle müüsin maha kui quitisin,relvadest kasutasin 95% aint basic omasid või siis m4 või ak,ei olnud mingi famase või m60 mees,kuna ma mängisin ESLli palju
        ok
        ma ikka famasega ja m60-ga lasen ringi :)
        päris palju mängisid,et level 68-ni jõuda.
        ise olen alles level 34.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1879
          Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

          one time.

          üle tüki aja tegin 2 suurt suckouti täna
          KKvsAA ja QQvsKK imesin ära

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          E:
          "Jess" kuu on ainult -1K$
          Last edited by noname; 15.11.11, 02:26.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #1880
            Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

            heh

            reg istub lauda,paar kätt ja

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            hit & run

            siis tuleb teise lauda ja

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            hit & run again.

            obv € lauad ka

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1881
              Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

              regi nimi?

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #1882
                Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                mingi debiil oli.(mitte nitt igatahes.sjuper agro oli)
                ma ei mäleta nime enam.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1883
                  Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                  Miks ma callin,kui tean,et taga olen.
                  Regular ei hakka siin never Ax käega bettima.Samuti missed FD ta ei beti (Eeldasin,et fish FD peal) ja no ma tean,et kui ta betib (räme vaal potis),siis tal seal sett on.
                  AA peale obv ei pannud ja no nice imemine regulari poolt.fcking värdjad regularid.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1884
                    Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                    Jätkuvalt teeme vigu riveril.

                    Vastane on regular.
                    Idee oli callida iga river,mis ei ole A,K või .
                    River aga oli kuid andis meile seti.
                    Kahjuks olin juba suutnud 18.lauda ette kiskuda (väga head lauad olid täna) ja aega jäi napiks ja otsustasin callida.OBV peab laudu vähemaks võtma,kui sellised vead sisse tulevad,aga SuperNova ootab
                    Tagantjärgi loll otsus,sest kui tal on AA või KK,siis ei beti ta riveril enam suure tõenäosusega,sest ta biidib ainult õhku (ja tema betil poleks mõtet siis) ja QQ.
                    see oleks väga thin valueshowe ja siiski arvan,et ta ei tee seda seal KK+.
                    FOLD FOLD FOLD.


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    E:vähemalt nüüd on teada tema betsize.hea käega 3bet 3x ja maltsaga väiksem.

                    nii kahju,et river oli.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1885
                      Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                      Turni bet teises käes :(
                      Last edited by RudiTurbo; 18.11.11, 19:11.

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #1886
                        Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                        1.käsi river call pole mingi viga, pigem suur leak, kui foldid. 3 betitud potis on aga viga A A või K K mitte shovida flush riveril, kui vastane just nit pole.
                        Kui sa veel kirjutad, et vastane on regular, peaksid sa ta statse teadma- kui 3 betib 5 6s-ga, peaks ta olema võimeline ka 3 barrel all in blufiks.
                        Kui idee oli callida iga river, mis pole A või K, paned sa ta ju teadlikult 3 barrel all in blufile ja seda kergem otsus.
                        Lisaks annab turn Ax käele gutshoti lisaks, nii et tihti leitakse 2nd barrel seal ja frustratsioonist ka 3s, aga sinu vastu paistab, on 3s barrel igal juhul õigustatud.
                        Last edited by Pyha Karu; 18.11.11, 17:33.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #1887
                          Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                          kole päev täna.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by noname; 20.11.11, 05:12.

                          Comment

                          • The_Meer
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 765

                            #1888
                            Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                            1.never ever ma foldin 3b potis top seti riveril,seekord lihtsalt vastasel oli flush.Ta ranges sitaks nõrgemaid valuhande,mida ta riveril betib. Mina usun kyll ,et regid betivad riveril AA,KK mõnikord ning väiksemad setid, sest agressiivse regi vastu sb callida näiteks 22,44,55 on väga raske mängida.
                            2. See, et ruutu riverisse tuli ei peaks palju määrama. Pigem raisib ta seda flopist,mitte turnis paardunud boardil.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #1889
                              Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                              kas saab seda kätt kuidagi teismoodi veel mängida?
                              ei tule lõppu nendele rõvedadele setupitele

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • N1x0n
                                Jube Noob
                                • Jun 2011
                                • 155

                                #1890
                                Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                                Algselt postitas noname Vaata postitust
                                kas saab seda kätt kuidagi teismoodi veel mängida?
                                ei tule lõppu nendele rõvedadele setupitele

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                eem.. vastasel 9 masti outi+3 mutti mis ta käe sinu omast paremaks teeb..
                                su turni tõste teda ei hirmuta ja imho vastase poolt ilus etteaste ..
                                riveris temapoolne reraise võiks küll korra neelatama panna .. tasku kuningad,kümned ja eelmainitud 12 outi mis su nokki löövad :D
                                ofc oleks hea kui mingi statistiline info juures oleks ..

                                Comment

                                Working...